عمومی

دعوت مدیرشعب بانک رفاه کارگران لرستان جهت حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

دعوت مدیرشعب بانک رفاه کارگران لرستان جهت حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

بهروز بالاوندی ، مدیرشعب بانک رفاه کارگران استان لرستان در پیامی مردم را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

 

به گزارش خبرگزاری دکترنامه از لرستان؛ به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک رفاه کارگران استان لرستان؛ متن این پیام به شرح ذیل است:

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با تدبیر حضرت امام راحل (ع) به نام روز جهانی قدس نامگذاری شده است. روزی که ضمن زنده نگه داشتن آرمان های انقلاب اسلامی ایران مبنی بر اتحاد کشورهای مسلمان جهان، فریاد آزادی خواهی ملت های مسلمان و مقابله با زورگویی‌های کشورهای استعمارگر نیز هست.

پیام روز جهانی قدس را باید در اتحاد کشورهای مسلمان در بیزاری از تجاوز گری ها و اشغال کشورها و دست درازی های غیرقانونی به حقوق سایر ملت ها بویژه فلسطین که مسجد الاقصی آن برای همه مسلمانان جهان همچنان محترم و ارزشمند است دانست.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران گرامی دربانک معظم وخدمتگذاررفاه کارگران ، از همکاران تلاشگر و مردم نجیب و ولایتمدار استان لرستان دعوت می نمائیم همراه و همگام با مردم عزیز ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی و مراسمات پیش بینی شده روز جهانی قدس، ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین و اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی، یکبار دیگر با آرمان های حضرت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری”مدظله العالی” تجدید میثاق نماییم.

بهروز بالاوندی 

مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان لرستان

انتهای پیام


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا