سلامت و دانشکسب و کار ویژه

مروری بر ویژگی های بهترین دکتر لیفت با نخ در تهران

معرفی ویژگی های بهترین دکتر لیفت با نخ در تهران

همانطور که می دانید، روش لیفت با نخ یک روش کم خطر برای جوانسازی و رفع افتادگی پوست محسوب می شود. انجام این روش در وهله اول نیازمند مراجعه به پزشکی متخصص و با تجربه است که از دانش کافی در زمینه لیفتینگ صورت برخوردار باشد. برای اعتماد به یک پزشک و اطمینان یافتن از کار او، می توانید به سابقه کاری او و نمونه های تحت درمان آن پزشک مراجعه نمایید. نمونه های درمان شده سابق توسط بهترین دکتر لیفت صورت با نخ در تهران، معیار خوبی برای سنجش توانایی او محسوب می شوند.

از مزایای مراجعه به یک پزشک عالی می توان به این مورد اشاره کرد که چنین پزشکی علاوه بر داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه لیفت با نخ به دانش زیبایی شناسی ساختار صورت نیز مسلط است و می تواند نخ ها را طوری در صورت شما به کار ببرد که بیشترین درجه زیبایی حاصل شود. از طرفی شما با مراجعه به یک پزشک حاذق در این زمینه، می توانید از کیفیت انجام و دوام بالای این روش مطمئن شوید. همچنین استفاده از دانش و تجربه یک پزشک متخصص می تواند باعث کاهش درد حین انجام لیفتینگ و حتی عوارض پس از آن شود.

لیفت با نخ چیست؟

لیفت با نخ یکی از محبوب ترین روش های جوانسازی پوست است که با کم ترین خطر و عارضه جانبی چین و چروک ها و خطوط پیری صورت را از بین می برد. از این روش جوانسازی برای خطوط بالای لب، خطوط گردن، خطوط خنده و چین و چروک های روی پیشانی استفاده می شود. این روش با نام های لیفت وقت ناهار و لیفت تک بخیه نیز شناخته می شود.

پروسه انجام این روش به این صورت است که پزشک متخصص ابتدا ناحیه مورد نظر را بی حس می کند و سپس یک سوزن بسیار ظریف که از قبل نخ شده است را وارد بافت پوستی شخص می کند. بعد از قرار دادن نخ ها در نواحی مختلف صورت، پوست شروع به کلاژن سازی می کند و به مرور زمان سفت و محکم می شود. افرادی که قصد دارند لیفت با نخ را تجربه کنند می توانند به بهترین کلینیک زیبایی در تهران مراجعه کنند.

آیا لیفت با نخ درد دارد؟

لازم است بدانید روش لیفت با نخ یک روش کم ریسک و بی خطر است که دارای کمترین درد حین انجام عمل و پس از آن می باشد. در این روش محلی که قرار است نخ به آن وارد شود با استفاده از تزریق، به صورت موضعی بی حس می شود و در نتیجه شما کوچکترین دردی را احساس نخواهید کرد. البته ممکن است بعد از انجام این روش، علائمی مانند تورم، کبودی و دردهای خفیف در محل مورد عمل مشاهده کنید. اما این دردها نیز با وجود بعضی مراقبت ها قابل کنترل هستند.

معمولا پزشک متخصص بعد از انجام روش لیفت با نخ داروهایی تحت عنوان مسکن برای شما تجویز خواهد کرد. با استفاده به موقع این داروها و مطابق با دستور پزشک، می توانید از بروز دردهای ناشی از عوارض این روش جلوگیری کنید. همچنین انجام مراقبت های مانند عدم ماساژ دادن صورت تا یک روز پس از عمل، عدم استفاده از لوازم آرایشی تا یک روز پس از عمل، خوابیدن با سری رو به بالا و انجام ندادن فعالیت های شدید بدنی تا ۴۸ ساعت پس از عمل نیز از عواملی هستند که می توانند درد خفیف ناشی از عوارض انجام این روش را به حداقل برسانند.

ویژگی های بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران

بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران باید ویژگی ها و خصوصیات مختلفی داشته باشد، چرا که این روش با پوست و زیبایی افراد ارتباط مستقیم دارد و باید توسط پزشکان ماهر و با تجربه ای انجام شود. برخی از ویژگی های دکتر لیفت با نخ شامل موارد زیر می باشد:

 • بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران باید در این زمینه ماهر و متخصص باشد و مدارک علمی خود را از دانشگاه ها و موسسات علمی معتبری کسب کرده باشد.
 • بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران باید بااخلاق باشد و با مراجعین خود برخورد خوبی داشته باشد.
 • در مطب بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران باید از بهترین مواد و متریال های درمانی استفاده شود تا بیماران رضایت کافی از این پروسه به دست بیاورند.
 • مطب بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران باید تمیز و استریل باشد و ابزار و کلینیک به صورت روزانه ضدعفونی شوند. در صورت آلوده بودن محیط احتمال عفونت بیماران وجود دارد.
 • مطب بهترین دکتر لیفت با نخ باید بزرگ و دلنشین باشد و در جایی قرار گرفته باشد که رفت و آمد در آن با سهولت انجام شود.
 • بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال تهران باید صبر و حوصله بالایی داشته باشد و پروسه لیفت با نخ را با دقت و ظرافت انجام دهد.
 • بهترین دکتر لیفت با نخ در شمال باید قبل از انجام لیفت، جلسه مشاوره ای ترتیب دهد و پروسه این عمل را به بیماران توضیح دهد تا استرس و نگرانی هایشان برطرف شود.
 • دکتر لیفت با نخ باید هزینه های منصفانه ای از مراجعین خود دریافت کند.

افرادی که قصد انجام لیفت با نخ را دارند باید تحقیق کرده و به پزشکی با ویژگی های بالا مراجعه کنند.

ماندگاری لیفت با نخ چقدر است؟

روش لیفت با نخ از روش های دائمی جوانسازی و رفع افتادگی پوست محسوب نمی شود و استفاده از آن نتایجی مقطعی در پی خواهد داشت. البته با در نظر گرفتن خطر کم و هزینه مناسب، ماندگاری نسبتا خوبی دارد. طبق مشاهدات ماندگاری روش لیفت با نخ می تواند از ۱۲ تا ۲۴ ماه متغیر باشد. نخ های وارد شده به پوست صورت، پس از مدتی جذب می شوند و به مرور زمان و با جذب نخ ها توسط بافت صورت، اثرات لیفتینگ نیز از بین خواهد رفت.

البته باید توجه داشته باشید که در روش لیفت با نخ روند کلاژن سازی پوست تحریک می شود. در نتیجه پس از جذب شدن نخ ها نیز تا مدتی اثرات ناشی از آن باقی می مانند. ماندگاری لیفتینگ صورت به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد.

 • نوع نخ مورد استفاده و کیفیت آن
 • تبحر و تخصص پزشک
 • تعداد نخ استفاده شده در هر ناحیه
 • میزان سطحی یا عمقی بودن چروکهای پوستی
 • سن بیمار
 • نوع پوست شخص
 • رعایت مراقبت های لازم پس از انجام لیفتینگ

در چه سنی می توان لیفت با نخ را انجام داد؟

طبق نظریه پزشکان و مطالعه مجلات علمی پزشکی به این نتیجه می رسیم که بهترین زمان برای انجام روش لیفت با نخ هنگام مشاهده اولین علائم و نشانه های پیری در چهره می باشد. در این بازه زمانی، سطح کلاژن سازی پوست کاهش می یابد و چروک های ریز و کم عمق روی صورت فرد ظاهر می شوند. این چروک ها بیشتر در ناحیه خط لبخند، خط گونه و پیشانی مشاهده می شوند. همچنین افتادگی پوست صورت در ناحیه غبغب، گونه و پلک نیز از اولین علائم پیری می باشد. سن بروز علائم و نشانه های پیری در افراد مختلف متفاوت است اما به طور میانگین این علائم بعد از ۳۵ سالگی در افراد ظاهر می شوند. بنابراین، بهترین زمان برای انجام روش لیفت با نخ بازه سنی ۳۵ تا ۵۰ سالگی می باشد.

در بازه سنی ۳۵ تا ۵۰ سالگی، کلاژن سازی هنوز در پوست فعال است و فقط روند آن به مرور کاهش می یابد. وارد کردن نخ به صورت در این بازه سنی، روند کلاژن سازی پوست را در نواحی مورد نظر تحریک کرده و به آن سرعت می بخشند. در نتیجه چروک های سطحی رفع شده و افتادگی پوست نیز به مرور برطرف خواهد شد. البته این مسئله به این معنی نیست که لیفت با نخ روی افراد بالای ۵۰ سال تاثیر کافی ندارد بلکه با افزایش تعداد نخ طبق نظر پزشک، می توان تاثیر این روش در سن های بالاتر را نیز افزایش داد.

دکمه بازگشت به بالا