عمومی

اجتماع 4 هزار خادم‌یار رضوی از سراسر کشور در مسجد مقدس جمکران

اجتماع 4 هزار خادم‌یار رضوی از سراسر کشور در مسجد مقدس جمکران

مسئول کانون‌های خدمت آستان قدس رضوی استان قم گفت: اولین اجتماع عظیم خادم‌یاران رضوی کشور در آستانه نیمه شعبان با حضور چهار هزار نفر در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دکترنامه از قم، حجت الاسلام سیدمحمدباقر تکیه‌ای با اشاره به برگزاری نخستین اجتماع عظیم خادم‌یاران رضوی کشور در آستانه نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: در این اجتماع بزرگ که از فردا آغاز و روز سه‌شنبه نهم اسفندماه پایان خواهد یافت، خادم‌یاران از ۲۵ استان کشور به منظور تجدید بیعت با امام عصر(عج) با عنوان ” رضای من، رضای تو” حضور خواهند یافت.

وی تقویت شبکه خدمت رضوی در راستای محرومیت زدایی، تجدید بیعت با امام زمان (عج) و معرفی ظرفیت‌های کانون‌های خدمت رضوی به مردم را از اهداف این اجتماع ذکر کرد و گفت: در این اجتماع سه‌هزار نفر از سراسر کشور و یک‌هزار نفر از استان قم شرکت می‌کنند

وی با اشاره به اینکه کارگروه‌های تخصصی کانون‌های خدمت رضوی استان‌ها از صبح فردا فعالیت خود را آغاز خواهند کرد، گفت: برنامه اصلی این اجتماع از شامگاه دوشنبه هشتم اسفندماه در شبستان کربلای مسجد جمکران شروع می‌شود.

تکیه‌ای، قرائت پیام تولیت آستان قدس رضوی، مداحی ذاکر اهل بیت‌(ع) و جمع‌خوانی عهدنامه خادم‌یاران رضوی برای سربازی امام زمان(عج) و قرائت زیارت‌امین الله را از جمله برنامه‌های این اجتماع بزرگ در مسجد مقدس جمکران ذکر کرد.

وی افزود: برنامه مشترک خدمت بین خادمان مسجد جمکران و خادم‌یاران رضوی نیز دراین اجتماع رونمایی خواهد شد.

وی گفت: برگزاری اجتماع خادم‌یاران زیر نظر آستان قدس رضوی با میزبانی و همکاری تولیت مسجد مقدس جمکران و دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی قم برگزار می‌شود.

تکیه‌ای اظهار داشت: شرکت‌کنندگان دراجتماع خادم یاران رضوی سراسر کشور روز سه‌شنبه نیز با حضور در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) در برنامه خطبه خوانی شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا