اقتصادی

بازگشایی محورهای روستایی برفی اندیکا و ایذه/ تلاش برای بازگشایی محورهای دزپارت و دزفول

دکترنامه/خوزستان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان از بازگشایی محورهای روستایی در شهرستان ایذه و اندیکا خبر داد و گفت: تلاش راهداران برای بازگشایی یک محور روستایی در دزفول و سه محور روستایی در دزپارت ادامه دارد.

مرتضی بهداروندی در گفت و گو با دکترنامه اظهار کرد: در پی بارش برف در شمال استان شاهد انسداد محورهای روستایی سوسن و جنگه به آبید و کارتا در شهرستان ایذه و محور اندیکا به تاراز بودیم که با تلاش نیروهای راهداری و با بکارگیری ماشین آلات سنگین مسیر این روستاها بازگشایی شد.

وی با اشاره به ریزش برف سنگین به ارتفاع ۲متر و انسداد ۳ محور روستایی سرصحرا، لنده و خواجه انور در شهرستان دزپارت و محور روستایی احمدفداله در شهرستان دزفول افزود: راهداران استان در این محورها حضور داشته و درحال تلاش برای بازگشایی مسیرها هستند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان یادآور شد: در حال حاضر تمامی محورهای شریانی استان باز هستند و هم استانی‌ها برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌ها با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا