اقتصادی

آغاز تست چاپگرهای ۳ بعدی برای تولید قاب ساعت هوشمند

اپل سرگرم آزمایش چاپگرهای سه بعدی برای ساخت قابهای فولادی بعضی از ساعتهای هوشمند آینده خود است.

به گزارش دکترنامه، بلومبرگ نیوز در خبری به نقل از منابع آگاه نوشت: این تکنیک تولید، نیاز به برش قطعات فلزی به شکل محصول را منسوخ کرده، زمان ساخت دستگاه‌ها را کاهش می‌دهد و همچنین به محیط زیست کمک می‌کند.

طبق گزارش بلومبرگ، این رویکرد، پتانسیل آن را دارد که زنجیره تامین اپل را یکپارچه سازی کند و در صورت موفقیت‌آمیز بودن آزمایش‌های مربوط به ساعت‌های هوشمند، این شرکت به دنبال آن است که در چند سال آینده، از این فناوری در محصولات بیشتری استفاده کند.

اپل همچنین قصد دارد این فرآیند را برای ساعت تیتانیومی اولترای خود اعمال کند اما این تغییر، تا سال ۲۰۲۴ برنامه ریزی نشده است.

بر اساس گزارش رویترز، اپل قرار است در ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریور) رویداد پاییزی خود را برگزار کند و تحلیلگران پیش بینی می کنند که ارزشمندترین شرکت جهان در این رویداد، از خط جدیدی از ساعتهای هوشمند و آیفون رونمایی خواهد کرد.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا