اقتصادی

الهام‌گیری از نقوش مذهبی و بومی در دومین جشنواره و فن بازار پوشاک مازندران

دکترنامه/مازندران مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران در بازدید از جشنواره و فن بازار پوشاک مازندران، گفت: از نقاط برجسته این جشنواره و فن بازار این بود که طراحان با به‌کارگیری روش‌های نوین طراحی به تولید آثار فاخر با الهام گیری از المان‌های مذهبی و نقوش بومی و محلی، پرداختند.

 علی سلیلی امروز در حاشیه بازدید از دومین جشنواره فن بازار پوشاک مازندران که در نمایشگاه نیاوران ساری برپا شد، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این جشنواره با شرکت تولیدکنندگان خرد و خانگی و زنان سرپرست خانوار از سوی اداره کل اجتماعی، اداره کل امور بانوان استانداری، اداره کل فنی و حرفه‌ای، جهاد دانشگاهی، سازمان صمت و اداره کل بهزیستی مازندران برگزار شد.

الهام‌گیری از نقوش مذهبی و بومی در دومین جشنواره و فن بازار پوشاک مازندران
وی خلاقیت را نقطه عطف این نوع نمایشگاه دانست و افزود: امروز به جهت عصر هوش مصنوعی سرعت خلاقیت بسیار افزایش یافته از این رو باید ازهمه کسانی که در برپایی این نمایشگاه نقش داشتند، قدردانی کنیم.

الهام‌گیری از نقوش مذهبی و بومی در دومین جشنواره و فن بازار پوشاک مازندران
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران، تصریح کرد: از نقاط برجسته این جشنواره و فن بازار این بود که طراحان به‌رغم به‌کارگیری روش‌های نوین از هویت دینی تاریخی و بومی فاصله نگرفتند و با به‌کارگیری روش‌های نوین طراحی به تولید آثار فاخر با الهام گیری از المان‌های مذهبی و نقوش بومی و محلی، پرداختند.  

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا