عمومی

اجرای طرح ترافیک در بروجرد ضروری است

دکترنامه/لرستان معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: اجرای طرح ترافیک در هسته مرکزی شهر ضروری است.

یاسر امیرسرداری امروز ۲۷ فروردین‌ماه در جلسه شورای اداری بروجرد که در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: اقدامات خوبی در دولت سیزدهم انجام شده که باعث افزایش امید در مردم شده است.

وی تصریح کرد: در مجموعه مدیریت شهرستان باید سرعت تحولات را پذیرا باشیم، امروزه پیچیدگی زندگی فراوان است و باید با رویکرد جهادی کار کرد.

معاون فرماندار بروجرد با بیان اینکه در سطح شهرستان مسائل زیادی وجود دارد، افزود: اصلاح طرح ترافیک در هسته مرکزی شهر یکی از این مسائل است.

امیرسرداری خاطرنشان کرد: اجرای طرح ترافیک در هسته مرکزی شهر بروجرد ضروری است و این مهم با همکاری و هماهنگی بین دستگاه‌های مرتبط محقق می‌شود.

وی با اشاره به اینکه آزادسازی حریم رودخانه‌ها در شهرستان آغاز شده است، اضافه کرد: در مدیریت بحران آب با وجود بارش‌های خوب امسال تا چندماه آینده بحران آب خواهیم داشت.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد بیان کرد: در این راستا الگوی کشت مسئله مهمی بوده و باید توسط کشاورزان رعایت شود تا بتوانیم‌ بحران را مدیریت کنیم.

امیرسرداری ادامه داد: تلاش می‌شود در راستای منویات رهبر معظم انقلاب سرعت عمل در مقابله با حوادث سریع‌تر شود، همدلی و وفاق بین دستگاه‌های مختلف ضروری است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا