عمومی

۸ معبر به نام شهدای دارالمومنین تهران مزین می شود

به گزارش خبرگزاری دکترنامه، طی آیین پلاک کوبی معابر دارالمومنین تهران با حضور امیر یزدی شهردارمنطقه 14 تهران  و با همراهی رئیس بنیاد شهید و جمعی از مدیران شهری یک معبر در این منطقه را به نام مبارک شهیدان «حسنعلی و رجبعلی شاکری» مزین شد.

یزدی در این مراسم ضمن ادای احترام به خانواده این شهید ان بزرگوار، خانواده‌ معظم شهدا را میراث‌دار گنج‌های ماندگار از خودگذشتگی و ایثار دانست و با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از اولویت های مدیریت شهری است، گفت: نام گذاری معابر و بزرگراه های شهری به نام شهدا از مهمترین اقدامات مدیریت شهری محسوب می شود که به منظور زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا از سوی مدیریت شهری در جریان است.

وی با بیان اینکه افتخار داریم امروز که مصادف با شب میلاد پیامبر(ص) و همچنین در آستانه هفته تهران هستیم، نام یکی از خیابان های دارالمومنین تهران را به نام شهیدان شاکری، از شهدای گرانقدر دفاع مقدس تغییر می یابد، گفت: انجام چنین اقداماتی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بین مردم، به ویژه نسل جوان است.

یزدی ادامه داد: به منظور پاسداشت حرمت خون شهدا بزودی و طی روزهای آینده  بیش از ۸ معبر منطقه به یاد دلاوران هشت سال دفاع مقدس نامگذاری می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا