سلامت و دانش

باتری غول‌پیکر پرچمدار بعدی سامسونگ خبرساز شد!

به گزارش خبرگزاری دکترنامه، باتری انباشته شده در گلکسی اس ۲۴ اولترا و احتمالاً اس ۲۴ پلاس به نمایش در خواهد آمد. این به زنجیره تامین بستگی دارد، در حال حاضر سامسونگ در حال آزمایش باتری های ساخته شده در یک کارخانه چینی است، زیرا کارخانه در Cheonan هنوز منتظر رسیدن تجهیزات تولیدی است.

باتری غول‌پیکر پرچمدار بعدی سامسونگ خبرساز شد!

یکی از مزایای باتری‌های پشته‌ای، شارژ سریع‌تر است؛ S۲۴ Ultra تا ۶۵ وات (از ۴۵ وات برای مدل ۲۰۲۳) افزایش می‌یابد. طبق گزارش ها، هر دو باتری S۲۴ Ultra و S۲۴+ ظرفیت ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی خواهند داشت، اما Ultra دارای خنک کننده اضافی است که به آن امکان می دهد نرخ شارژ بالاتری داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

جگلاین؛ تولید مثل هیبریدی باعث خلق زیبایی شد!

آلبرت اینشتین به زندگی بازگشت!

ممکن است ظرفیت تولید کافی برای ارتقای گلکسی اس ۲۴ کوچک وجود نداشته باشد، که ممکن است یک سال دیگر در ۲۵ وات بماند. با این حال، هنگامی که فناوری باتری انباشته خود را ثابت کرد (و محدودیت‌های عرضه برداشته شد)، می‌توان از آن در Galaxy Z Flip۶ و Z Fold۶ آینده نیز استفاده کرد. به هر حال، انتظار می‌رود اپل برای تمام مدل‌های آیفون ۱۵ از باتری‌های پشته‌ای استفاده کند.

منبع: GSMARENA

۲۲۷۲۲۷

تیم خبری مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، هدفم این است که متونی را ارائه دهم که علاقه شما را به علم پزشکی تحریک کند و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهم.
دکمه بازگشت به بالا