اقتصادی

دانشگاه‌ها در انتخابات ۱۴۰۲ نقش آفرین هستند

وزیر کشور در گفت‌وگو با آنا: 

دانشگاه‌ها در انتخابات ۱۴۰۲ نقش آفرین هستند

وزیر کشور گفت: دانشگاه‌ها به عنوان مرجعیت فکری و سیاسی در انتخابات ۱۴۰۲ نقش آفرینی خواهند کرد. 

 احمد وحیدی، وزیر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره نقش دانشگاه‌ها در دوران انتخابات مجلس ۱۴۰۲ اظهار کرد: دانشگاه‌ها نقش کم‌نظیر و بی‌نظیری در بحث انتخابات سال ۱۴۰۲ دارند. 

وی افزود: انتخابات از سوی دانشگاه‌ها نیازمند فعالیت‌های تبیینی، ترویجی و تاحدودی تبلیغی است که برای استادان و دانشجویان مهم به شمار می‌آید؛ چرا که آحاد جامعه به استادان و دانشگاه‌های خودشان افتخار می‌کنند و به همین علت مراکز علمی نقش مهمی در تبیین شرایط و ضرورت حضور و مشارکت همگانی برای انتخابات خواهند داشت. 

وزیر کشور ادامه داد: دانشگاه‌های سراسر کشور می‌توانند با ایجاد امکانات لازم شرایط مناسب را ویژه داوطلبان جهت شرکت در انتخابات ۱۴۰۲ فراهم کنند. 

وحیدی با بیان اینکه دانشگاه‌ها مرجعیت فکری و سیاسی را برعهده دارند، تاکید کرد: مراکز علمی می‌توانند برای شرکت افراد در انتخابات ۱۴۰۲ تاثیرگذار و نقش آفرین باشند.

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا