سلامت و دانش

مهمانان تازه نفس ارتش روسیه!/ عکس

به گزارش خبرگزاری دکترنامه، در ۲۴ اکتبر، شرکت هواپیمایی متحد (UAC) که زیر نظر شرکت دولتی Rostec فعالیت می‌کند، اعلام کرد که با موفقیت یک دسته از هواپیماهای جنگنده جدید Su-۳۵S را به نیروهای هوافضای روسیه (VKS) تحویل داده است.

هواپیماهای جنگنده Su-۳۵S توسط کارخانه هوانوردی Komsomolsk-on-Amur به نام یوری گاگارین تولید و به نیروی هوایی روسیه تحویل داده شد.

مهمانان تازه ارتش روسیه!/ عکس

سوخو۳۵، یک جنگنده چندمنظوره اَبَرچابک تک‌خلبان ساخت کشور روسیه با قابلیت مانور بالاست که به عنوان یک جنگنده برتری هوایی طراحی شده است. سوخو۳۵ در سازمان ناتو با نام فلانکر-E شناخته می‌شود. سوخو-۳۵ توانایی انجام گستره‌ای از دشوارترین مانورها ازجمله مانور کبرا، مانور کولبیت، مانور زنگوله (بِل)، مانور تِیل اِسلاید و مانور هوک را در بالاترین کیفیت داراست. انجام مانور هِربست برای سوخو۳۵ بسیار پیش پا افتاده‌است. همچنین می‌تواند در کمتر از پنج ثانیه سرعت خود را به صفر رسانده و کاملاً تغییر جهت دهد.

منبع: eurasiantimes

۲۲۷۲۲۷

تیم خبری مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، هدفم این است که متونی را ارائه دهم که علاقه شما را به علم پزشکی تحریک کند و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهم.
دکمه بازگشت به بالا