اقتصادی

تشکیل ستاد کارآفرینی و پیشرفت در استان تهران

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از تشکیل نخستین ستاد کارآفرینی و پیشرفت در استان تهران خبر داد و شناسایی، برنامه‌ریزی و حمایت از واحدهای پیشران اقتصادی استان تهران را از جمله اهداف راه‌اندازی این ستاد عنوان کرد.

به گزارش دکترنامه، حامد ویس کرمی از تشکیل اولین ستاد کارآفرینی و پیشرفت در استان تهران خبر داد و گفت: مشارکت مردم در حکمرانی و اقتصاد مردم نهاد یک اقدام مهم در دستیابی به توسعه ملی است.

وی با بیان اینکه کارآفرینان و تولیدکنندگان برتر استان در محیط و شرایط فعلی کشور به موفقیت دست یافته‌اند، گفت: با تشکیل ستاد کارآفرینی و پیشرفت در استان تهران می‌توان بستر مناسب را برای اجرای طرح‌های جهشی تولید و اشتغال آفرینی فراهم کرد.

ویس‌کرمی مهم‌ترین هدف تشکیل این ستاد را شناسایی، برنامه‌ریزی و حمایت از واحدهای پیشران اقتصادی استان و چند برابر کردن تولید و اشتغال و توسعه صادرات برشمرد.

به گزارش دکترنامه، ستاد کارآفرینی و پیشرفت استان که به ابتکار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و کانون کارآفرینان برتر رسمی ایجاد شده به ریاست استاندار (رییس ستاد)، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی (دبیر ستاد)، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی مرتبط، مدیران عامل بانک‌های استان و کارآفرینان برتر عضو کانون تشکیل می‌شود.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا