سلامت و دانش

تردز از برگ‌ برنده جدیدش پرده برداشت

مدیرعامل شرکت متا در پستی در “تردز” اعلام کرد که ویژگی‌های جدید تا چند هفته آینده به این اپلیکیشن اضافه خواهند شد.

زاکربرگ نوشت: یک هفته خوب برای “تردز”. جامعه اینجا در مسیری است که انتظار دارم در بلندمدت یک اپلیکیشن پرجنب و جوش بسازد.

شرکت متا در ژوییه، اپلیکیشن شبکه اجتماعی “تردز” را با هیاهوی زیادی معرفی کرد و این اپلیکیشن به سرعت، در همه نمودارها صعود کرد. زاکربرگ از مشکلاتی که شبکه اجتماعی “ایکس” (توییتر سابق) گرفتار شده بود، بهره برد و “تردز” را راه اندازی کرد که سبک مشابهی دارد و در روزهای نخست راه اندازی به “قاتل توییتر” معروف شده بود.

اما تعامل کاربران در “تردز” طی چند هفته گذشته به میزان قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا کرده و بعضی از کاربران از قابلیت‌های محدود این اپلیکیشن، ناراضی هستند.

تبلیغات ‌کنندگان و تولیدکنندگان محتوا به شبکه سی ان بی سی گفته‌اند برای این که “تردز” به یک سرویس مهم تبدیل شود، این اپلیکیشن پیام‌رسان فوری باید ویژگی‌هایی داشته باشد که جستجوی موضوعات پربحث روز و یافتن پست‌های قبلی را راحت‌تر کند و اگر متا بخواهد واقعا با “ایکس” که مدت‌ها در دستگاه‌های رومیزی برای افراد در محل کار محبوب بوده است، رقابت کند، دسترسی به “تردز” در وب بسیار مهم است.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، زاکربرگ هفته گذشته در کنفرانس انتشار درآمدهای مالی متا گفت: درباره آینده کاملا خوش بین است و این اپلیکیشن توسط یک تیم کوچک، ساخته شده است. با این حال، این شرکت تا زمانی که این اپلیکیشن بزرگتر نشده و ثبات بیشتری پیدا نکرده، به دنبال درآمدزایی از آن نخواهد بود.

۵۸۵۸

تیم خبری مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، هدفم این است که متونی را ارائه دهم که علاقه شما را به علم پزشکی تحریک کند و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهم.
دکمه بازگشت به بالا