سلامت و دانشکسب و کار ویژه

مقایسه دوچرخه جاینت با مریدا

مریدا یکی از برندهای معروف تولید دوچرخه می باشد که در ایران نیز از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. مریدا از برندهایی است که موجب رشد برندهای زیادی شده است زیرا این برند استاندارد بسیار بالایی برای محصولات خود دارد. شرکت مریدا انواع مختلف دوچرخه های مریدا از جمله کوهستان، شهری، مسابقه ای و غیره را تولید و به مشتریان عرضه می کند و جزء بهترین برندهای دنیا محسوب می شود.

معرفی و بررسی مدل متس 15 مریدا

مدل متس 15 مریدا بهترین دوچرخه شهری این برند می باشد، که از بهترین قطعات برای ساخت آن استفاده شده است و تمامی اجزای آن با نهایت ظرافت و دقت بر روی آن تعبیه شده است.

این مدل دوچرخه بسیار جذاب بوده و موجب تردید مشتری می شود که آیا این مدل یک دوچرخه معمولی است یا یک دوچرخه مسابقه حرفه ای. جالب است بدانید نام کشور مونتاژ کننده با نهایت زیبایی بر روی تمامی اجزای آن طراحی شده است. این طراحی موجب می شود تا اولا مشتری از اصل بودن محصول اطمینان حاصل کند و ثانیا زیبایی خاصی را به دوچرخه می بخشد.

همان طور که می دانید برند مریدا و تمامی قطعات آن متعلق به کشور تایوان است و حتی بدنه ی دوچرخه نیز ساخت همین کشور است.

بدنه این دوچرخه از دو میله افقی و عمودی که به صورت استوانه ای شکل است، تشکیل شده است. علاوه بر این دومیله یک میله دیگر به صورت مورب مثلثی شکل در بدنه نیز تعبیه شده  که این امر موجب استحکام بیشتر بدنه دوچرخه می شود.

میله هایی که در انتهای بدنه دوچرخه قرار دارد نیز جفت هستند و جایگاه نصب ترمز و چرخ های عقب می باشند.

این میله ها علاوه بر زیبایی که دارند بسیار محکم هستند و در برابر ضربه مقاوم می باشند بنابراین به راحتی آسیب نمی بینند. بدنه این دوچرخه سبک بوده و به راحتی می توان آن را جا به جا کرد. فرمان این دوچرخه ها به صورت افقی قرار گرفته و در وسط دارای انحنای کمی می باشد.

به طور کلی برند مریدا دارای مشتریان زیادی در تمام کشورها از جمله ایران دارد.

برند جاینت

تولید هر دوچرخه جاینت دارای یک ایده است و تمام محصولات این برند دارای یک مشخصه خاص می باشند. دوچرخه های برند جاینت انواع مختلفی دوچرخه را تولید می کنند که هر کدا از آن ها دارای کاربرد به خصوصی می باشند، قیمت دوچرخه های این برند با هم متفاوت است و هر چقدر حرفه ای تر باشند قیمت بالاتری نیز خواهند داشت.

هدف برند جاینت این است که شما بتوانید یک دوچرخه سواری برتر و عالی را تجربه کنید، برند جاینت از اولین برندهایی بوده هم بدنه آلومینومی و هم بدنه کربنی را تولید کرده است.

برند جاینت دوچرخه ها با سایز 26، 27.5 و دوچرخه ها با سایز 29 را برای دوچرخه های شهری، کوهستان و دوچرخه های کورسی ای مسابقه ای در نظر گرفته است. از معروف ترین مدل هایی که برند جاینت تولید می کند می توان به دوچرخه های جاینت ATX و دوچرخه های جاینت تالِن اشاره کرد که این نوع دوچرخه ها در تمام جهان طرفداران زیادی داشته و بسیار پر فروش می باشد.

بدنه دوچرخه جاینت تالِن بسیار با دقت و ظرافت طراحی شده و ترکیب رنگ بسیار زیبایی دارد که هر مشتری را به خود جذب می کند. بدنه این دوچرخه دارای دو میله می باشد که مستطیل شکل بوده که لبه هایی منحنی دارد و همچنین یک میله ی استوانه ای شکل عمودی نیز دارد.

مقایسه دوچرخه برند جاینت و برند مریدا

از آن جایی که برند جاینت و برند مریدا دو برند معتبر و معروف هستند بنابراین مقایسه این دو برند کار دشواری است، و می توان گفت مقایسه دو برند معتبر کار بیهوده ای است زیرا در دنیای تجارت امروز همه از بهترین فناوری ها استفاده می کنند و سعی می کنند در بازار بمانند و بهترنی محصولات را تولید کنند.

اما در برخی مواقع برخی از برندها به موفقیت هایی بیشتری دست پیدا می کنند و این امر موجب می شود تا برند آن ها در بازار طرفداران بیشتری داشته باشد و مورد قبول واقع شود.

بنابراین ما امروز نمی توانیم بگوییم از بین برندهای تلفن همراه برای مثال نوکیا از سامسونگ بهتر است و محصولات بهتری دارد اما ممکن است یکی از این دو برند در هر جایی از دنیا تبلیغات ویژه ای داشته و موجب جذب مشتریان شود و مورد استقبال قرار بگیرد.

برندهای دوچرخه نیز به همین صورت است و در این سال ها برندهای جاینت و مریدا با هم رقابت داشته اند. همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم این دو برند از بهترین قطعات و محصولات برای ساخت دوچرخه های خود استفاده می کنند بنابراین نمی توان گفت که کدام برند بهتر است.

همچنین باید توجه داشته باشید این دو برند شناخته شده در دنیا نسبت به سایر برندها مانند ویوا قیمت بالاتری دارند و قطعا کیفیت محصولات آن ها نیز بهتر است. بنابراین اگر شما قصد دارید که یک دوچرخه سواری حرفه ای را تجربه کنید بهتر است یک دوچرخه با کیفیت داشته باشید و می توانید دوچرخه مورد نظر خود را از یکی از این دو برند خریداری کنید.

اما اگر شما نمی توانید یک دوچرخه گران قیمت و با کیفیت را داشته باشید و توانایی خرید آن ها را ندارید و به دنبال یک دوچرخه معمولی هستید می توانید از برندهای دیگر خریداری کنید البته توجه داشته باشید که دوچرخه های این دو برند انواع مختلف و قیمت های مختلفی دارند.

دکمه بازگشت به بالا