عمومی

قاضی‌زاده: در برقراری عدالت جیره‌خوارها حتما موضع می‌گیرند

قاضی‌زاده: در برقراری عدالت جیره‌خوارها حتما موضع می‌گیرند

نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: در برقراری عدالت پروژه بگیرها، جیره‌خوارها و کسانی که ارتباط خاص دارند که در آمدهایشان قطع می‌شود، علیه شما اقداماتی را انجام می‌دهند و موضع می‌گیرند یا خودشان به میدان می‌آیند یا لشکری را به میدان می‌آورند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی» شامگاه چهارشنبه ۳۰ خرداد در برنامه «بدون تعارف» شبکه دو اظهار داشت: پذیرش این موضوع که باید در میان‌دوره انتخابات ریاست جمهوری را برگزار کنیم، برایم سخت است و از دست دادن شهید رئیسی قابل جبران نیست.

وی ادامه داد: تقریباً ۲ ساعت مانده به پایان زمان ثبت‌نام، حضور پیدا کردم. صبر کردم برای افرادی که برایم محترم هستند که ثبت‌نام کنند و شاید نیازی به حضور من نباشد چون افرادی که مدنظر من بودند ثبت‌نام نکردند، برای اینکه دست مردم برای انتخاب بیشتر باز باشد تصمیم به ثبت‌نام گرفتم.

نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه اگر بخواهید به عملکرد گذشته خود انتقاد داشته باشید، چیست؟، گفت: «غنیمت شمردن زمان»، شهید رئیسی به اعضای کابینه تذکر می‌داد و مرتب در جلسات دولت می‌گفت وقت نداریم، وقتی‌که ما زمان را از دست می‌دهید قدر آن را بیشتر می‌دانیم.

قاضی‌زاده هاشمی در پاسخ به این سؤال که اگر پیروز انتخابات شوید فکر می‌کنید در ۶ ماه نخست کار، چه گروه‌هایی از عملکرد شما انتقاد می‌کنند و چرا؟، پاسخ داد: این بحث در مورد این دولت خیلی مطرح شد. دولت شهید رئیسی دولت تحول و مبارزه با فساد و برقراری عدالت بود. هر دوی این مفاهیم حتماً نارضایتی درست می‌کند؛ وقتی به دنبال تحول و حرکت پویا و انقلاب در سازوکارها هستید، عده‌ای مدیر نشسته و خسته در سیستم هستند که خیلی نگرشی به آینده ندارند؛ ازاین‌رو این‌ها ناراحت می‌شوند.

نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: در برقراری عدالت پروژه بگیرها، جیره‌خوارها و کسانی که ارتباط خاص دارند که در آمدهایشان قطع می‌شود، علیه شما اقداماتی را انجام می‌دهند و موضع می‌گیرند یا خودشان به میدان می‌آیند یا لشکری را به میدان می‌آورند.

در حال تکمیل …

دکمه بازگشت به بالا