سلامت و دانشکسب و کار ویژه

سیر سیاه چیست برای زود انزالی مفید است ؟

خواص سیر سیاه برای زود انزالی و درمان زود انزالی با سیر سیاه

ماده غذایی بدون بو و شیرین مزه ای است با خواص شگفت انگیز زیاد. خواص سیر سیاه متعدد و زیاد است اما اینکه آیا سیر سیاه برای درمان زود انزالی مفید است یا نه، قطعی و اثبات شده نیست. خاصیت سیر برای زود انزالی به علت داشتن روی و منیزیم در بعضی تحقیقات تایید شده و سیر سیاه هم همان خواص سیر سیاه برای زگیل تناسلی را داراست؛ با این حال خواص سیر سیاه در درمان زود انزالی باید مستند و طبق تحقیقات علمی بیان شود، اما در حال حاضر تحقیقات کافی در مورد فواید سیر سیاه برای زود انزالی وجود ندارد. با این حال تجربیاتی وجود دارد که نشان می دهد سیر سیاه برای درمان زود انزالی مفید است.

سیر سیاه چیست؟ آیا برای زود انزالی مفید است؟

تخمیر سیر برای تبدیل آن به سیر سیاه کار آسانی نیست. برای تخمیر سیر، آن را برای مدت ۵۰ تا ۹۰ روز در دمای حدود ۷۵ درجه و رطوبت ۹۰ درصد نگهداری می کنند تا تبدیل به سیر سیاه شود.

زود انزالی چیست؟ راه های درمان زود انزالی چیست؟

درمان زود انزالی با سیر و سیر سیاه، تاثیر سیر سیاه بر زود انزالی

درمان زودانزالی از طریق قرص و دارو کم و بیش موثر است، اما با معمولا عوارضی دارد. یکی از این درمان ها، استفاده از داروهای ضد افسردگی است. داروهای متادون و ترامادول هم باعث طولانی تر شدن رابطه می شود، اما این داروها اعتیاد آور بوده و مصرف مداوم آن ها توصیه نمی شود. بنابراین روی آوردن به درمان های طبیعی و سنتی گزینه بهتری است. همچنین بعضی تکنیک های عملی هم وجود دارد که می تواند در درمان زودانزالی مفید باشد و بدون عوارض است.

گفته می شود سیر سیاه در درمان زود انزالی مفید است. اینکه این مسئله چقدر صحت دارد و چیست، محل بحث است. در ادامه به بررسی تحقیقات علمی پیرامون تاثیر  پکیج زود انزالی دکتر بیز  می پردازیم.

سیر سیاه و زود انزالی، بررسی تحقیقات علمی

تحقیقات علمی نشان داده اند که خوردن مواد غذایی که دارای مقدار زیادی روی و منیزیم هستند، می تواند زمان رسیدن به اوج لذت را افزایش و زود انزالی را کاهش دهد (). یکی از این مواد سیر است و چون خوردن سیر به علت بوی بدی که در دهان ایجاد می کند سخت است می توان از سیر سیاه به جای سیر استفاده کرد که به همان میزان روی و منیزیم دارد. بنابراین سیر سیاه می تواند به درمان زود انزالی کمک کند. بعضی مواد غذایی دیگری که غنی از روی و منیزیم هستند شامل تخمه کدو، کنجد، بادام، اسفناج و گوشت قرمز هستند. سیر سیاه هر دو ماده روی و منیزیم را داراست.

طبق  گفته محققان ، سیر یکی از بهترین مواد غذایی برای درمان زود انزالی است. سیر سیاه هم همان تاثیر سیر را در درمان زودانزالی خواهد داشت، چون سیر سیاه همان خواص سیر را داراست و حتی بعضی خواص سیر در سیر سیاه چند برابر شده است. به علاوه خوردن روزانه سیر، به علت ایجاد بوی بد دهان و طعم تند و زننده ای که دارد سخت است، اما خوردن سیر سیاه خیلی راحت تر از سیر معمولی است و باعث می شود مصرف روزانه آن برخلاف سیر، امکان پذیر باشد. طبق گفته این محققان، سیر به علت خواص ضد باکتریایی و ضد التهابی که دارد باعث می شود گردش خون بهبود یابد. این موسسه توصیه می کند که برای درمان زودانزالی روزی یک عدد سیر یا سیر سیاه مصرف کنید و نه بیشتر.

بنابر آنچه گفته شد، درمان زود انزالی با سیر و سیر سیاه در تحقیقات علمی تایید شده است؛ البته این تایید به صورت تست مستقیم نبوده است، بلکه تحقیقات علمی نشان داده است مواد غذایی غنی از روی و منیزیم می تواند به درمان زود انزالی کمک کند و هم سیر معمولی و هم سیر سیاه، غنی از روی و منیزیم هستند.

تاکنون هیچ تحقیق علمی معتبری، خواص سیر سیاه برای زود انزالی را مستقیماً مورد آزمایش قرار نداده است و این مطلب هنوز جای تحقیق و بررسی دارد. با این وجود تجربه بعضی افراد هم نشان می دهد سیر سیاه برای درمان زود انزالی موثر بوده و برای زود انزالی مفید است. لطفا اگر شما هم تجربه ای در این زمینه دارید در بخش نظرات اعلام بفرمایید تا دیگران هم استفاده کنند.

سیر سیاه برای زود انزالی مفید است اما …

باید گفت طبق تحقیقات، خواص سیر سیاه برای درمان زود انزالی اثبات شده است ولی بعضی سایت ها یا فروشندگان در مورد خواص سیر سیاه برای زودانزالی اغراق می کنند. در درمان زود انزالی نباید انتظار داشت که تنها با مصرف سیر سیاه درمان اتفاق بیافتد؛ بلکه لازم است فرد علاوه بر خوردن سیر سیاه، به سراغ تکنیک ها و روش های عملی موثر در درمان زود انزالی هم برود. این درمان ها در کنار هم می توانند به تدریج و با تدوام در خوردن سیر سیاه و انجام تکنیک ها و تمرین ها باعث افزایش مدت زمان رسیدن به اوج لذت شوند. سیر سیاه در کنار درمان زود انزالی، به سلامت عمومی بدن، لاغری و کاهش چربی مضر خون، سلامت قلب و کبد و جلوگیری از سرطان و گرفتگی عروق هم کمک می کند و خواص شگفت انگیز زیادی دارد. برای اطلاع از سایر خواص بی نظیر سیر سیاه، این مقاله را ببینید

نحوه مصرف سیر سیاه برای درمان زود انزالی

برای تاثیر سیر سیاه بر زود انزالی دستور العمل خاص و حتمی در مورد مصرف آن وجود ندارد و فرد هر موقع که مایل بود می تواند سیر سیاه مصرف کند و فرقی ندارد. برای نتیجه گرفتن باید مصرف سیر سیاه مداوم باشد و به همین دلیل ما توصیه می کنیم سیر سیاه را قبل از صبحانه یا همراه با صبحانه مصرف کنید تا مصرف هر روز را فراموش نکنید. همچنین مصرف با صبحانه باعث می شود سیر سیاه بهتر جذب شود و در طول روز انرژی تان بیشتر شود.

سیر سیاه چربی سوز است؛ اگر ورزش روزانه دارید، سیر سیاه را یک ساعت قبل از ورزش مصرف کنید تا به چربی سوزی و کاهش چربی های مضر بدن همراه با ورزش کمک کند.

برای مطالعه بیشتر در مورد نحوه مصرف سیر سیاه به این مقاله مراجعه کنید: .

