عمومی

۵۴ کیلومتر از راه‌های روستایی و فرعی شهرستان کرج بهسازی می‌شود

دکترنامه/البرز معاون توسعه راه‌های روستایی سازمان راهداری از تخصیص اعتبار ملی برای روکش آسفالت، ایمن‌سازی و بهسازی ۵۴ کیلومتر از راه‌های روستایی و فرعی شهرستان کرج خبر داد.

به گزارش دکترنامه، خداداد مقبلی روز پنجشنبه ۲۳ شهریور در حاشیه بازدید از راه‌های فرعی و روستایی بخش آسارا و بخش مرکزی شهرستان کرج، اظهار کرد: باتوجه به شرایط راه‌های البرز و نقش ویژه آن در حوزه گردشگری، باید توجه بیشتری به ساماندهی وضعیت راه‌های این استان داشته باشیم.

وی افزود: برای تحقق این مهم طی بازدید امروز، روکش آسفالت و ایمن‌سازی و بهسازی ۵۴ کیلومتر از راه‌های روستایی بخش‌ آسارا و بخش مرکزی کرج در دستور کار قرار گرفت که اعتبار آن به زودی به استان ابلاغ خواهد شد تا براساس آن مجوز لازم برای برگزاری مناقصه صادر شود و با تعیین پیمانکار عملیات اجرای پروژه‌ها هرچه سریعتر آغاز شود.

در ادامه علی زندی‌فر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز نیز با اشاره به اینکه از عمر روکش آسفالت برخی از راه‌های روستایی و فرعی استان بیش از ۲۰ سال می‌گذرد، گفت: علی‌رغم اینکه امسال  بودجه استانی راهداری البرز ۴۰ درصد نسبت به سال گذشته بیشتر شده است اما این بودجه پاسخگوی نیاز ما برای اجرای پروژه‌های تعریف شده و مطالبات مردمی برای ساماندهی وضعیت راه‌های استان نیست.

وی بیان کرد: علی‌رغم اینکه تامین بودجه از محل منابع ملی برای اجرای پروژه‌های راهداری کار آسانی نیست، افزود: امروز این قول را گرفتیم که ۵۴ کیلومتر از راه های فرعی و روستایی شهرستان کرج با تخصیص اعتبار ملی بهسازی، ایمن‌سازی و روکش آسفالت شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا