اقتصادی

اقتصاد فرانسه در آب‌های آشفته

نظرسنجی نشان داد که بخش خدمات فرانسه در ماه سپتامبر کمتر از آنچه ابتدا تخمین زده شده بود کوچک شد اما همچنان با سریع‌ترین نرخ در تقریباً سه سال اخیر به دلیل کاهش سفارشات جدید و تجارت صادرات بر دومین اقتصاد بزرگ منطقه یورو تأثیر گذاشته است.

به گزارش دکترنامه، شاخص مدیران خرید فرانسه برای بخش خدمات، از ۴۶ در ماه آگوست به ۴۴.۴ واحد کاهش یافت که پایین‌ترین سطح خود از نوامبر ۲۰۲۰ است.

رقم شاخص مدیران خرید ترکیبی برای ماه اگوست به همان اندازه که در ابتدا گزارش شده بود پایین نبود و ۴۴.۱ واحد بود که از ۴۶در ماه آگوست کاهش داشت اما از ۴۳.۵ که در ابتدا تخمین زده می‌شد، افزایش داشت.

طبق گزارش رویترز، نورمن لیبکه، اقتصاددان در هامبورگ گفت: بخش خدمات فرانسه در آب‌های آشفته ای قرار دارد. بر اساس گزارش، فعالیت‌های تجاری برای چهارمین ماه متوالی کاهش یافت. در حال حاضر، نشانه‌ای از تغییر روند وجود ندارد.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا