عمومی

ابراز امیدواری عمان نسبت به برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات در ایران

عبدالعزیز الهنایی، نماینده ویژه سلطنت عمان که برای شرکت در نوزدهمین نشست وزرای خارجه کشورهای عضو مجمع گفت‌وگوی همکاری آسیا (ACD) به تهران سفر کرده است، در حاشیه این نشست با علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش دکترنامه، سرپرست دستگاه دیپلماسی بر عزم و اراده جدی دولت جمهوری اسلامی در تداوم مسیر و رویکرد رئیس‌جمهور و وزیر خارجه شهید در پیگیری سیاست همسایگی و توسعه و تعمیق همه جانبه روابط با کشورهای همسایه به ویژه سلطنت عمان تاکید کرد.

نماینده ویژه دولت عمان نیز در این دیدار با تشکر از حسن میزبانی جمهوری اسلامی ایران در برگزاری نشست تهران برای گفت‌وگوی آسیایی، مراتب تسلیت و همدردی خود و دولت و مردم کشورش را به مناسبت ضایعه تاسف بار فقدان رئیس‌جمهور و وزیر خارجه شهید ابراز داشت و از خاطرات دیدارهای خود با ایشان به نیکی یاد کرد.

ابراز امیدواری عمان نسبت به برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات در ایران
دیدار نماینده ویژه سلطنت عمان با علی باقری

وی همچنین با ابراز امیدواری نسبت به برگزاری موفقیت آمیز انتخابات ریاست جمهوری، اظهار اطمینان کرد دولت و مردم ایران با پشت سر گذاشتن شرایط حساس کنونی، به مسیر توسعه و شکوفایی خود و تقویت روابط با کشورهای همسایه و دوست استمرار خواهد بخشید.

طرفین همچنین در این دیدار در مورد برخی موضوعات مورد اهتمام مشترک در عرصه منطقه‌ای و بین‌المللی گفت‌وگو و تبادل نظر کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا