عمومی

آغاز به کار نمایشگاه فروش بهاره مشهد از فردا

دکترنامه/خراسان رضوی مدیر عامل نمایشگاه بین المللی مشهد از آغاز به کار بیست و دومین نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با عنوان نمایشگاه فروش بهاره از روز یکشنبه، ٢١ اسفند ماه، در مشهد خبر داد.  

سعید صیفی با اشاره به مهمترین اهداف برگزاری بیست و دومین نمایشگاه عرضه مستقیم کالا اظهار کرد: عرضه مستقیم کالاهای مصرفی به شهروندان، حذف واسطه‌های فروش و ارائه مستقیم کالای ایرانی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.  

وی افزود: این نمایشگاه در سالن‌های فردوسی، مفاخر، عطار و فضای باز نمایشگاه بین‌المللی مشهد در مساحت ١٨ هزار متر مربع و با حضور ۴۷۵ شرکت‌کننده برگزار خواهد شد.  

مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد در خصوص مشارکت‌کنندگان این نمایشگاه نیز بیان کرد: استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، اردبیل، گلستان و قم در بیست و دومین نمایشگاه عرضه مستقیم کالای مشهد حضور دارند.  

صیفی با اشاره به زمینه فعالیت مشارکت‌کنندگان ادامه داد: پوشاک، کیف، کفش، لوازم خانگی، صنایع دستی، کالای خواب، لوازم خرازی، مواد غذایی، مواد پروتئینی، آجیل، خشکبار، شیرینی و شکلات، مواد شوینده و بهداشتی، میوه و تره‌بار از جمله محصولاتی است که در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.  

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی مشهد، بیست و دومین نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با عنوان نمایشگاه فروش بهاره، از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۱ در ساعات ۱۶ الی ۲۲ و روز جمعه از ساعت ۱۱ الی ۲۲ پذیرای مردم خواهد بود.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا