اقتصادی

واکنش وزارت ارتباطات به تحریف صحبت های رئیس جمهور

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات گفت: بگذارید مردم از فیبرنوری پرسرعتی که شما فراهم نکردید ولی دولت سیزدهم در حال تحقق آن است بهره مند شوند؛عدد ۷.۵میلیون “پوشش” است که لازمه اتصال است.

به گزارش دکترنامه، آذری جهرمی وزیر سابق ارتباطات دولت دوازدهم با تحریف سخنان رئیس‌جمهوری مدعی شد که آقای رئیسی گفته‌اند اکنون هفت و نیم میلیون ایرانی از فیبر نوری استفاده می‌کنند. 

این در حالی است که رئیس‌جمهور در مراسم افتتاح طرح پوشش سراسری شبکه فیبر نوری استان قم، گفت: در سراسر کشور اعلام آمار هفت و نیم میلیون خانواده ایرانی که می‌توانند [از فیبر نوری] استفاده کنند اعلام امیدبخشی است. 

در این راستا محمد احسان خرامید_ مشاور وزیر ارتباطات و رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات در واکنش به این موضوع با انتشار پستی در یک شبکه اجتماعی داخلی اظهار کرد:آقای جهرمی،بگذارید مردم از فیبرنوری  پرسرعتی که شما فراهم نکردید ولی دولت سیزدهم در حال تحقق آن است بهره مند شوند. 

وی افزود: بازهم مثل موضوع اقتصاد عجله کردید، حوزه خودتان هم درست نمیشناسید، رئیس جمهور بیان کردند می‌توانند استفاده کنند نه استفاده میکنند. 

خرامید تاکید کرد: عدد ۷.۵میلیون “پوشش” است که لازمه اتصال است. 

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا