اقتصادی

امضای توافقنامه آموزشی میان شرکت ملی نفت و آموزش و پرورش خوزستان

دکترنامه/خوزستان شرکت ملی نفت ایران و اداره کل آموزش و پرورش خوزستان توافقنامه همکاری آموزشی منعقد کردند.

امروز ۲۶ دی ماه در سومین روز از چهاردهمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان شرکت ملی نفت ایران و اداره کل آموزش و پرورش خوزستان توافقنامه همکاری آموزشی منعقد کردند.

به گزارش دکترنامه، این توافقنامه میان بابک دارابی مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفتخیز شرکت ملی نفت ایران و مسعود حمیدی نژاد مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان به ارزش ۱۰ میلیارد تومان به امضا رسید.

توانمندسازی معلمان در مقاطع متوسطه اول و دوم و ارتقا جایگاه علمی مدرسان که بتوانند در سنوات آینده راهگشای مسیر توسعه آموزشی در منطقه باشد از جمله اهداف این توافق نامه است.

پشتیبانی از دانش آموزان لازم التوجه و تحت حمایت کمیته امداد و سازمان بهزیستی برای حضور موفقیت آمیز در کنکور و همچنین آماده سازی دانش آموزان لازم التوجه پایه دوازدهم، یازدهم و دهم برای حضور موفقیت آمیز در آزمون نهایی موثر در کنکور از دیگر اهداف این توافقنامه هستند.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا