اقتصادی

تمام نقاط حادثه‌خیز تا پایان دولت اصلاح می‌شود

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور گفت: تعهد ما و وزیر راه این است که تا پایان دولت، اصلاح ۸۸۰ نقطه حادثه‌خیز تمام شود.

به گزارش دکترنامه، رضا اکبری با حضور در یک برنامه تلویزیونی درباره اصلاح نقاط حادثه‌خیز بیان کرد: برآورد ما ۸۰۰۰ میلیارد تومان برای اصلاح نقاط حادثه‌خیز است. از ابتدای امسال تا کنون اصلاح ۱۴۰ نقطه را تمام کرده و ۲۵۰ نقطه هم در مراحل مختلف اجرا قرار دارد و سعی ما این است که تا پایان سال این ۴۰۰ نقطه را اصلاح کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تعهد ما و وزیر راه این است که تا پایان دولت، اصلاح ۸۸۰ نقطه حادثه‌خیز تمام شود.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور با بیان اینکه همواره بودجه یک عامل محدودکننده بوده است، ‌ افزود: در جلسه‌ای که در اسفند ۱۴۰۰ در دولت برگزار شد، ما ۵۰۰۰ میلیارد تومان درخواست کردیم که حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومان از منابع سازمان راهداری تامین شده و بقیه به سال ۱۴۰۱ منتقل شد و این پروژه‌ها را از سال ۱۴۰۱ شروع کردیم و به‌صورت مستمر کار شناسایی و اصلاح نقاط را جلو می‌بریم.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا