سلامت و دانش

پس از شیائومی نوبت به خودروی هواوی رسید/ عکس

به گزارش خبرگزاری دکترنامه و براساس گزارش زومیت، همزمان با استقبال شدید از خودرو شیائومی SU۷، یو چنگدونگ، مدیرعامل کسب‌وکار محصولات مصرفی هواوی، در ویبو اعلام کرد که تحویل سدان الکتریکی Luxeed S۷ به مشتریان آغاز شده است.

خودرو لوکسید S۷ محصول مشترک هواوی و چری محسوب می‌شود. به‌گفته‌ی چنگدونگ چالش‌های تولید خودرو که به کمبود تراشه و مشکلات خطوط تولید نسبت داده می‌شد برطرف شده است و لوکسید S۷ در تعداد قابل توجهی آماده‌ی تحویل به مشتریان است.

پس از شیائومی نوبت به خودروی هواوی رسید/ عکس

خودرو هواوی در زمان معرفی هیجان زیادی در بازار ایجاد کرد و تا آذر ۱۴۰۲ بالغ‌بر ۲۰ هزار دستگاه از آن توسط مشتریان پیش‌خرید شد. قیمت خودرو مورد بحث از ۲۴۹٬۸۰۰ یوان (حدود ۳۴٬۶۰۰ دلار) آغاز می‌شود که ارزان‌تر از تسلا مدل اس است.

S7 به‌عنوان اولین سدان از برند لوکسید در چندین تیپ از جمله پرو مکس، مکس پلاس و مکس RS عرضه می‌شود. این خودرو از باتری ۸۰۰ ولتی با فناوری اختصاصی هواوی استفاده می‌کند و بهترین مدل آن می‌تواند تنها با یک بار شارژ مسافتی به طول ۸۵۵ کیلومتر را طی کند.

تحلیلگران می‌گویند که لوکسید S7 فناوری‌های دیجیتالی پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد که آن را به یک رقیب قدرتمند در بازار روبه‌رشد خودروهای برقی چین تبدیل می‌کند.

۲۲۷۲۲۷

دکمه بازگشت به بالا