عمومی

نمایشگاه خودروها و تجهیزات طبیعت گردی، ملزومات سفر و گردشگری در قزوین برپا می شود

 نمایشگاه خودروها و تجهیزات طبیعت گردی، ملزومات سفر و گردشگری در قزوین برپا می شود

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین گفت: نمایشگاه خودروها و تجهیزات طبیعت گردی، ملزومات سفر و گردشگری، ورزش و خدمات وابسته از 6 تیر ماه در قزوین برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی دکترنامه از قزوین؛ احمد خورگامی در این باره اظهارداشت: با توجه به ظرفیت های گردشگری که در ایران وجود دارد، بسیاری از جوانان به سمت طبیعت گردی روی آورده اند و هر روز شاهد استقبال افراد زیادی از این برنامه هستیم. 

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین تصریح کرد: با توجه به این گرایش در تقویم نمایشگاهی یک رویداد را به صنایع وابسته به این موضوع اختصاص دادیم.

DSC_2264

وی یادآورشد: برگزاری نمایشگاه خودروها و تجهیزات طبیعت گردی، ملزومات سفر و گردشگری فرصت مناسبی است تا دوستداران و علاقه مندان به طبیعت با تجهیزات و شیوه های طبیعت گردی بیشتر آشنا شوند. 

خورگامی افزود: برای اولین بار در استان قزوین 50 کمپر از سراسر ایران در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. 

وی اظهارداشت: مشارکت کنندگانی در حوزه های تجهیزات طبیعت گردی، کوهنوردی، تجهیزات آفرود و همچنین شرکت های خودرو سازی دو دیفرانسیل، هیئت های ورزشی، کلوپ های ورزشی، کانون جهانگردی و اتوموبیلرانی در این نمایشگاه در کنار تولیدات و  محصولات خود، نسبت به ارائه راهنمایی، دستاوردها و معرفی کالاهایشان اقدام می کنند.

این مسئول در خصوص برنامه های جانبی این نمایشگاه گفت: برگزاری مسابقه ماشین های «آر سی» در روز سه شنبه 6 تیرماه، مسابقه خانوادگی آشپزی در طبیعت در روز چهارشنبه 7 تیر ماه، رالی تور گردشگری – خانوادگی در روز پنجشنبه 8 تیرماه و مسابقه ماشین های شارژی ویژه کودکان در روز جمعه 9 تیر ماه برگزار خواهد شد. 

90

وی تصریح کرد: همچنین هیئت های ورزشی و گروه های «پارکور» نیز برنامه های نمایشی اجرا خواهند کرد.

خورگامی گفت: این نمایشگاه از 6 تا 9 تیر ماه از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین برگزار می‌شود و در این چهار روز پذیرای علاقه مندان و دوستداران طبیعت خواهیم بود.

انتهای پیام

 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا