سلامت و دانش

بیمارستان شهید مفتح ورامین دهه فجر سال ۱۴۰۳ افتتاح می‌شود

دکترنامه/تهران وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از ساختمان در حال احداث بیمارستان جدید ۲۰۰ تخت خوابی شهرستان ورامین از افتتاح این بیمارستان در دهه فجر سال ۱۴۰۳ خبر داد.

به گزارش دکترنامه، عصر امروز سه شنبه ۲۰ تیر ماه عین اللهی به همراه نوش آبادی – نماینده مردم دشت ورامین و جمعی از مسئولان وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی و شهرستان ورامین از ساختمان در حال احداث بیمارستان ۲۰۰ تخت خوابی جدید شهید مفتح شهرستان ورامین بازدید کرد.

عین اللهی در بازدید از این بیمارستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساختمان جدید بیمارستان شهید مفتح ورامین در زمان شروع کار دولت سیزدهم پیشرفت ۱۳ درصدی داشت که با هماهنگی های صورت گرفته اکنون بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: انتظار می رود بیمارستان ۲۰۰ تخت خوابی جدید شهید مفتح ورامین دهه فجر سال آینده افتتاح شود و با توجه به وجود ۱۲۰ تخت بیمارستان در قسمتی دیگر از این بیمارستان، با ۳۲۰ تخت خواب بیمارستانی شاهد رفع نیاز های پزشکی این شهرستان خواهیم بود.

انتهای پیام

تیم خبری مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، هدفم این است که متونی را ارائه دهم که علاقه شما را به علم پزشکی تحریک کند و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهم.
دکمه بازگشت به بالا