عمومیکسب و کار ویژه

چگونه در بازی اسپایدرمن لباس بگیریم؟

آشنایی با لباس های جدید مرد عنکبوتی

اخیرا و پس از گذشت دوسال از انتشار بازی و موفقیت های پی در پی آن، مردعنکبوتی پلی استیشن باز هم پای خودش را فراتر گذاشت و به فروش شگفت انگیز ۲۰ میلیون نسخه دست یافت!
این خبر رسما از طرف آقای دیوید بول (رئیس بخش بازاریابی پلی استیشن) در صفحهٔ LinkedIn ایشان منتشر شده که نشان میدهد آن ۱۳.۲ میلیون نسخهٔ ماه ژوئیه ۲۰۱۹ پایان کار این بازی نبوده و با این اتفاق ، آن هم روی تنها یک پلتفرم بیش از پیش شده و شکستن این را رکورد را دست نیافتنی تر از سابق میکند.

ضمن اینکه با فروش روزافزون خارق العاده این بازی، باعث می‌شود در سه رتبه برتر بازی های انحصاری پلی استیشن قرار گیرد. همچینین لباس اسپایدرمن هم طی این دوره افزایش فروش را تجربه کرده است. البته این نکته نیز قابل توجه است که بازی اسپایدرمن پیش از انتشار  به سریع ترین فروش زمان انتشار با رقم ۳.۳ میلیون نسخه دست یافته بود که در آن زمان در رتبه اول قرار داشت.

در حال حاضر بازی Spider-Man Miles Morales و نسخهٔ Remaster بازی مردعنکبوتی در دسترس دوستداران این شخصیت در کنسول پلی استیشن ۵ نیز قرار گرفته و طرفداران میتوانند این بازی را با پیشرفت های گرافیکی و بصری بیشتر روی این کنسول هم تجربه کنند. انتشار این نسخه با عرضه سه لباس جدید مرد عنکبوتی همراه بود و به همین مناسبت تصمیم گرفتیم این مقاله را آپدیت کنیم!

45- لباس Armored Advanced

این لباس اختصاصی بازیه، در واقع همون لباس پیشرفته مردعنکبوتی هستش اما زرهی‌تره و برخلاف اکثر لباس‌های بازی، لنزهای قابل تحرک نداره.

44- لباس Arachnid Rider

این لباس هم از لباس‌های اوریجینال بازیه و همونطور که مشخصه، این لباس از انیمه‌های و مانگاها الهام گرفته بخصوص شخصیت Kamen rider. همچنین این لباس مثل vintage comic book حالت انیمیشنی داره. نسخه ای از این لباس در بازی مایلز مورالز هم وجود داره که میتونید در آن را ببینید.

43- لباس Bombastic Bag-Man

از این لباس برای اولین بار در شماره 258 کمیک مردعنکبوتی شگفت انگیز استفاده شد جایی که پیتر بعد از جدا شدن از سیمبیوت، این لباس رو از گرفت.

42- لباس Amazing

این لباس برای اولین بار در مورد استفاده قرار گرفت. سازندگان قصد داشتند تا از لباس سه‌گانه ریمی فاصله بگیرن و حالت مدرن‌تری بهش بدن که زیاد مورد پسند هواداران قرار نگرفت.

41- لباس Future Foundation

از این لباس برای اولین بار در شماره اول کمیک FF مورد استفاده قرار گرفت. بعد از مرگ هیومن تورچ، پیتر پارکر برای مدتی عضو گروه بنیاد آینده شد که این لباس رو بهش دادن.

40- لباس Stealth

این لباس برای اولین بار در دیده شد. شیلد این لباس رو به پیتر داد تا در سفرش شناخته نشه و هویتش مخفی باقی بمونه. این لباس توسط ند لیدز به نام میمون شب نامگذاری شد!

39- لباس Upgraded

این لباس هم برای اولین بار در فیلم دور از خانه دیده شد. پیتر در آخرای فیلم که دسترسی به لباسش نداشت، لباس مخصوص به خودش رو درست کرد.

38- لباس Webbed

لباس فیلم سه‌گانه مردعنکبوتی سم ریمی با بازی توبی مگوایر که افراد بسیاری با اون خاطره دارن و بعد از درخواست زیاد طرفداران، به بازی اضافه شد.

37- لباس Resilient

یکی دیگه از لباس‌های اوریجینال بازی که توسط  Gabriele Dell’Otto، طراح معروف دنیای کمیک، طراحی شد. برای باز کردن این لباس باید اولین مرحله اولینDLC بازی رو به پایان برسونید.

36- لباس Spider-Uk

این لباس متغلق به هستش (از دنیای شماره 833) در دنیای کمیک درباره گذشته اش اطلاعات چندانی نداریم ولی در رویداد دنیای عنکبوتی به ارتش عنکبوتی پیوست تا با وارثان مقابله کنه. بعدش هم یه جورایی رهبر گروه Web Warriors به حساب میومد. اما در رویداد   به طور ناگهانی و غیر منتظره به دست “وارثان” کشته شد! برای بدست آوردن این لباس باید اولین DLC این بازی رو تموم کنید.

35- لباس Scarlet Spider II

این لباس متعلق به هستش. پیتر لباس مخفی کاری خودش رو به کین داد و کین تغییرش داد و لباس مخصوص خودش رو درست کرد. این لباس برای اولین بار در شماره اول Scarlet Spider Vol2 پدیدار شد. برای بدست آوردن این لباس باید تمام مراحل فرعی اولین DlC بازی رو تموم کنید.

34- لباس Spider-Armor MK I

که در شماره صدم کمیک Web of Spider-man مورد استفاده قرار گرفت. وقتی که گروه New Enforcers به شهر نیویورک حمله کردند، پیتر این لباس رو ساخت تا با اون‌ها مقابله کنه. برای آزاد سازی این لباس باید اولین مرحله از دومین DLC بازی رو به پایان برسونید.

33- لباس Iron Spider

این لباس در جریان رویداد جنگ داخلی (می‌توانید ترجمه این کمیک رو در بخونید) توسط تونی استارک برای پیتر پارکر ساخت. برای آزادسازی این لباس باید تمام مراحل داستانی دومین DLC بازی رو به پایان برسونید.

32- لباس Spider-Clan

این لباس از روی به نام Marvel mangaverse: Spider-man برداشته شده و مانند لباس Arachnid Rider و Vintage Comic Book حالت انیمیشنی داره. برای بدست آوردن این لباس باید تمام مراحل فرعی دومین DLC بازی رو به پایان برسونید.

31- لباس Aaron Aikman

این لباس برای اولین بار در شماره سوم کمیک لبه دنیای عنکبوتی به نمایش درآمد و توسط شخصی به نام ساخته شد. برای آزادسازی این لباس لازمه که اولین مرحله آخرین DLC بازی رو تموم کنید.

30- لباس Cyborg Spider-man

برای اولین بار در شماره 21 کمیک Spider-Man به عنوان یک ارتقای موقتی توسط دانشمندی به نام اسکار مک‌دانل به به پیتر داده شد. برای بدست آوردن این لباس باید بخش داستانی آخرین DLC بازی رو به پایان برسونید.

29- لباس Into the Spider-Verse

این لباس برای اولین بار در به نمایش درآمد و به پیتر پارکر میان‌سال تعلق داشت. برای بدست آوردن این لباس لازمه که تمامی مراحل فرعی آخرین DLC بازی رو به اتمام برسونید.

28 – لباس Homemade

اولین حضور: فیلم “مردعنکبوتی بازشگت به خانه”

لباس Homemade در واقع لباسیه که پیتر پارکر برای اولین بار در دنیای سینمایی مارول برای خودش درست میکنه و برتن می‌کنه. این لباس در بازی هیچ قدرت خاصی نداره.

27 – لباس Undies

(خطر اسپویل) در یکی از مأموریت‌های بازی، اسکورپیون به مردعنکبوتی سم تزریق میکنه و مردعنکبوتی به دنبال سرم این سم می‌گرده. زمانی که مردعنکبوتی خودشو درمان می‌کنه،خودش رو در این ظاهر میبینه و سریعا لباسش رو عوض می‌کنه. زمانی که بازی رو 100% کنید این لباس براتون آزاد میشه. قدرت این لباس هم اینه که اگه به کسی یک ضربه بزنید اون حریف ناک اوت میشه، ضمن اینکه این قانون روی شما هم تاثیر داره.

26 – لباس ESU

اطلاعات زیادی از این لباس داده نمیشه و تنها میشه حدس زد زمانی که پیتر توی دانشگاه امپایر استیت بوده این لباس رو پوشیده. برای دریافت این لباس هم باید از مکان‌های مخفی که تو نقشه نیستن عکس بگیرید. این لباس قدرت بخصوصی هم نداره.

25 – لباس Wrestler

اولین حضور: شماره 3 از کمیک Ultimate Spider-man

همونطور که میدونید، در کمیک‌های آلتیمیت مردعنکبوتی برای اولین بار که می‌خواد از قدرت‌هاش پول دربیاره به رینگ مسابقه میره و مسابقه میده که این اوریجین در فیلم سم ریمی هم بکار رفت. توی بازی هم مردعنکبوتی دقیقا اولش همین کارو میکنه و با کراشر هوگان معروف مسابقه میده. این لباس هم دقیقا از روی کمیک‌های آلتیمیت گرفته شده. قدرتشم اینه که شما میتونید بدون تارمالی کردن دشمناتون اونارو پرت کنید (توی بازی اگه بخوای دشمناتونو پرت کنید حتما باید تارمالیشون کنید).

24 – لباس Fear Itself

اولین حضور: شماره 7 از کمیک Fear Itself

در داستان Serpent’s War تونی استارک و کوتوله‌های نیداویلیر این لباس رو برای مردعنکبوتی درست کردند که البته بعدها توسط استارک نابود شد. قدرت این لباس در بازی اینه که ضربات شما قوی تر میشه و دشمنان زودتر زمین گیر میشن.

23 – لباس Electronically Insulated

اولین حضور: شماره 425 از کمیک The Amazing Spider-Man

در شماره 425 از کمیک مردعنکبوتی شگفت انگیز، مردعنکبوتی برای مبارزه با الکترو که بسیار قوی شده بود این لباسو ساخت. این لباس هم در بازی موجود هستش که قدرتش هم ضربات الکتریکیه.

ست ایفای نقش مرد عنکبوتی یکی از پروفروش ترین لباس ها در این سال ها بوده است.

22 – لباس Spider-Armor – MK III

اولین حضور: شماره 682 از کمیک The Amazing Spider-Man

همونطور که می‌دونید، در سری داستان Ends of Earth که دکتر اختاپوس در حال مرگ بود، شش خبیث رو دوباره جمع کرد تا کره زمین رو نابود کنه. سپس مردعنکبوتی این لباس رو ساخت تا بتونه در مقابل شش خبیث از خودش دفاع کنه. قدرت این بازی در لباس هم اینه که وقتی به شما شلیک به شما گلوله ها به سمت دیگری پرت میشن.

12 – لباس Secret War

شماره 5 از کمیک Secret Wars 2004

این لباس تنها یک بار در داستان Secret Wars دیده شد که با اون جنگ‌های مخفی معروفی که در سال های 1984 و 2015 منتشر شدند فرق داره. این لباس تنها یک بار برای همیشه در شماره 5 از این کمیک به نمایش درامد. قابلیت این لباس هم در بازی اینه که قدرت اسلحه‌های دشمنان رو از کار میندازه.

20 – لباس Iron Spider

اولین حضور: فیلم “اونجرز جنگ بی‌نهایت”

لباس Iron Spider برای اولین بار در داستان جنگ داخلی به نمایش در آمد که این لباس رو مردآهنی برای مردعنکبوتی ساخت. اما مارول طراحی این لباس رو در فیلم جنگ بی‌نهایت تغییر داد و این چیزی شد که می‌بینید. قدرت این لباس هم همون 4 بازوی مکانیکی معروفش هستش که تو مبارزه ها بکارتون میاد.

19 – لباس Last Stand

اولین حضور: شماره 500 از کمیک The Amazing Spider-Man

در شماره 500 از کمیک مردعنکبوتی شگفت انگیز، مردعنکبوتی تصویری از آینده خودش میبینه که چنین لباسی رو برتن کرده. البته در داستان دنیای عنکبوتی هم دیدیم که شخصت ازیکل هم این لباس رو برتن کرده بود. قدرت این لباس در بازی هم اینه که شما می‌تونید به همه ضربه بزنید و بقیه نمیتونن ضرباتتون رو دفع کنن.

18 – لباس Stark

اولین حضور: فیلم “مردعنکبوتی بازگشت به خانه”

این لباس هم همونطور که می‌دونید، لباسیه که تونی استارک برای پیتر پارکر در دنیای سینمایی مارول درستش کرد. قدرتش در بازی هم اینه که یک ربات عنکبوتی میاد و در مبارزات به شما کمک میکنه.

17 – لباس Stealth

اولین حضور: شماره 650 از کمیک The Amazing Spider-Man

این لباس رو مردعنکبوتی برای مبارزه با هاب گابلین ساخت تا از جیغ‌های صوتی اون در امان باشه. این لباس به لباس بیگ تایم هم معروفه که در آخر پیتر اون رو به کین،کلون خودش، داد. قدرت این لباس در مخفی کاری بکار میاد و باعث میشه دشمنان متوجه حضور شما نشن.

16 – لباس Spirit Spider

اولین حضور: شماره 38 از The Amazing Spider-Man Annual

در دنیای 11638 «عمو بن» نمرد و در واقع او حتی به پیتر اموزش داد تا چطور از نیروهای خودش استفاده كند. این اسپایدرمن بسیار مشهور و محبوب است و یك دانشمند ثروتمند و موفق هم به شمار میرود (او حتی یك كمپانی به نام “فن آوری های پاركر” دارد). لباس این مردعنکبوتی در بازی حضور داره و طراحی خیلی خوبی هم داره. قدرتشم اینه که یه موج آتیشی درست میکنه که دشمنا هم آتیشی میشن و جونشون کم میشه.

15 – لباس Anti-Ock

اولین حضور: بازی Marvel’s Spider-Man

(خطر اسپویل) در مرحله آخر بازی، مردعنکبوتی برای مبارزه با دکتر اختاپوس این لباس رو میسازه که زرهیه تا بتونه از چنگ‌های دکتر اختاپوس در امان بمونه. قدرتش هم اینه که وب شوترهای مردعنکبوتی سریع پر میشن.

14 – لباس Vintage Comic Book

این لباس در واقع همون لباس کلاسیک اسپایدرمنه که به صورت کمیکی طراحی شده. اگر بخاطر داشته باشید بازی اسپایدرمن آلتیمیت هم طراحی کمیکی داشت و اگر الان ساخته شده بود من فکر میکنم سازنده ها دقیقا لباس مردعنکبوتی رو همینجوری میساختن. قدرتش هم اینه که به دشمنا تیکه میندازه و عصبیشون میکنه.

13 – لباس Spider-Man 2099

اولین حضور: شماره 365 از کمیک The Amazing Spider-Man

همونطور که می‌دونید این مرد عنکبوتی متعلق به آینده و سال 2099 هستش و «میگل اهارا» (Miguel O’Hara) نام دارد. میگل برای شرکت بزرگی به نام “الکمکس” (Alchemax) کار میکرد. او که از برنامه های پلید الکمکس به ستوه آمده بود، تصمیم گرفت آنجا را ترک کند اما رئیس خبیث الکمکس به نام «تایلر استون» دارویی توهم آور به او داد و باعث شد تا طی حادثه ای ژن های میگل دستکاری شود و به نیروهای عنکبوت مانند دست یابد. قدرت لباس مردعنکبوتی 2099 در بازی اینه که جاذبه رو ضعیف میکنه و شما به مدت بیشتری در هوا میمونید.

دکمه بازگشت به بالا