اقتصادی

آغاز طرح نظارتی رمضان و عیدانه استاندارد در خوزستان

دکترنامه/خوزستان مدیر کل استاندارد خوزستان از اجرای همزمان طرح نظارتی عیدانه و رمضان استاندارد در استان خبر داد.

علی داودی امروز ۲۱ اسفندماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با هدف ارتقا و تامین ایمنی و سلامت جامعه، این اداره کل همزمان با فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان مانند سال‌های گذشته اقدام به اعزام اکیپ‌های کارشناسی به مراکز عرضه، توزیع و فروش به‌ منظور کنترل فرآورده‌های مشمول استاندارد اجباری، با اولویت کالاهای پر مصرف در ماه مبارک رمضان می‌کند.

وی افزود: همچنین به منظور ارائه خدمات مطلوب و کیفی به عموم شهروندان و مسافران نوروزی اجرای طرح عیدانه برای سومین سال با تمرکز بر خدمات ارائه شده در ماه مبارک رمضان و نوروز از ۱۵ اسفندماه تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ در دستور کار این سازمان قرار گرفته است و در چندین محور در سطح استان اجرا می‌شود.

داودی ادامه داد: این محورها شامل بازرسی از خدمات مراکز اقامتی هتل، هتل آپارتمان، زائرسرا، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میادین میوه و تره‌بار، خشکبار و عرضه شیرینی، رستوران و قهوه‌خانه، خدمات قالیشویی، خدمات اتوبوسرانی، خدمات راه‌آهن و خدمات فرودگاهی می‌شود.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا