عمومیکسب و کار ویژه

تیپ تابستانی لاکچری مردانه با تیشرت

30 مدل تیپ تابستانه مردانه + راهنمای خرید و ست کردن

فصل تابستان فصل کم پوشی اسـت، بیشتر مـا ترجیح میدهیم تیشرت مردانه نازک، شلوارهای کتان سبک و همچنین کالج بپوشیم و اسانی برای مـا نخستین اولویت می باشد. اما دراین فصل رنگارنگ چگونه خوش پوش باشیم؟ چـه رنگ هایي برای فصل تابستان بهترین انتخاب هستند؟ در ادامه با تهران مد همراه باشید تا بیشتر صحبت کنیم.

·         لباس هاي تک رنگ بپوشید

پوشیدن رنگ هاي متضاد برای شلوار و پیراهن—مثل سیاه و سفید—بدن شـما را دو قسمت می کند و میان تنه شـما را بسیار بزرگ تر نشان می‌دهد. در عوض بهتر اسـت رنگ لباس بالاتنه و پایین تنه خودرا از رنگ هاي یکجور و یک فام انتخاب کنید تا لاغرتر بنظر برسید. و اگر می‌خواهید خیلی لاغرتر بنظر برسید سرتاپا مشکی بپوشید. اما برای این کـه دیگران فکر نکنند بـه مراسم ترحیم میروید، کفش یا وسایل دیگرتان را از رنگ هاي مختلف استفاده کنید.

·         مردان لاغر و قد بلنداز پوشیدن راه راه هاي عمودی خودداری کنید

مردان بلند قد با پوشیدن راه راه هاي عمودی خیلی بلندتر بنظر خواهند آمد، از اینرو بهتر اسـت لباس هاي راه راه افقی انتخاب کنید. بـه خصوص پیراهن هایي کـه یک راه کلفت عمودی روی قسمت سینه دارند برای شـما بسیار مناسب اسـت چون شانه هایتان را پهن تر نشان می‌دهد و خوش هیکل تر بنظر خواهید رسید.

·         مردان کوتاه قداز پوشیدن لباس هایي با نقش هاي بزرگ خودداری کنید

روی هیکل هاي کوتاه، نقش و نگارهای بزرگ پیراهن مردانه خیلی بـه چشم می‌آید. برای شـما بهتر اسـت کـه لباسهایتان رابا نقش هاي کوچکتر انتخاب کنید.

·         شلوارهای فاق کوتاه بپوشید

شلوارهای فاق بلند برای مردان کوتاه قد چندان مناسب نیست چون باعث می شود قسمت هاي باسنتان را بزرگ‌تر نشان دهد. اما شلوار فاق کوتاه پاهایتان را بلندتر نشان میدهد و باسنتان را هم بزرگ و چاق نمیکند.

رنگ صورتی

از اوایل قرن بیستم رنگ صورتی جایگاه ویژه‌اي در روند مد و پوشاک زنانه پیدا کرد و توسط باربی، پاریس هیلتون و… مورد توجه قرار گرفت. این در حالیست کـه از ابتدای سال ۲۰۱۳ مردان روشنفکری پیدا شدند کـه فارغ از دید جنسیتی بـه سراغ رنگ صورتی رفتند. وقتی از صورتی حرف می زنیم منظور رنگ صورتی دیوار اتاق خواهرمان نیست! منظور صورتی لطیف تری مانند هلو، رز و سالمون اسـت.

برای ست کردن رنگ صورتی روشن بـه سراغ سایه‌هاي رنگ زیتونی، برنز و قهوه‌اي بروید و آن رابا شلوار جین سیاه یا آبی هماهنگ کنید. همچنین، شـما می توانید رنگ صورتی رابه اسانی با سفید، خاکستری و سرمه‌اي ست کنید. افراد با رنگ پوست سبزه میتوانند از تنالیته‌هاي مختلف رنگ صورتی از روشن تا تیره استفاده کنند، این درحالیست کـه افراد با رنگ پوست روشن، بهتر اسـت بـه سراغ سایه‌هاي پررنگ‌تر بروند.

سبز یشمی

بـه جرات میتوان گفت کـه رنگ سبز مانند رنگ سیاه همه ی کاره اسـت. چرا؟ چون از سفید و سرمه‌اي گرفته تا زرد و صورتی را میتوانید با آن ست کنید. سبز ازآن دسته رنگ‌هایي اسـت کـه هیچگاه از روند مد خارج نشده و بـه خوبی با جین هماهنگ می شود. ترکیب رنگ سبز با قرمز و زرشکی و آبی استایل شـما رابه سطح بالاتری ارتقا خواهد داد.

زرد

زرد ازآن دسته رنگ‌هایي اسـت کـه تمام توجه رابه سمت خود معطوف میکند. در نتیجه، باید بـه درستی، آگاهانه و بـه اندازه انتخاب شود. اگر دچار شک و تردید هستید، زرد خردلی انتخاب ایمن تری برای شماست. با این حال، برای ست کردن رنگ زرد میتوانید از خاکستری، سفید، و مشکی بـه اسانی استفاده کنید. همچنین بهتر اسـت خاطرجمعی حاصل کنید کـه از ترکیب زرد و آبی غافل نشده اید!

رنگ‌هاي خنثی روشن

رنگ‌هاي خنثی روشن شاید بهترین گزینه برای باربیکیو کردن نباشند، اما اگر قرار نیست کار خاصی انجام دهید، شک نکنید کـه بهترین انتخاب برای تیپ تابستانی مردانه اسـت. رنگ‌هاي خنثی روشن شامل: سفید، بژ روشن، خاکستری روشن بوده و ترکیب آن با کرمی بی نظیر خواهد بود.

بنفش پاستلی

بنفش یکی از کم مصرف‌ترین طیف‌هاي رنگی در پوشاک مردانه اسـت. تعجب آور نیست، چرا کـه بنفش همیشه یادآور شخصیت‌هاي کارتونی بدجنس و جادوگرانند. اما نباید فراموش کنیم کـه شاهزاده‌هاي دیزنی را هم بخاطر خواهند آورد. با این تفاسیر، اگر تصمیم دارید کـه رنگ بنفش رابه استایل تابستانی خود اضافه کنید، بهتر اسـت از طیف‌هاي روشن رنگ بنفش استفاده کنید.

۱۰ پیشنهاد مدل جذاب تیپ تابستانه مردانه و پسرانه

تابستان و فشن همیشه همراه هم می‌آیند و این خبری خوش برای آقایان شیک‌پوش است. فصل تابستان و گرم شدن هوا زمان مناسبی برای انتخاب ست لباس مردانه تابستانه جدید است تا ظاهر شما را درخشان تر از همیشه نماید. دانستن نکاتی که طراحان مد و فشن توجه زیادی به آن‌ها می‌کنند با به خرج دادن کمی ذوق و سلیقه استایل تابستانه شما را جذاب‌تر از هر زمان می‌کند. اگر هنوز ست تابستانه مردانه برای خود پیدا نکرده‌اید، این مطلب را با دقت مطالعه نمایید. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا ۱۰ پیشنهاد جذاب برای انتخاب تیپ تابستانه مردانه ۲۰۲۱ به شما ارائه دهیم.

استایل تابستانه باید خنک باشد!

مهمترین نکته در انتخاب ست لباس مردانه تابستانه، توجه به خنکی و راحتی لباس‌ها است. بی‌شک کسی نمی‌خواهد در روزهای گرم تابستان لباسی بپوشد که موجب تعریق بیش‌ از حد بدن شود و معمولاً این اتفاق به دلیل کم‌توجهی به جنس پارچۀ لباس صورت می‌گیرد. قبل از آنکه ست تابستانه مردانه خود را انتخاب نمایید، به جنس لباس توجه کنید؛ به‌عنوان مثال اگر طرفدار پروپاقرص پیراهن‌ جین مردانه هستید، می‌توانید پیراهن‌های جین تابستانه را انتخاب کنید که از پارچه‌های خنکِ طرح جین ساخته می‌شوند.

سعی کنید لایه لایه لباس نپوشید!

پوشیدن لباس‌ به سبک لایه لایه، یکی از نکاتی است که در تابستان باید از آن پرهیز کنید. پوشیدن چند لایه لباس در روزهای گرم تابستان موجب بالا رفتن حرارت بدن می‌شود و در نتیجه زودتر عرق می‌کنید و احساس خوشایندی نخواهید داشت. پیشنهاد می‌کنیم در تابستان لایه لایه لباس پوشیدن را فراموش کنید اما اگر ترجیح می‌دهید سبک همیشگی لباس پوشیدنتان را در تابستان نیز داشته باشید، سعی کنید حتماً در لایه زیرین لباس‌ها از لباس سفید رنگ استفاده کنید تا گرما را به خود جذب نکند.

به سبک مونوکروم لباس بپوشید!

یکی از پیشنهاد‌های جذاب برای داشتن تیپ تابستانه لاکچری مردانه الهام گرفتن از سبک مونوکروم در لباس پوشیدن است. استایل مونوکروم به سبکی از لباس پوشیدن گفته می‌شود که در آن لباس‌های یک رنگ یا سایه‌های مختلف یک رنگ را بپوشید. این سبک لباس پوشیدن تیپ تابستانه شما را منحصربه‌فرد می‌کند و اگر لباس‌ها و رنگشان را به‌درستی انتخاب نمایید، در همۀ جمع‌ها درخشان ظاهر خواهید شد. اضافه کردن ساعت لوکس مردانه به استایل مونوکروم شما جلوه زیبایی می‌بخشید و تیپ لاکچری شما را تکمیل می‌کند.

تیشرت، عضو جدانشدنی تیپ اسپرت تابستانه مردانه!

تی‌شرت به‌عنوان یک آیتم جذاب در استایل مردانه با فرارسیدن روزهای گرم سال نقش اصلی جذابیت تیپ تابستانی شیک مردانه را ایفا می‌نماید. اگر در تابستان به دنبال لباسی راحت هستید، حتماً تیشرت بپوشید تا راحتی را در کنار جذابیت تجربه کنید. انواع تیشرت یقه‌گرد، یقه‌هفت، پولوشرت و … در رنگ‌ها و مدل‌های متنوع شیک را می‌توانید با شلوار‌های کتان و جین و حتی شلوارهای پارچه‌ای بپوشید و در تابستان بدرخشید.

یکی از ست‌های جذاب تابستانه مردانه، ترکیب تی‌شرت یا پولوشرت سفید با کتانی سفید و شلوار جین و کتان است؛ این ترکیب زیبا، گزینه جذابی برای تیپ اسپرت تابستانه مردانه به‌حساب می‌آید و شما را در مرکز توجهات قرار خواهد داد. فراموش نکنید که ساعت و عینک بهترین اکسسوری‌های مورد استفاده برای تکمیل این استایل خواهند بود.

شلوار پارچه‌ ای و تیپ تابستانه مردانه!

دهۀ ۶۰ در ایران زمان درخشان شلوارهای پارچه‌ای بود که طرفداران بسیاری میان جوانان پیدا نمود. پس از گذشت سه دهه، مدل‌های جدید شلوار پارچه‌ای مجدد به یک لباس خاص میان جوانان تبدیل شده و طرفداران بسیاری پیدا نموده است. اگر تا امروز از شلوار پارچه‌ای استفاده نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم برای داشتن تیپ کلاسیک مردانه تابستانی حتماً از مدل‌های جذاب این شلوار استفاده نمایید.

زمان پیروی از قواعد سخت در دنیای مد و فشن به پایان رسیده و امروزه می‌توانید جسورانه دست به انتخاب بزنید. برای تیپ کلاسیک تابستانه خود از ترکیب شلوار پارچه‌ای دمپا جذب، پولوشرت و کفش کالجی استفاده کنید تا انتخاب جسورانۀ خود را به رخ بکشید؛ همچنین به همراه شلوار پارچه ای از تی‌شرت‌های ساده و انواع پیراهن مردانه تابستانه نیز می‌توانید استفاده نمایید.

شلوار جین تابستانه بپوشید!

شلوار جین لباسی پرطرفدار میان جوانان شیک‌پوش است. طراحان لباس برای آنکه طرفداران شلوار جین در فصل تابستان نیز بتوانند از این لباس شیک استفاده کنند، مدل‌های راحت‌تر آن‌ها را که معمولاً با پارچه‌های نازک‌تر ساخته می‌شوند، وارد بازار می‌کنند. فصل تابستان زمان مناسبی برای پوشیدن یک تیشرت سفید شیک به همراه شلوار جین و کتانی است؛ برای تکمیل این استایل تابستانه پیشنهاد می‌کنیم عینک را به‌عنوان اکسسوری به استایل خود اضافه نمایید.

زمان هنرنمایی پیراهن هاوایی رسیده!

پیراهن‌های فلورال یا همان هاوایی در این سال‌های اخیر میان آقایان محبوبیت قابل توجهی پیدا کرده است. این پیراهن‌ها به دلیل طرح‌های جذابی که دارند، گزینۀ ایده آلی برای درخشش در تابستان هستند. این پیراهن‌ها به دلیل جنس خنکی که دارند به پیراهن‌های تابستانه نیز معروف هستند و احساس خنکی، راحتی و جذابیت را برای شما به ارمغان می‌آورند.

این پیراهن‌ها را با شلوارهای کتان، پارچه‌ای و جین به زیبایی می‌توانید ترکیب نمایید. ترکیب پیراهن هاوایی با شلوارک مردانه، انتخابی مناسب برای حضور در ساحل دریا است که این مسئله سبب شده این پیراهن‌ها، نام پیراهن ساحلی را نیز به خود بگیرند. اگر تاکنون از این پیراهن جذاب در استایل خود استفاده نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً پیراهن هاوایی را در تیپ تابستانه ۲۰۲۱ خود امتحان نمایید.

جذابیت پیراهن سفید مردانه را فراموش نکنید!

تصور کنید که فصل تابستان باشد و شما به دنبال لباسی خنک و جذاب باشید؛ به نظر شما چه چیزی درخشان تر و جذاب‌تر از پیراهن‌های سفید می‌تواند خنکی تیپ تابستانه مردانه را تضمین کند؟ پیراهن‌های سفید مردانه همیشه به‌عنوان یک انتخاب خاص می‌توانند جذابیت استایل مردانه را دوچندان کنند. تفاوتی ندارد که برای استایل کژوال یا استایل رسمی از این پیراهن استفاده کنید؛ پیراهن سفید خنکی و زیبایی را برای شما به همراه دارد.

از پیراهن سفید به‌عنوان لباس رسمی تابستانه مردانه می‌توانید استفاده نمایید؛ برای کامل کردن تیپ رسمی تابستانه خود، می‌توانید شلوار پارچه ای یا کتان را به همراه کفش‌های رسمی و تابستانه مردانه با پیراهن سفید ترکیب نمایید.

روزهای تابستان را با عینک آفتابی تماشا کنید!

عینک آفتابی، یک اکسسوری جذاب برای فصل تابستان است. اگر جزئیات استایل برای شما اهمیت دارند، پیشنهاد می‌کنیم حتماً در روزهای پرنور تابستان از عینک آفتابی استفاده نمایید تا بدرخشید. برای انتخاب عینک مناسب صورتتان می‌توانید مقالۀ انواع عینک آفتابی مناسب صورت شما را مطالعه بفرمایید. روزهای تابستان را از پشت شیشه‌های زیبای عینک آفتابی خود تماشا کنید تا در عین جذابیت، از چشمانتان در برابر نور شدید آفتاب محافظت نمایید.

در این مقاله تلاش کردیم تا ۱۰ پیشنهاد جذاب برای انتخاب تیپ تابستانه مردانه ۲۰۲۱ را به شما ارائه دهیم. شما برای انتخاب استایل تابستانه خود به چه نکاتی توجه می‌کنید؟

سوالات متداول

کفش مناسب برای ترکیب با پیراهن هاوایی چیست؟

انتخاب کفش مناسب برای ست کردن با پیراهن هاوایی، دشوار نیست و می‌توانید از انواع جذاب کفش‌های کتانی و کالج مردانه استفاده نمایید. البته باید توجه نمایید که بهتر است کفش‌های رسمی را با پیراهن هاوایی نپوشید.

آیا برای استایل تابستانه از کت‌ های مردانه می‌توان استفاده کرد؟

کت، یکی از آیتم‌های لباس مردانه است که طرفداران خاص خود را دارد. از آنجا که این لباس به‌عنوان یک پوشش اضافه به لباس‌های دیگر اضافه می‌شود، احساس خنکی را از شما سلب خواهد کرد؛ بنابراین معمولاً در تابستان مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. اگر مجبور به استفاده از کت شدید، پیشنهاد می‌کنیم تک کت های بهاره و تابستانه را به استایل خود اضافه نمایید تا کمی احساس راحتی داشته باشید.

مناسب ترین پارچه برای لباس‌های تابستانه چیست؟

لباس‌هایی که با پارچه‌هایی از جنس نخ پنبه تهیه می‌شوند را می‌توان مناسب‌ترین لباس برای فصل تابستان دانست؛ پارچه‌های نخی به دلیل داشتن تراکم پایین جریان هوا را به‌راحتی از خود عبور می‌دهند و در نتیجه شما را خنک نگه می‌دارند.

رنگ تیپ لباس تابستانه را چگونه انتخاب کنیم؟

انتخاب صحیح رنگ لباس تا حد زیادی جذابیت استایل شما را بالا می‌برد. برای فصل تابستان به دلیل گرمای طاقت‌فرسای هوا بهتر است که لباس‌هایی با رنگ روشن بپوشید تا خنک‌تر بمانید؛ رنگ‌های تیره نور را به نسبت رنگ‌های روشن، بیشتر به خود جذب می‌کنند و در نتیجه در روزهای گرم دمای بدن را افزایش می‌دهند.

دکمه بازگشت به بالا