اقتصادی

راه‌اندازی ۱۱ دستگاه جدید آشکارساز کامیون

وزیر امور اقتصادی و دارایی از راه‌اندازی ۱۱ دستگاه جدید آشکارساز کامیون خبر داد.

به گزارش دکترنامه، سید احسان خاندوزی عصر یک‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ در جلسه هیئت دولت با بیان اینکه «تا پیش از دولت مردمی در مجموع ۱۸ دستگاه آشکارساز کامیونی در کشور راه‌اندازی شده بود»، از راه‌اندازی ۱۱ دستگاه جدید در دولت مردمی خبر داد و گفت: با پشتیبانی که دولت از شرکت‌های دانش‌بنیان فعال کشور در این زمینه داشته، کار آنها رونق خوبی پیدا کرده و اخیرا از برخی کشورهای منطقه نیز سفارش دریافت کرده‌اند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین با اشاره به تاکید رئیس دولت سیزدهم در زمینه کنترل بخشنامه‌ها و ابلاغیه‌ها در حوزه تجاری و گمرکی به منظور ارتقای اعتماد فعالان حوزه تولید و تجارت، از کاهش تعداد بخشنامه‌های صادر شده در ۱۰ ماهه ابتدایی امسال، به ۱۱۶ بخشنامه در برابر ۲۳۵ بخشنامه صادره در مدت مشابه سال قبل اشاره کرد که کاهش بیش از ۵۰ درصدی داشته است.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا