عمومی

تأکید پزشکیان بر حمایت همه‌جانبه جمهوری اسلامی ایران از مردم فلسطین

تأکید پزشکیان بر حمایت همه‌جانبه جمهوری اسلامی ایران از مردم فلسطین

رئیس‌جمهور منتخب ضمن قدردانی از پیام تبریک رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین – حماس، بر تداوم حمایت همه‌جانبه جمهوری اسلامی ایران از ملت مظلوم فلسطین تا تحقق همه آرمان‌ها و حقوق خود و همچنین آزادی قدس شریف تأکید کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، رئیس‌جمهور منتخب ضمن قدردانی از پیام تبریک رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین – حماس، بر تداوم حمایت همه‌جانبه جمهوری اسلامی ایران از ملت مظلوم فلسطین تا تحقق همه آرمان‌ها و حقوق خود و همچنین آزادی قدس شریف تأکید کرد.

متن پیام قدردانی مسعود پزشکیان، رئیس‌جمهور منتخب از اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین – حماس به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای اسماعیل هنیه
رئیس محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین – حماس
السلام علیکم و رحمه الله برکاته

از پیام تبریک محبت‌آمیز جنابعالی به مناسبت انتخاب اینجانب به ریاست جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تشکر می‌کنم.

جمهوری اسلامی ایران با پایبندی به اصول و اهداف والای انقلاب اسلامی و در چارچوب آرمان‌های امام خمینی (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری دام‌ظله العالی حمایت از ملت فلسطین و مبارزات آن در برابر اشغالگری و آپارتاید رژیم صهیونیستی را وظیفه انسانی و اسلامی خود دانسته و به حمایت همه‌جانبه خویش از ملت مظلوم فلسطین تا تحقق کلیه آرمان‌ها و حقوق خود و آزادی قدس شریف ادامه خواهد داد.

اطمینان دارم در سایه ایستادگی تاریخی ملت مقاوم فلسطین و غزه مظلوم و مقتدر و مجاهدت قهرمانانه رزمندگان مقاومت فلسطین در جنگ جاری، پیروزی و نصرت الهی نصیب فلسطین عزیز خواهد شد.

از خداوند متعال برای جنابعالی سلامتی و سرافرازی برای مردم فلسطین عزت و آزادی برای مجاهدین قهرمان مقاومت نصرت الهی و برای شهدای گران‌قدر فلسطین رحمت واسعه الهی مسئلت دارم.

مسعود پزشکیان

دکمه بازگشت به بالا