اقتصادی

پاسخ زنگنه به ابهامات مطرح شده درباره مصوبات کمیسیون تلفیق

پاسخ زنگنه به ابهامات مطرح شده درباره مصوبات کمیسیون تلفیق

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه به ابهامات مطرح شده پیرامون گزارش و مصوبات این کمیسیون پاسخ داد و گفت که از زمان انتشار گزارش تلفیق هیچ نارضایتی از سوی وزرا و دستگاه‌های دیگر در خصوص مواد و تبصره‌های مصوب در کمیسیون تلفیق دریافت نکردیم چون همه مواد با همراهی و مشارکت وزرا تنظیم شده است.

به گزارش دکترنامه، محسن زنگنه در حاشیه جلسه علنی امروز در نشست خبری در توضیح روند بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه در کمیسیون تلفیق اظهار کرد: بعد از اتمام مهلت قانونی شش هفته‌ای، گزارش کمیسیون تلفیق به صورت کتبی به هیات رئیسه ارسال شد. هیات رئیسه مصوبات را برای ثبت پیشنهادات نمایندگان در سامانه بارگذاری کرد که تا 23 شهریورماه این پیشنهادات ثبت شد. اکنون گزارش برای ارائه در صحن آماده است.

وی اضافه کرد: مجلس شورای اسلامی از دوشنبه سوم مهرماه و در سه شیفت وارد بررسی کلیات و جزییات برنامه هفتم توسعه می‌شود علت تعویق بررسی هم این بود که چند طرح مهم از جمله کنکور در دستور قرار داشت و در صورت عدم رسیدگی زمان آن می‌گذشت.

ادامه دارد

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا