اقتصادی

هک جایگاه‌های عرضه سوخت از چه زمانی بود؟

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده نفتی گفت: همکاران در حال بررسی ابعاد این مساله هستند و زمان دقیق بروز این اختلال پس از اتمام بررسی ها اعلام خواهد شد.

به گزارش دکترنامه، جلیل سالاری در گفت و گویی تلویزیونی، با بیان اینکه حوالی ساعت ۹ صبح بود که اختلالی در سامانه هوشمند سوخت دیده شد و بر اساس آن سریعا همکاران ارتباط با سیستم را قطع کردند، گفت: در همان ابتدا تیم های عملیاتی شکل گرفت و مجموعه دستگاه های پدافند و کارگروه های فنی تشکیل شد، تیم های عملیاتی در تمام مناطق تشکیل شدند و ارتباط تصویری با مناطق برقرار و دستورالعمل ها ابلاغ شد.

به گفته وی مشابه اتفاقی که در دو سال گذشته رخ داد، همکاران سریعا اقدام کردند و توانستیم از تمام ظرفیت استفاده کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده نفتی در پاسخ به این سوال که اختلال از شب گذشته ایجاد شده و یا از صبح امروز، گفت:  زمان دقیق اختلالی که ایجاد شده بررسی می شود و ابعاد قضیه اطلاع رسانی خواهد شد، زمان دقیق را همکاران بررسی می کنند و اطلاع رسانی صورت می گیرد.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا