سلامت و دانشکسب و کار ویژه

ویژگی های دستگاه کرایولیپولیز 2024

لیزر تیتانیوم یکی از دستگاه‌ های پیشرفته برای رفع موهای زائد است که با برخورداری از سه طول موج الکساندرایت، دایود و اندیاگ به کار می‌رود. هر یک از این طول موج‌ ها برای پوست‌ های مختلفی مناسب است از جمله الکساندرایت برای از بین بردن موهای بسیار نازک مانند نواحی پشت لب کارایی دارد، در مقابل طول موج اندیاگ موهای ضخیم نواحی شکم را ریشه‌کن می‌کند. طول موج دایود نیز برای رفع موهای معمولی بدن نظیر پاها و دست‌ها طراحی شده است.

خرید، مشخصات و قیمت انواع دستگاه لاغری کرایولیپولیز (نقد و اقساط) | مرکز تجارت لیزر (ام تی لیزر)
دستگاه لیزر تیتانیوم برای تمامی رنگ‌ های پوستی استفاده می‌شود و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد. این دستگاه با بهره‌مندی از سه طول موج‌ قدرتمند، ملانین‌ های پوست را تحت تأثیر قرار می‌دهد و به همین دلیل برای انواع پوست‌های سفید، تیره، سبزه، برنزه و … مناسب است.

رفع موهای زائد بدن با استفاده از لیزر تیتانیوم یک روش ایمن و بی‌خطر است و عوارض جدی به همراه ندارد. در واقع، متخصصان پوست و مو این دستگاه مدرن را بر حسب پوست افراد و وضعیت موی آن‌ها تنظیم می‌کنند؛ بنابراین همه افراد می‌توانند بدون دغدغه و نگرانی از اثرات مثبت آن برخوردار شوند.

نحوه عملکرد لیزر تیتانیوم

لیزر سوپرانو تیتانیوم در هر شات، نقاط وسیعی از بدن را هدف قرار می‌دهد؛ بنابراین رفع موهای زائد با سرعت عمل بالایی صورت می‌گیرد. این دستگاه با دارا بودن سیستم خنک کننده قوی از آسیب رساندن به پوست و سایر عوارض جانبی جلوگیری می‌کند. یکی از بهترین دستگاه ها برای اضافه کردن لاین لاغری برای کلینیک شما دستگاه کرایولیپولیز پرتابل می باشد که قیمت دستگاه کرایولیپولیز  پرتابل بسیار مناسب است

کیفیت مطلوب آن موجب شده است تا در ردیف پیشرفته‌ ترین دستگاه‌ های لیزر قرار گیرد. باید بگوییم افراد تحت درمان با این روش هیچ درد و ناراحتی را متوجه نمی‌شوند که این یکی از ویژگی‌های بارز آن به شمار می‌آید.

لیزر تیتانیوم نسبت به سایر لیزرها عملکرد منحصر‌ به‌ فردی دارد و با بهره‌مندی از سه طول موج گوناگون به لایه‌های عمیق پوست نفوذ می‌کند. طول موج الکساندرایت با قدرت 755 نانومتر، برای رفع موهای زائد افراد پوست روشن طراحی شده است.از دیگر طول موج‌های موجود در دستگاه لیزر تیتانیوم، دایود با موج 810 نانومتر محسوب می‌شود که با محو کردن ریشه موها بیشتر برای افراد دارای پوست تیره کاربرد دارد.

طول موج سوم به کار رفته در این دستگاه، اندیاگ با طول موج 1064 نانومتر است که نسبت به طول موج‌های قبلی، قوی‌تر بوده و جذب لایه‌های زیرین پوست می‌ شود. در نتیجه، با سرعت نفوذپذیری بالا فولیکول‌ های پوست را هدف قرار می‌دهد و به این ترتیب در کاهش سوختگی‌های بدن و کبودی آن موثر است.

نحوه عملکرد این لیزر به گونه‌ ای است که با حرکت دادن بر روی نقاط مورد نظر بدن، هوای نسبتا گرمی را روی پوست ایجاد می‌کند، البته سیستم خنک کننده که در آن تعبیه شده با تولید باد خنک تأثیر بسزایی در متعادل ساختن این هوا دارد. برای دیدن عکسهای بیشتر از این دستگاه به سایت pinterest مراجعه کنید.

وقتی که پالس‌های نیروی لیزر به ریشه‌های عمیق مو نفوذ می‌کنند باعث از بین بردن موهای زائد می‌شوند. انرژی حاصل از سه طول موج‌ لیزر با جذب شدن به فولیکول‌های پوست و نابود کردن آن‌ها از رشد مجدد موها جلوگیری می‌کند.

ویژگی‌ های مهم لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزرتیتانیوم برند آلما ویژگی های خاص و زیادی دارد که این دستگاه را متمایز و متفاوت از سری دستگاه های قبلی بازار کرده است. دراینجا 7 ویژگی مهم آن بررسی و توضیحات بیشتری در موردشان می دهیم.

دستگاه تیتانیوم با تلفیق طول موج‌های الکساندرایت 750 نانومتر، دایود با طول موج 810 نانومتر و اندیاگ با موج 1064 نانومتر به راحتی قادر است موهای زائد را از بین ‌ببرد.

هیچ یک از دستگاه‌های لیزر توانایی نابودسازی صد درصدی ریشه مو را ندارند، ولی این لیزر با بکارگیری هر یک از طول موج‌ ها تا حد زیادی در این امر موثر است. در نتیجه، با بهره‌گیری از لیزر تیتانیوم دیگر جای نگرانی برای مشاهده نتایج مثبت آن وجود ندارد.

دستگاه تیتانیوم مجهز به سیستم خنک کننده Ice Plus است که احساس داغی پوست و هرگونه درد و ناراحتی را کاهش می‌دهد. اشعه‌های لیزر با تولید جریان هوای داغ بر روی پوست، آزاردهنده هستند؛ بنابراین برای مقابله با این درد، سیستم خنک کننده تعبیه شده بر روی دستگاه دمای هندپیس را تنظیم می‌کند. در چنین شرایطی با اعمال جریان هوای خنک بر روی پوست، بیمار درد، خارش، سوزش، کبودی و قرمزی پوست را احساس نخواهد کرد.

این سیستم در عملکرد بی‌ نظیر لیزر خللی وارد نمی‌ کند، بلکه با به حداقل رساندن هوای گرم و خنک نگه‌داشتن پوست تأثیرات بهتری در رفع موهای زائد دارد. سایر دستگاه‌ های لیزر که فاقد سیستم خنک کننده هستند، علاوه بر سوختگی‌های شدید پوست، عدم رضایت افراد را نیز به همراه دارند.

دستگاه تیتانیوم با دارا بودن فرکانس بالا و همچنین سه طول موج 755، 810 و 1064 نانومتر با سرعت بالایی موهای زائد بدن را از بین می‌برد. از سوی دیگر، دو هندپیس قدرتمند که در آن وجود دارد در تسریع روند درمان مؤثر است، به همین دلیل تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع موهای زائد را می‌ توان بسیار کمتر از سایر روش‌ها دانست.

این هندپیس دسترسی به نقاط مختلف بدن نظیر لایه‌های ظریف گوش را آسان کرده است. به طور کلی، لیزرهای دارای دو هندپیس سرعت عمل بالاتری نسبت به لیزرهای تک هندپیس دارند.

ابتکارات نوین قابل مشاهده در این دستگاه، آن را به یک محصول ایده‌آل تبدیل کرده است که نتایج اثربخش فراوانی به همراه دارد. اسپات سایز بزرگی که در آن تعبیه شده است، طول دوره درمان را تا حدود 40% کاهش می‌دهد؛ زیرا طیف وسیعی از بدن به اندازه 700 تا 900 سانتیمتر را دربرمی‌گیرد.

تعداد جلسات درمان برای محو کردن ریشه موها به رنگ پوست افراد بستگی دارد، هر چقدر پوست تیره‌تر و دارای موهای ضخیم‌تری باشد زمان مورد نیاز افزایش خواهد یافت. به طور معمول بین 6 تا 8 جلسه مراجعه به متخصص برای خلاصی از شر موهای زائد کافی است.

طول موج‌های الکساندرایت، دایود و اندیاگ در دستگاه، امکان رفع موهای زائد برای تمامی پوست‌ها را مهیا کرده است. افراد دارای پوست روشن، تیره و سبزه می‌توانند بدون هیچ نگرانی به بهترین شکل از آن استفاده کنند. انجام لیزر با این روش هم برای زنان و هم مردان با کیفیت بالایی امکانپذیر است.

برخی دستگاه‌ های لیزر توانایی از بین بردن کامل فولیکول‌های مو را ندارند، ولی لیزر تیتانیوم به خوبی از عهده این کار برمی‌آید. اگر در طول دوره درمان تمامی فولیکول‌ها نابود نشوند، در چنین شرایطی فرد نتایج اثربخشی را به دست نخواهد آورد.

سوپرانو تیتانیوم با داشتن سیستم خنک کننده، از ایجاد درد و ناراحتی در حین درمان و پس از آن جلوگیری می‌کند. این سیستم با متعادل ساختن جریان هوای دستگاه، حس خوشایندی را برای بیمار به وجود می‌آورد.

تماس با بزرگترین تولید کننده و وارد کننده دستگاه های زیبایی 0937811132 قشقایی

دستگاه تیتانیوم بر روی نقاط مختلف بدن اعم از صورت، دست‌ها، پاها، بیکینی، زیربغل، پشت لب، شکم و … قابل استفاده است و با کارایی مناسب خود ریشه موها را در هر یک از این نواحی به خوبی نابود می‌کند.

دستگاه تیتانیوم با سایر لیزرها  چه تفاوت‌هایی دارد؟

طول موج و فرکانس‌ های قوی:

مهم‌ترین تفاوت دستگاه‌های لیزر مربوط به طول موج و فرکانس آن‌ها است. برخی لیزرها با طول موج بسیار ضعیف، قابلیت از بین بردن موهای زائد را ندارند. اگر جزو آن دسته افرادی هستید که با امتحان چندین دستگاه‌ لیزر هنوز نتوانسته‌اید نتایج امیدبخشی به دست آورید، حتما لیزر تیتانیوم با  برخورداری از طول موج‌ های قوی و فرکانس بالا به شما در حل این مشکل کمک خواهد کرد. در واقع، سوپرانو تیتانیوم یک روش تضمینی و مطمئن برای رفع موهای زائد محسوب می‌شود.

تفاوت‌ لیزر تیتانیوم با سایر دستگاه‌ ها مانند پلاتینیوم در اندازه نقطه پرتو آن‌ها است. هر چقدر اندازه اسپات لیزر دستگاه بزرگتر باشد بر تسریع روند درمان تأثیرگذار است. بیشتر لیزرها نقطه پرتو کوچکی دارند، ولی دستگاه تیتانیوم با داشتن قطر تابش بزرگ به اندازه 4 سانتیمتر و پوشش دادن طیف وسیعی از پوست، درمان را آسان‌‌تر می‌کند.

دستگاه‌ های لیزر بر اساس نوع تکنولوژی به کار رفته از لحاظ مدت ماندگاری با یکدیگر متفاوت هستند. سوپرانو تیتانیوم از آن دسته محصولاتی است که در مقایسه با محصولات مشابه خود طول عمر بالایی دارد و با داشتن دو هندپیس قدرتمند، بهترین کارایی خود را به نمایش می‌گذارد.

امروزه لیزر تیتانیوم با تکنولوژی نوین خود جزو یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌های لیزر است که تولیدکنندگان آن را روانه بازار می‌کنند. دستیابی به نتایج مطلوب با استفاده از این محصول، خیال خریداران را درباره تهیه آن آسوده کرده است.

به هنگام خرید این دستگاه توجه به نکاتی بسیار حائز اهمیت است از جمله باید حتما از شرکت‌های معتبر خریداری شود. مراکز زیادی در زمینه تولید و عرضه دستگاه‌ های لیزر فعالیت دارند که همه آن‌ها محصولات مطلوبی در اختیار مشتریان قرار نمی‌دهند.

برای کسب آگاهی از مرغوبیت دستگاه‌های زیبایی و جوانسازی پوست می‌ توان با کارشناسان مجرب در این زمینه مشورت کرد و سپس اقدامات لازم را برای خرید انجام داد. همانطور که گفته شد شما با خرید دستگاه کرایولیپولیز چندکاره 4 متد بسیار تاثرگذار و قوی را برای خدمات لاغری خود در اخنیار دارید .

نکته قابل توجه دیگر، ضمانت محصول و خدمات پس از فروش است. اگر یک کالا فاقد ضمانت باشد در صورت  خرابی دستگاه، کل هزینه پرداختی فرد از بین رفته و به هیچ وجه قابل جبران نیست. معمولا شرکت‌ های معتبر با 10 سال خدمات پس از فروش، لیزرها را به دست مصرف‌کنندگان می‌رسانند.

با تهیه این محصول امکان لیزر موهای زائد در قسمت‌ های وسیعی از پوست وجود دارد. این عامل در کنار سایر فناوری‌ های به کار رفته در آن به ایمنی بالای دستگاه کمک می‌کند.

اگر قصد دارید لیزر منحصر به‌ فردی برای کلینیک زیبایی خود فراهم کنید، پیشنهاد ما خرید سوپرانو تیتانیوم است. باید بگوییم این دستگاه از پیشرفته‌ ترین محصولات زیبایی پوست به شمار می‌آید و مطابق با اصول فناوری دنیا به شکلی تولید شده است که احساس رضایت‌بخشی را برای افراد به ارمغان می‌ آورد.

مراکزی که در زمینه فروش دستگاه‌ های زیبایی و جوانسازی پوست نظیر لیزر فعالیت دارند، حتما باید گواهینامه معتبر بین‌المللی GMT را کسب کنند. از سوی دیگر، اخذ مجوزهای علوم پزشکی، معاونت علمی و فناوری وزارت صنعت و معدن ضروری است.

 

 

دکمه بازگشت به بالا