عمومی

بدون اخذ مجوز قانونی اجازه برگزاری رویداد مد و لباس در کرج داده نمی‌شود

دکترنامه/البرز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج گفت: هیچ موسسه و فرد حقیقی بدون اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح اجازه برگزاری هیچ گونه رویدادی را با عناوین کارآفرینی، بلاگری در حوزه مد و لباس و.. نخواهد داشت.

به گزارش دکترنامه، مهدی آقابراری با اشاره به درخواست های متعدد از فرمانداری کرج برای اخذ مجوز برگزاری رویداد مد و لباس تصریح کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی ساماندهی مد و لباس در استان است و هیچ گروهی تحت عناوینی همچون بلاگر فعال در حوزه مد و لباس، کارآفرینی، رویداد پوشش اسلامی و…بدون کسب مجوز از مراجع ذیصلاح اجازه برگزاری این رویداد را در شهر کرج نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه تمامی فعالیت ها در این حوزه توسط دبیرخانه عفاف و حجاب فرمانداری کرج نیز نظارت و رصد می شود، افزود: در خصوص درخواست های برگزاری ایونت و رویدادهای مد و لباس با عناوین کارآفرینی و..  ابتدا باید مدارک مربوطه به فرمانداری کرج و اداره کل فرهنگ و ارشاد ارایه شود و پس از احراز صلاحیت و بررسی در دبیرخانه عفاف و حجاب فرمانداری کرج و اخذ مجوز از اداره اماکن اقدامات قانونی در این رابطه صورت می گیرد.

وی استفاده از سالن های اماکن عمومی دولتی را نیز برای برگزاری رویدادهایی تحت عناوین پوشش اسلامی، عفاف و حجاب و … نیازمند اخذ مجوز قانونی دانست و همچنین تصریح کرد: مدیر هیچ سالن عمومی هم در دستگاه های دولتی کرج پس از دریافت مجوزهای لازم،  برای اختصاص فضا در جهت حمایت از رویدادهای حوزه عفاف و حجاب اجازه دریافت وجه از تولیدکنندگان را ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج گفت: از تمامی فعالان و تولیدکنندگان این حوزه در چارچوب قانون و پس از کسب مجوزهای قانونی حمایت خواهد شد.

تمامی رویدادهای حوزه مد و لباس در کرج باید از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانداری ویژه شهرستان کرج و اداره اماکن مجوز قانونی داشته باشند و در فرایند اجرا نیز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی ساماندهی مد و لباس در استان باید بر روند اجرای کار نظارت داشته باشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا