اقتصادی

اعتبارات رونق تولید استان بوشهر ابلاغ نشده است

دکترنامه/بوشهر استاندار بوشهر گفت: تامین ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در حوزه رونق تولید طی ۲ سال از جمله مصوبه‌های دولت در سفر به استان بوشهر به شمار می‌رود که هنوز ابلاغ نشده است.

احمد محمدی زاده جمعه ۱۹ خرداد  در نشست گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی با حضور معاون اقتصادی وزیر کشور، به مصوبه تهاتر خرما استان بوشهر با میوه‌های گرمسیری اشاره و اظهار کرد: انتظار می‌رود با پیگیری لازم این مصوبه در استان اجرایی و عملیاتی شود. 

وی با اشاره به اینکه از هر ۲۰ درخواست مجوز در حوزه معدن یک درخواست منجر به صدور می‌شود و از ۷ کارخانه سیمان مصوب در استان تنها سه کارخانه فعال هستند تصریح کرد: این مشکلات در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مطرح و پیگیری می‌شود. 

محمدی زاده در خصوص کشتی‌های صید ماهیان یال اسبی در استان بوشهر افزود: هفته آینده جلسه‌ای با حضور استان هرمزگان و مسئولانی از مرکز در استان بوشهر برگزار و در این خصوص تصمیم‌گیری می‌شود. 

استاندار بوشهر در خصوص مصوبه تهاتر خرما با میوه‌های گرمسیری عنوان کرد: این جزء مصوبه‌هایی است که هنوز به استان ابلاغ نشده و انتظار می‌رود با پیگیری لازم این مصوبه در استان اجرایی و عملیاتی شود. 

محمدی‌زاده در خصوص بخشی از خرمای به فروش نرفته استان بوشهر گفت: باید با تامین تسهیلات لازم این محصول باقی مانده خریداری و تعیین تکلیف شود. 

وی ادامه داد: تامین ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در حوزه رونق تولید طی ۲ سال از جمله مصوبه‌های دولت در سفر به استان بوشهر به شمار می‌رود که هنوز ابلاغ نشده است.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا