اقتصادی

اتصال ۱۳ بخشداری خوزستان به فیبر نوری برای اجرای انتخابات

دکترنامه/خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: برای پایداری بیشتر ارتباطات اینترنتی و ارتقای کیفیت و همچنین اجرای انتخابات در اسفندماه سال‌ جاری تاکنون ۱۳ نقطه از ۳۴ بخشداری شهرهای خوزستان به شبکه فیبر نوری متصل شد.

رحیم فلاح‌زاده در گفت و گو با دکترنامه اظهار کرد: در راستای توسعه و ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی برای ارائه سرویس‌های مختلف مخابراتی و فراهم کردن زمینه برای پایداری بیشتر ارتباطات اینترنتی و ارتقای کیفیت و همچنین اجرای انتخابات در اسفندماه سال‌ جاری تاکنون ۱۳ نقطه از ۳۴ بخشداری شهرهای خوزستان به شبکه فیبر نوری متصل شد.

وی افزود: در راستای آماده‌سازی حوزه‌ها برای اجرای هرچه باشکوه‌تر انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و ارتقای کیفیت عملکرد و همچنین بهینه‌سازی منابع، با حفاری و کابل‌کشی به میزان ۴ هزار و ۳۰۰ متر تاکنون بخشداری‌های اروندکنار آبادان، مینوشهر خرمشهر، گلگیر مسجدسلیمان، حتی لالی، جایزان امیدیه، جولکی آغاجاری، مرکزی و زیدون بهبهان، چغامیش و سردشت دزفول، فتح المبین شوش، حسینیه اندیمشک و میسان هویزه به شبکه فیبر نوری متصل شدند.

فلاح‌زاده عنوان کرد: با تلاش کارشناسان مخابرات منطقه خوزستان، عملیات اجرای پروژه اتصال ۳۴ نقطه بخشداری به شبکه فیبر نوری همچنان در حال اجرا است که  تاکنون از این تعداد ۱۳ بخشداری به شبکه فیبر نوری متصل شده و اتصال مابقی بخشداری‌ها تا قبل از شروع انتخابات به پایان خواهد رسید.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا