اقتصادیکسب و کار ویژه

وام سیم کارت ۹۱۲ چیست؟

چرا وام سیم کارت؟

آیا گرفتن وام روی سیم کارت از موسسه وام پایتخت؛ بهتر از فروش آن نیست؟ همان طور که میدانید امروزه سیم کارت های دائمی همراه اول ، یک کالای لوکس و ارزشمند به حساب می آید. برای صاحبان کسب و کار، سیم کارت نوعی اعتبار و اعتماد ایجاد می کند. اگر شما یک سیم کارت گران قیمت و معتبر داشته باشید، مردم خیلی راحت تر به شما اعتماد می کنند. در نتیجه اگر با افراد زیادی در ارتباط هستید یا صاحب یک کسب و کارید، این را بدانید که سیم کارت شما اعتبار شما است و فروش آن راه حلی هوشمندانه نیست.

چرا وقتی می توانید معادل 100 درصد ارزش سیمکارت خود را وام دریافت کنید، اقدام به فروش کنید؟ چرا وقتی شرایط دریافت وام انقدر آسان و سریع است، از آن استفاده نکنیم؟ با ضمانت گذاشتن سیم کارت همراه اول خود، می توانید وام فوری دریافت کنید. در نتیجه همچنان ارتباطات خود را دارید و هیچکس متوجه نمی شود که سیم کارت شما در ضمانت است. بعد از بازپرداخت وام سیم کارت، دوباره مالک آن می شوید و دارایی تان را حفظ کرده اید.

چرا وام سیم کارت از فروش آن بهتر است؟

آیا گرفتن وام  بر روی سیم کارت بهتر از فروش آن نیست ؟ تفاوت سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل چیست؟

همان طور که اطلاع دارید امروزه سیم کارت‌های دائمی همراه اول، یک کالای لوکس و ارزشمند محسوب می شوند.برای صاحبان کسب و کار، سیم کارت نوعی اعتبار و حتی اعتماد ایجاد می‌کند، به عبارتی اگر شما یک سیم کارت گران قیمت و معتبر داشته باشید، مردم خیلی راحت تر به شما و کسب و کارتان اعتماد می‌کنند. در نتیجه اگر با افراد زیادی در ارتباط می‌باشید یا صاحب یک کسب و کارید، این را بدانید که سیم کارت شما نوعی اعتبار است و فروش آن به هیچ عنوان راه حلی هوشمندانه نیست.

چرا وقتی می توانید معادل ۱۰۰درصد ارزش سیم کارت خود وام دریافت نمایید، اقدام به فروش کنید؟ چرا وقتی شرایط دریافت وام انقدر آسان و سریع برایتان فراهم شده، از آن استفاده نکنید؟ با ضمانت گذاشتن سیم کارت همراه اول خود، می‌توانیدبه راحتی وام فوری دریافت کرده و در نتیجه همچنان ارتباطات خود را حفظ خواهید کرد. هیچکس هم متوجه نمی‌شود که سیم کارت شما در ضمانت موسسه است و بعد از بازپرداخت وام سیم کارت، دوباره مالک آن می شوید و دارایی تان را به طور کامل حفظ می‌کنید.

دریافت وام یا فروش سرمایه؟

معمولا زمانی که به مشکل مالی برمیخوریم یا نیاز به سرمایه برای کسب کارمان داریم اولین چیزی که به ذهنمان میرسید ، فروش سرمایه هایمان است زیرا گرفتن وام از بانک و موسسات اعتباری ، شرایط سخت و زمان بری دارد. از طرفی همیشه پیدا کردن ضامن و داشتن چک و سفته ، یکی از دغدغه های متقاضیان وام بوده است. با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و تغییرات قیمت ارز ، فروش سرمایه هایی مثل طلا، سیم کارت، ملک و خودرو اشتباه جبران ناپذیریست. چه بسیار افرادی که با فروختن طلا ، سیم کارت یا خودرو خود ، دیگر قادر به خرید آن نیستند.

تا به حال به این فکر کرده اید که بدون فروش سرمایه هایتان راه حلی فوری برای مسئله مالی تان پیدا کنید؟

وام طلا ، وام سیم کارت و وام خودرو از جمله خدماتی هستند که ما به شما ارائه می دهیم تا بتوانید در کمترین زمان ممکن تامین نقدینگی کنید و مشکل مالی خودتان را حل کنید. لازم به ذکر است که کلیه قرارداد ها زیر نظر وکیل و در دفتر اسناد رسمی انجام می شود و مبلغ وام در کمتر از یک ساعت به حساب شما واریز می شود.

از کجا وام بگیریم ؟

شرکت وام پایتخت یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت هایی است که در زمینه وام سیم کارت ، وام طلا و وام خودرو فعالیت می کند. ما با بیش از 15 سال تجربه ، دقیقا میدانیم بهترین و مطمئن ترین شرایط دریافت وام باید چگونه باشد . ما همه چیز را برای آسودگی خاطر شما در نظر گرفته ایم تا در کمترین زمان ممکن و از مطمئن ترین راه ، وام دریافت کنید. خیلی مهم است که برای گرفتن وام به کجا اعتماد می کنید.

از جمله مزیت های دریافت وام از شرکت وام پایتخت :

  • پرداخت فوری وجه وام در کمتر از یک ساعت
  • پرداخت وام به ارزش 100 درصد سیم کارت
  • پرداخت وام به ارزش 50 الی 60 درصد خودرو
  • انجام تمامی قرارداد ها زیر نظر وکیل و در دفتر استاد رسمی
  • دریافت کمترین میزان سود
  • انتخاب زمان و میزان اقساط بازپرداخت توسط متقاضی
  • باسابقه ترین و معتبرترین شرکت وام دهی

مزایای دریافت وام سند سیم کارت به جای وام روی سند خودرو و ملک

وام پایتخت به غیر از اینکه امکان دریافت وام روی سند سیم کارت را برای مردم عزیز فراهم کرده است، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید از وام خودرو و وام ملک نیز استفاده کنید. انتخاب هر یک از انواع این وام ها بستگی به نظر و شرایط و مبلغ وامی که نیاز دارید، دارد. اما اگر به دنبال دریافت یک وام کوتاه مدت با مبلغ پایین هستید، وام سند سیم کارت بهترین گزینه برای شما خواهد بود. از جمله مزایای دریافت وام روی سند سیم کارت عبارتند از:

  • دریافت مبلغ وام به اندازه 95 درصد از ارزش کل سیم کارت. با دریافت وام سیم کارت، می توانید به اندازه 95 درصد از ارزش کل سیم کارت وام دریافت کنید. این در حالی است که برای دریافت وام خودرو و ملک، کمتر از این مقدار به شما وام داده خواهد شد.
  • دریافت وام با کمترین مدارک و به صورت فوری. برای دریافت وام روی سیم کارت، فقط نیاز به سند مالکیت سیم کارت دارید و مدارک خاص دیگری نیاز نیستند. به همین خاطر، می توانید سریع تر مراحل دریافت وام سیم کارت را انجام دهید.
  • حفظ سرمایه و دریافت وام برای رفع مشکلات مالی. حفظ سرمایه و دریافت وام برای رفع مشکلات مالی از جمله مزایای دیگر دریافت وام سیم کارت است که البته برای انواع وام های آزاد دیگر صدق می کند. البته اگر از یک شرکت معتبر برای دریافت وام آزاد کمک بگیرید.

وام پایتخت؛ ارائه دهنده وام سند سیم کارت به صورت قانونی

دریافت وام روی سند سیم کارت می تواند مزایای خاص خودش را داشته باشد. از مهم ترین مزیت این کار، می توان به حفظ سرمایه و دریافت وام اشاره کرد. بنابراین، دیگر نیازی نیست که سیم کارت رند و کد یک یا دو خود را بفروشید تا بتوانید مشکل مالی خود را دریافت کنید. می توانید با حفظ این سیم کارت، به اندازه 95 درصد از ارزش آن وام دریافت کنید. اما فراموش نکنید که شرکت ارائه دهنده وام سیم کارت، باید تمامی مراحل مربوط به پرداخت وام را به صورت قانونی انجام دهد.

وام پایتخت تمامی مراحل مربوط به اعطای وام سیم کارت را به صورت قانونی، اصولی و حرفه ای انجام خواهد داد. نیازی نیست که سند مالکیت را به نام فرد وام دهنده بزنید. فقط کافیست که به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنید و قرارداد مربوط به وام سیم کارت را امضا کنید. پس از عقد قرارداد در دفاتر اسناد رسمی کشور، می توانید منتظر دریافت مبلغ وام به صورت فوری باشید. معمولا مبلغ وام های سیم کارت در موسسه وام پایتخت به مدت 1 ساعت کاری به حساب افراد واریز خواهد شد؛ اما در شرایط خاص، حداکثر 1 روز کاری زمان برای پرداخت وام به فرد وام گیرنده زمان لازم است.

سخن پایانی

وام سیم کارت یکی از انواع وام هایی است که می توان برای رفع گرفتاری های مالی دریافت کرد. این نوع وام با توجه به ارزش سند سیم کارت به مردم عزیز ایران ارائه می شود. همچنین، چون جزء وام های آزاد است، خیلی سریع به مردم پرداخت خواهد شد. از مزایای وام سیم کارت می توان به رفع گرفتاری های مالی به صورت فوری اشاره کرد. بنابراین، افرادی که زمان کافی برای دریافت وام ندارند، می توانند از وام روی سیم کارت کمک بگیرند.

دکمه بازگشت به بالا