قیمت و خرید سیر سیاه برای زود انزالی

برای خرید سیر سیاه برای زود انزالی، باید از کیفیت سیر سیاه و قیمت مناسب آن مطمئن شوید. سیر سیاه بایادی، یک سیر سیاه با کیفیت بالاست که توسط بایادی و در تونل های هوشمند و بهداشتی و با فناوری های روز دنیا تولید می شود. شما با خرید سیر سیاه بایادی، سیر سیاه را مستقیماً از تولید کننده خریداری می کنید که باعث کم شدن هزینه ها و مناسب بودن قیمت آن می شود. برای خرید سیر سیاه با کیفیت به این صفحه مراجعه کنید: .

سوالی دارید؟ لطفا در بخش پرسش و پاسخ و نظرات، سوالات یا نظرات خود را با ما در میان بگذارید. کارشناسان بایادی در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود. ضمنا اگر تجربه ای در مورد تاثیر مصرف     “شماره ی تماس برای مشاوره ی تلفتی و ارتباط با ادمین سایت با شماره  تماس بگیرین”

زود انزالي یکی از مشکلات جنسی رایج در مردان است که می‌تواند تأثیرات منفی بر روی کیفیت زندگی جنسی آن‌ها داشته باشد. یکی از متخصصان معتبر در زمینه مشکلات جنسی و است که راه‌های درمانی مؤثری برای این مشکل ارائه می‌دهد. در این مقاله، به بررسی خواهیم پرداخت و راه‌هایی که او پیشنهاد می‌دهد را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

برای اینکه خیالتون بیشتر راحت بشه درباره اثر گذاری سیر سیاه بر روی زود انزالی یک مقاله معتبر جهانی برای شما آورده ایم.لطفا اینجا کنید

سیر سیاه دکتر بیز و درمان زود انزالی سریع

خواص سیر سیاه برای درمان زود انزالی

سیر سیاه دارای خواص متعددی است که می‌توانند به درمان زود انزالی کمک کنند. این خواص عبارتند از:

تقویت سیستم ایمنی: سیر سیاه دارای خواص تقویت‌کننده سیستم ایمنی است. یک سیستم ایمنی قوی می‌تواند به محافظت از بدن در برابر عفونت‌ها کمک کند. عفونت‌ها می‌توانند باعث التهاب و تحریک دستگاه تناسلی شوند که می‌تواند به زود انزالی منجر شود.
کاهش التهاب: سیر سیاه دارای خواص ضدالتهابی است. التهاب می‌تواند باعث تحریک دستگاه تناسلی شود که می‌تواند به زود انزالی منجر شود.
بهبود گردش خون: سیر سیاه دارای خواص بهبوددهنده گردش خون است. گردش خون خوب برای نعوظ و انزال مناسب ضروری است.
افزایش انرژی: سیر سیاه دارای خواص افزایش‌دهنده انرژی است. انرژی خوب برای افزایش اعتماد به نفس و کاهش استرس که می‌تواند باعث زود انزالی شود، ضروری است.

درمان زودانزالی آقایان با سیر سیاه دکتر بیز

اثربخشی سیر سیاه برای درمان زود انزالی

مطالعات نشان داده‌اند که مصرف سیر سیاه می‌تواند به بهبود عملکرد جنسی در مردان کمک کند. یک مطالعه در سال 2015 نشان داد که مصرف روزانه 400 میلی‌گرم عصاره سیر سیاه به مدت 8 هفته می‌تواند به بهبود عملکرد جنسی در مردان مبتلا به زود انزالی کمک کند.

مطالعه دیگری در سال 2017 نشان داد که مصرف روزانه 200 میلی‌گرم عصاره سیر سیاه به مدت 6 هفته می‌تواند به بهبود عملکرد جنسی در مردان مبتلا به زود انزالی کمک کند.

با این حال، لازم به ذکر است که مطالعات بیشتری برای تایید اثربخشی سیر سیاه برای درمان زود انزالی مورد نیاز است. سیر سیاه را می‌توان به صورت روزانه مصرف کرد. دوز توصیه‌شده مصرف پک درمان زگیل تناسلی دکتر بیز ، 400 میلی‌گرم در روز است.

دکمه بازگشت به بالا