سلامت و دانش

مدیر سابق سامسونگ بلای جان این شرکت می‌شود؟

به‌نقل از یکی از خبرگزاری‌های محلی، دفتر دادستانی کره‌جنوبی به‌دنبال صدور حکم بازداشت برای یکی از مقام‌های سابق سامسونگ الکترونیکس به‌اتهام سرقت فناوری‌ این شرکت برای یکی از شرکت‌های تراشه‌ساز چینی است.

به‌گزارش رویترز، یکی از کارمندان سابق سامسونگ الکترونیکس که ۸ سال پیش این شرکت را ترک کرده بود، اطلاعات اصلی مربوط به تراشه‌های حافظه‌ی DRAM را به شرکت چینی Changxin Memory Technologies یا CXMT تحویل داده است. هم‌اکنون، سامسونگ به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی تراشه‌های حافظه‌ در جهان شناخته می‌شود.

طبق این گزارش، دادستان‌ها ارزیابی کرده‌اند که افشای فناوری‌های یادشده به CXMT می‌تواند تا چندین‌تریلیون وون کره برسد. ناگفته نماند که نام عده‌ای از تأمین‌کنندگان سامسونگ الکترونیکس نیز در این پرونده‌ دیده می‌شود.

MBC گفته است که دادگاه کره‌جنوبی قرار است هفته‌ی آینده درباره‌ی دادخواست حکم بازداشت دادستانی تصمیم‌گیری کند. سامسونگ الکترونیکس و CXMT از اظهارنظر فوری دراین‌باره خودداری کردند.

۲۲۷۲۲۷

تیم خبری مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، هدفم این است که متونی را ارائه دهم که علاقه شما را به علم پزشکی تحریک کند و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهم.
دکمه بازگشت به بالا