اقتصادیکسب و کار ویژه

شماره تلفن وام فوری با سفته

کدام بانک با سفته وام می‌دهد؟

در حال حاضر بانک‌های آینده، رسالت، صادرات ایران، دی و صنعت و معدن وام با سفته پرداخت می‌کنند. که در ادامه در مورد صحبت می‌کنیم.

وام فوری بانک رسالت با سفته

جهت دریافت وام سفته بانک رسالت باید ابتدا وارد بانک رسالت شوید. سپس پس از ثبت نام و استعلام رتبه اعتباری می‌توانید درخواست وام بدون ضامن یا همان وام با سفته نمایید. توجه کنید دو ویژگی جهت دریافت وام فوری ۱۴۰۱ با سفته بانک رسالت مهم می‌باشد:

  1. رتبه اعتباری خوب
  2. میانگین حساب خوب

شرایط دریافت وام فوری با سفته بانک رسالت با سفته را در جدول زیر مشاهده می‌نمایید:

مبلغ وام ۱۰۰ میلیون تومان
مدت بازپرداخت ۳۶ ماه
سود وام ۲ الی ۴ درصد

اگر شرایط سپرده‌گذاری در بانک رسالت ندارید می‌توانید وام فوری ۱۰ میلیون تومانی و یا وام فوری ۲۰ میلیون تومانی بانک رسالت را دریافت نمایید. وام فوری بانک رسالت جهت خرید کالا بوده و می‌توانید از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک، کالا خریداری نمایید. در حال حاضر دریافت وام بدون ضامن با امکان پذیر است که ما در مورد سفته الکترونیک و روش‌های صدور آن صحبت کرده‌ایم.

وام فوری بانک آینده با سفته

بانک آینده نیز  وام با سند خودرو پرداخت می‌کند. اما این وام سود بالایی دارد اما شما می‌توانید یک روزه وام با سفته دریافت نمایید. وام با سفته بانک آینده جهت خرید کالا بوده و با استفاده از رتبه اعتباری پرداخت می‌شود. جهت دریافت وام فوری بانک آینده باید به سایت لندو مراجعه کنید و جهت دریافت وام با ضمانت سفته درخواست دهید. شرایط دریافت وام فوری و با ضمانت سفته بانک آینده را در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

مبلغ وام ۲۰ میلیون تومان
سود وام حدود ۲۱ درصد
مدت بازپرداخت ۱۲ ماه

روش دریافت وام فوری با سفته در تهران

جهت دریافت با سفته در تهران و یا وام فوری در کرج همان‌طور که در ابتدای مقاله گفته شد باید به یکی از ۴ بانک رسالت، آینده، صادرات و یا صنعت و معدن مراجعه کنید. اگر کارمند دولت هستید و یا در یک شرکت خصوصی بزرگ کار می‌کنید دریافت وام بدون ضامن یا همان وام با سفته از بانکی که حقوق خود را دریافت می‌کنید آسان‌ترین راه دریافت وام با سفته می‌باشد.

دریافت وام با سفته در دیوار

حتما آگهی‌های زیادی در مورد دریافت وام فوری با سفته در دیوار دیده‌اید توجه کنید قبل از اعتماد به این آگهی‌ها در مورد صحت آن تحقیق کنید. اگر به دنبال اطلاعات وام بانک‌های مختلف هستید ما به شما نصب برنامه ساد۲۴ را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اپلیکیشن ساد۲۴ یک برنامه خوب در زمینه امور مالی و چک صیاد می‌باشد که اطلاعات بینظیر زیادی در مورد طرح‌های وام بانک ملی، ملی، صادرات، تجارت، کشاورزی و… در اختیار شما قرار می‌دهد. با نصب رایگان برنامه ساد۲۴ از از طریق لینک‌های زیر به آسانی می‌توانید وام بگیرید و امور مالی خود را مدیریت کنید.

 وام بگیریم یا نه؟

از چند سال پیش تا به امروز، خیلی از افراد فکر میکنن وقتی میخوان خریدی انجام بدن به بانک میرن و درخواست وام میدن و از پول اون وام نیازشون رو رفع میکنن. وام گرفتن دغدغه خیلی از افراد شده. ولی به این نکته باید توجه کنن که گرفتن هر نوع وامی مثل وام مسکن و… اگر فکر اقتصادی مناسبی نداشته باشین شما رو با مشکلات جدی رو به رو میکنه. تو این مقاله میخوام به این سوال جواب بدم: وام بگیریم یا نه؟ و در مورد باید ها و نبایدهای گرفتن وام صحبت کنم. پس توصیه میکنم این مقاله رو به هیچ عنوان از دست ندین و تا آخر این مقاله رو مطالعه کنین و نظراتتون رو زیر همین مطلب برامون بنویسین.

وام چیه؟

وام یه نوع قرضه که تو اون فرد یا موسسه یا بانک مقداری پول نقد رو در ازای سود ثابت و مشخص به وام گیرنده میده. انواع متفاوتی وام وجود داره که سود و تایم پرداخت اون ها با هم تفاوت داره؛ هرچند که یه قالب کلی معمول برای وام ها وجود داره. حالا چجوری؟ تو سیستم گرفتن وام معمولا فرد یا بانک که وام میده یه تضمین مثل چک، فیش حقوق، سند خونه یا زمین یا موارد دیگه، مبلغی به عنوان قرض به وام گیرنده میده.

تو سیستم وام ضمانت هایی که شما به عنوان وام گیرنده میدین تضمینی برای بازپرداخت وام هست و در صورتی که برای پرداخت قسط‌ها موردی پیش بیاد، بانک میتونه از ضمانت ها برای برداشت اصل و سود پول استفاده کنه. قوانین وام بانکی تو ایران معمولا خیلی راحت نیست و ضوابط مشخصی داره و اگر از ضمانت ها اطمینان نداشته باشن، به شما وام پرداخت نمیشه.

بودجه وام از کجا تامین میشه؟

بودجه وام‌های مختلف، از بخش های مختلفی تامین میشه. تو حالت کلی و بعضی موارد این نقدینگی از طرف مردم هست که تو بانک ها قرار دارن. علاوه بر این بودجه دولتی، سودهای بانک‌ها و موسسات، سودهای وام‌های دیگه، سپرده‌گذاری بلندمدت افراد و روش های دیگه که به کسب درآمد بانک‌ها کمک میکنه جز منابع تامین بودجه وام هست.

علاوه بر این کارهای روتین که بخشی از منابع تامین پول هست، اکثر بانک‌ها تو پروژه‌های عمرانی و روش‌های دیگه سرمایه‌گذاری حضور دارن و سود حاصل از اون هم به چرخه کاری بانک منتقل میشه. در کل روش‌های تامین بودجه بانک‌ها متفاوته و حتی یکی از روش‌های کسب درآمد و سود برای بانک، خود وام هست.

وام فوری ۳۰۰ میلیونی در طرح آنی بانک تجارت

بانک تجارت در طرح آنی تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان، وام فوری پرداخت می‌کند. نرخ سود تسهیلات آنی بانک تجارت با توجه به نرخ سود سپرده و میزان تسهیلات درخواستی، بین ۴ تا ۱۸ درصد متغیر است.

ضمانت این وام نیز با مسدودی سپرده است و ابطال این سپرده قبل از سررسید منوط به تسویه کامل مبلغ وام است. این سپرده نیز به مشتریان سود پرداخت می‌کند. با این وجود مشتری می‌تواند با انتخاب خود سود پنج، ۱۰ و ۱۵ درصد دریافت کنند.

هر قسط این وام با سود هفت درصدی و بازپرداخت ۳۶ ماهه نیز به ۹ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان می‌رسد. به علاوه متقاضیان این وام با دوره بازپرداخت ۶۰ ماهه و سود چهار درصدی، ماهانه پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قسط پرداخت می‌کند.

متقاضیان این وام ۳۰۰ میلیون تومانی در نهایت معادل ۳۳۰ میلیون تومان به بانک تجارت پرداخت می‌کنند.

دو روش ساده برای وام گرفتن از بانک تجارت | سه سوته وام بگیر!

وام گرفتن یکی از راه هایی است که از قدیم الایام برای کمک به هزینه های زندگی در هر زمینه ای گرفته می شده.امروزه شرایط گرفتن وام فوری در هر بخشی متفاوت است.از این وام ها می توان به وام فوری مسکن ،ازدواج ،درمان و غیره اشاره کرد.متقاضیان هر کدام از این وام ها با ارائه مدارک خاص میتوانند به بانک و مراکز معرفی شده بروند و وام فوری خود را دریافت کنند. مجلس طرح وام فوری ازدواج را تصویب کرد.

بررسی‌ها از برخی شعب بانک تجارت نشان می‌دهد برای دریافت وام از این بانک باید طی بازه سه تا شش ماه سپرده بگذارید تا به نسبت این سپرده وام بگیرید یا کسانی که حقوق خود را از این بانک می‌گیرند، می‌توانند تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان کارت اعتباری بگیرند.

در پی ممنوعیت بلوکه کردن بخشی از مبلغ وام و همچنین سپرده‌گذاری بدون سود برای دریافت تسهیلات، عملکرد بانک‌ها در این راستا و رعایت این بخشنامه مورد بررسی قرار گرفته که در این گزارش به طور نمونه شرایط وام دهی از سوی بانک تجارت و چگونگی برخورد این بانک با بخشنامه مربوطه رصد شده است.

بر اساس مشاهدات میدانی از برخی شعب بانک تجارت، این بانک برای پرداخت تسهیلات خرد، مبلغی از وام را بلوکه نمی‌کند یا برای ضمانت وام، وثیقه نقدی نمی‌خواهد. اما شرایط پرداخت وام در این بانک به این صورت است که متقاضیان به دو روش می‌توانند وام بگیرند. طبق گفته مسئولان برخی از شعب بانک تجارت، پرداخت وام در این بانک به صورت کارت اعتباری (تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان) است که فقط مشمول کسانی می‌شود که حقوق خود را از بانک تجارت می‌گیرند.

روش دیگر بانک تجارت برای پرداخت تسهیلات نیز به این صورت است که میانگین حساب متقاضیان بررسی می‌شود و هر چه آن‌ها از میانگین حساب بالایی برخوردار باشند یا سپرده با مبلغ بیشتری طی سه تا شش ماه در بانک گذاشته باشند، مبلغ وام نیز بیشتر خواهد شد.

البته، سقف تسهیلات از این محل نهایتا به ۲۰۰ میلیون تومان می‌رسد.

در این زمینه، یکی از مسئولان اعتبارات بانک تجارت می‌گوید، در حال حاضر بانک تجارت فقط از طریق کارت اعتباری به حقوق‌بگیران تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان با شرط بررسی میانگین حساب، وام می‌دهد که همه شعب این کارت را نمی‌دهند، بلکه فقط بانک‌هایی که سهمیه داشته باشند، تسهیلات از این محل پرداخت می‌کنند.

شعبه دیگری نیز علاوه بر توضیح همین روش بانک تجارت برای پرداخت وام، اعلام کرد که براساس میانگین حساب و اعتبارسنجی متقاضی، ضامن و سفته نیز برای کارت اعتباری هم دریافت می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا