اقتصادیکسب و کار ویژه

پرفروش ترین + جذاب ترین رنگ کمد دیواری سال 1402 معرفی شد!

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام انتخاب رنگ کمد دیواری باید به یاد داشته باشید، رنگ دیوارها است. ایجاد یک تعادل بین رنگ دیوارها و رنگ کمد دیواری از نکات مهم در طراحی دکوراسیون اتاق خواب محسوب می‌شودو اگر میخواهید داخل کمد فضای زیادی داشته باشید میتوانید از باکس لباس داخل کمد بهره مند شوید واگر فضای اتاق خواب شما کوچک است، پیشنهاد می‌کنیم سراغ رنگ‌های روشن برای دیوارها و کمد دیواری بروید.

The best-selling + the most attractive color of the wardrobe in 1402 was introduced!

بهترین رنگ برای کمد دیواری 1402

علاوه‌بر دیوارها، رنگ کفپوش‌ها نیز نقش مهمی در انتخاب بهترین رنگ برای کمد دیواری دارد. شما می‌توانید ایده ست کردن رنگ کمد دیواری با کفپوش‌ها را برای اتاق خواب خود اجرا کنید. به‌این‌صورت که رنگ دیوارها جدا از رنگ کمد دیواری بوده و با سایر عناصر اتاق ترکیب شود. سپس تمرکز رنگ اصلی روی کفپوش و کمد دیواری باشد. بدین ترتیب کمدها برجسته‌تر و زیبا‌تر به چشم می‌آیند.

اتاق خواب زوجین محیطی برای کسب آرامش و استراحت است و باید فضایی دلباز و آرام داشته باشد. در اتاق خواب زوج ها برای اینکه لوازم دو نفر در آن جای گیرد از کمد بزرگتری استفاده می شود که در کنار لوازم دیگر بسیار به چشم می آید. بهترین رنگ برای کمد دیواری اتاق خواب زوج ها رنگ های روشن است.اگر شما سبک مدرن را برای اتاق خواب مشترک و سرویس خواب خود انتخاب کرده اید بهتر است از رنگ سفید، بژ، صدفی و رنگ های متناسب با سرویس خوابتان استفاده نمایید. همچنین اگر اتاق خواب شما بزرگ است می توانید از رنگ های تیره مانند مشکی و یا ترکیب آن با سفید و رنگ هماهنگ با مابقی وسایل استفاده نمایید.

توجه : سایت افرنگ در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارنظم دهی به وسایل از قدیم امری مهم تلقی می شده و برای خانه ای که وسایل زیادی دارد مورد نیاز است.

وجود کمد دیواری در اتاق خواب به ایجاد این نظم کمک می کند و فضای نگهداری مناسبی را فراهم می آورد. کمد دیواری با توجه به نیاز شما و اندازه اتاق خوابتان قابل طراحی است. در این مطلب می‌خواهیم انواع رنگ کمد دیواری اتاق خواب را با توجه به دیزاین منزلتان با شما در میان بگذاریم.از مهمترین مواردی که در انتخاب نوع و رنگ کمد دیواری شیک باید به آن توجه داشت، نوع و اندازه فضا است. استفاده از کمد دیواری در خانه های امروزی بسیار حائز اهمیت می باشد. بیشترین رنگی که در اجرای کمد دیواری به کار می رود رنگ قهوه ای و رنگ سفید است اما در این مقاله با جدید ترین رنگ کمد دیواری اتاق خواب آشنا شوید تا انتخاب درستی داشته باشید.

کمد دیواری مدرن برای اتاق خواب

امروزه مدل کمد دیواری ها با گذشته کاملا متفاوت است. در گذشته کمد دیواری ها دارای چند کشو و درب های ساده بزرگ بودند اما در حال حاضر کمد دیواری ها در جنس ها و طرح و رنگ های بسیار متنوعی طراحی می شوند و طراحی داخلی آنها متناسب با هر وسیله و کاربردی صورت می گیرد.کمد دیواری مدرن دارای قفسه بندی هاس جدا برای نگهداری لباس ها، کیف و کفش، لوازم آرایش، جواهرات و سایر وسایل است. همچنین قسمتی برای نگهداری چمدان، گاوصندوق و رختخواب به آنها اختصاص داده می شود. در کمد دیواری های جدید هر وسیله ای جایگاه خاص خودش را دارد و در طراح ها و سایز های مختلف طراحی می شود. این مسئله باعث ایجاد نظم بیشتر در اتاق خوب خواهد شد و دسترسی به وسایل مورد نیاز راحت تر خواهد بود.

ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب

ترکیب رنگ نقش مهمی درتعیین دیزاین کلی اتاق خواب دارد، چرا که باید با رنگ سایر وسایل موجود در اتاق خواب هماهنگی داشته باشد. رنگ کمد دیواری مانند رنگ دیوار ها موضوع مهمی به شمار می روند که اهمیت دادن به آن بر زیبایی اتاق می افزاید. ترکیب رنگی بستگی به سلیقه صاحب اتاق دارد به طور مثال کودکان رنگ های شاد را میپسندند و بزرگتر ها بیشتر به رنگ های خنثی و یا تیره علاقه مند هستند. با این حال با توجه به تفاوت سلیقه ها، ترکیب رنگی مورد علاقه خود را در دیزاین اتاق خواب و رنگ کمد دیواری ها بکار بگیرید. در ادامه با چند مورد از جدید ترین رنگ کمد دیواری اتاق خواب آشنا خواهیم شد.

کمد دیواری برای فضای کوچک و بزرگ

از جمله مزیت های طراحی مدرن می توان به استفاده حداکثری از فضا اشاره کرد. بطور مثال برای استفاده بهینه از فضا می توان از تخت خواب با تعدادی کشو استفاده کرد و یا یک کمد دیواری سفارشی متناسب با نیاز های فرد، همراه با نورپردازی مناسب طراحی کرد تا اتاق خواب کوچک را دلباز نشان دهد. بهترین انتخاب برای کمد دیواری اتاق کوچک، کمد دیواری با درب ریلی است که به راحتی باز و بسته می شوند و فضای اتاق خواب را اشغال نمی کنند. همچنین عمق کمد دیواری در اتاق خواب های کوچک نباید خیلی زیاد باشد تا فضا گرفته نشود. اندازه کمد دیواری به توجه به اندازه اتاق خواب تعیین می گردد.

در مورد انتخاب رنگ کمد دیواری در اتاق خواب کوچک، رنگ های روشن پیشنهاد می شود و رنگ ایده آلی برای این اتاق خواب ها به شمار می رود. همچنین می توان از ترکیب دورنگ که یک رنگ روشن و یک رنگ دلخواه باشد استفاده کرد اما هرگز از یک رنگ تیره برای کل کمد دیواری ها در اتاق خواب کوچک استفاده نکنید. پیشنهاد دیگر در این باره به کا رگیری کمد دیواری آینه دار می باشد. این کمد دیواری با انعکاس نور به بزرگ تر دیده شدن فضا کمک می کند.

برای اتاق خواب های بزرگ در خصوص اندازه کمد دیواری، محدودیت خاصی وجود ندارد زیرا با توجه به سلیقه مشتری می توان کمد دیواری بزرگ و یا کوچک و کم عمق را اجرا کرد. در خصوص رنگ اگر رنگ دیوار ها سفید و یا رنگ های روشن باشد پیشنهاد می شود که از رنگ های به رنگ چوب استفاده کنید تا حس گرما و صمیمیت را به وجود آورید و محیط از یکنواختی خارج شود.

مدل کمد دیواری جادار برای اتاق خواب کوچک

کمد های جادار نقش مهمی را در یک اتاق خواب کوچک ایفا می کنند. انتخاب  مدل کمد دیواری در یک فضای کوچک بسیار حائز اهمیت می باشد. کمد دیواری جادار نظم بیشتری را در یک محیط کوچک ایجاد خواهد کرد و آرامش بیشتری به محیط می بخشد.از جمله فاکتور هایی که برای انتخاب کمد دیواری جادار باید به آن توجه داشت جنس و کیفیت کمد دیواری است. انتخاب مدل کمد دیواری برای فضای کوچک هم تاثیر بسزایی بر جادار بودن آن می گذارد. کمد دیواری باید با توجه به نیاز های شخص طراحی شود و فضای کافی برای وسایل ضروری داشته باشد. پس در انتخاب مدل و رنگ کمد دیواری خود دقت داشته باشید چرا که کمد دیواری تا سال ها در اتاق شما ماندگار است.

کمد دیواری اتاق خواب عروس و داماد

دکور و چیدمان اتاق خواب عروس و داماد باید متناسب با سبک مورد علاقه آنها و لباس ها و وسایل آنها طراحی و اجرا شود. سبک کمد دیواری همانند سبک چیدمان منزلشان می تواند مدرن، کلاسیک و یا نئوکلاسیک بوده همچنین درب آن می تواند لولایی، کشویی یا آکاردئونی باشد. یک کمد دیواری جادار برای این اتاق خواب بسیار کارآمد است و از ضروریات به شمار می رود.

با توجه به متراز اتاق می توان بهترین مدل را برای آن طراحی کرد. مدل کمد دیواری اتاق عروس و داماد در رنگ های مختلف بسیار جالب و چشمگیر می باشد. زیبایی دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد و سرویس خواب آنها در دیزاین اتاق خواب تاثیر بسیار زیادی دارد. اگر قصد دارید اتاقتان سرزنده و شاداب به نظر برسد از یکنواختی فاصله بگیرید و رنگ مورد علاقتان را برای کمد دیواری آن انتخاب کنید. کمد دیواری اتاق خواب عروس و داماد از جمله وسایلی است که بر فضای کلی اتاق خواب تاثیر فراوانی دارد و اگر به درستی طراحی شود و رنگ مناسبی داشته باشد فضا را دلنشین خواهد کرد.

کمد دیواری سفید محبوب ترین رنگ

این رنگ پرطرفدارترین رنگ منتخب در چندین سال گذشته بوده و همچنان یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین رنگ هاست. چرا که کمد دیواری رنگ سفید به روشنایی و دلباز شدن محیط کمک بسیاری می کند و با به خوبی با سایر رنگ ها هماهنگ می شود. همچنین می توان از ترکیب رنگ سفید با سایر رنگ ها برای کمد دیواری استفاده کرد.

کمد دیواری سفید طلایی

ترکیب رنگ سفید و طلایی از لوکس ترین ترکیب رنگ ها در کمد دیواری می باشد. استفاده از رنگ طلایی برای افراد خاص پسند مناسب است و باید توجه داشت که اگر کمد دیواری شما به رنگ سفید و طلایی است، رنگ سایر وسایل اتاق هم با آن هارمونی داشته باشد و برای دیزاین اتاق خواب خود از وسایل لوکس یا رنگ های متناسب استفاده کنید تا طراحی اتاق به درستی صورت گیرد.

این ترکیب رنگ اگر همراه با حکاکی هایی روی درب کمددیواری باشد سبک آن را به کلاسیک نزدیک می کند. اما استفاده از این رنگ اگر روی کمددیواری با درب ساده بدون طرح یا به همراه طرح های مینیمال به کار رود، سبک آن می تواند مدرن باشد. پس در انتخاب رنگ کمد دیواری به طرح و سبک آن هم توجه داشته باشید.

 

دکمه بازگشت به بالا