اقتصادی

بازگشایی سطوح پروازی فرودگاه رشت/ انجام ۴ پرواز طی امروز

دکترنامه/گیلان مدیرکل فرودگاه گیلان با اشاره به بارش برف در استان، گفت: باند و سطوح پروازی فرودگاه رشت عملیاتی است و هیچ مشکلی برای انجام پروازهای ورودی و خروجی وجود ندارد.

سیدمحسن میرحسینی در گفت وگو با دکترنامه، با اشاره به بارش شدید برف طی روز گذشته، اظها کرد: با تلاش‌های روز گذشته همکاران در فرودگاه رشت و انجام عملیات برف‌روبی، باند و سطوح پروازی این فرودگاه عملیاتی است.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون باند فرودگاه رشت کاملا عملیاتی بوده و شرایط جوی و دید افقی نیز در وضعیت عادی قرار دارد، عنوان کرد: هیچ مشکلی برای انجام پروازهای ورودی و خروجی وجود ندارد.

مدیرکل فرودگاه گیلان با اشاره به آخرین وضعیت فرودگاه‌ با توجه به بارش برف، تاکید کرد: هرگونه لغو یا تاخیر احتمالی پروازها به دلیل محدودیت‌های عملیاتی شرکت‌های هواپیمایی است.

میرحسینی از انجام دو پرواز ورودی شرکت هواپیمایی کیش ایر از مبدا کیش در ۱۳:۱۵ و از مبدا مشهد در ۱۴:۳۰ خبر داد و خاطرنشان کرد: همچنین دو پرواز خروجی به مقصد کیش در ۱۴:۱۵ و به مقصد مشهد در ۱۵:۳۰ انجام خواهد شد.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا