سلامت و دانش

بهترین متخصص کاشت ایمپلنت تهران

اولین فردی که از ایمپلنت های دندانی استفاده کرد ، یک سوئدی به نام گوستالارسن بود که از کاشت تا پایان عمر به مدت 40 سال از آنها استفاده کرد و نشان داد که تیتانیوم در بدن مناسب است و به بافت زنده استخوان می چسبد. به از آن زمان ، میلیون ها نفر در سراسر جهان از نصب ایمپلنت برای بهبود سلامت و ایمنی خود در برابر بیماری های ناشی از نداشتن دندان بهره مند شده اند. ایران در زمینه مراقبت از دندانها از دنیا عقب نیست و اساتید و متخصصان دندانپزشکی بدون توجه به آموزش و مهارت هایی که در این زمینه دیده اند ، از بهترین دندانپزشکان هستند. اگر می خواهیم یکی از بهترین متخصص ایمپلنت در تهران می توانیم شما را با دکتر آشنا کنیم عباس گوشدهرو ، متخصص جراحی لثه و ایمپلنت ، عضو هیئت علمی دانشگاه ، عضو انجمن ایمپلنتولوژی و انجمن پریودنتولوژی ، که دارای تخته مخصوص بوده و از جدیدترین علم و فناوری استفاده می کند. ارائه بهترین خدمات ایمپلنت ایمپلنت در تهران.

آنچه باید در مورد ایمپلنت دندان بدانید!

ایمپلنت دندان روشی است که در آن مجموعه ای از دندان ها به فک متصل می شوند و مانند دندان های اولیه عمل می کنند. این بهترین راه برای جایگزینی دندان های از دست رفته است که همه متقاضیان واجد شرایط آن نیستند. کسانی که برای کاشت ایمپلنت در تهران اقدام می کنند باید ابتدا با پزشک خود مشورت کرده و این درخواست را پس از تأیید وی ارائه دهند. اما مزایای کاشت دندان چیست؟ همانطور که می دانید ، بسیاری از بیماری ها و مشکلات جسمی باعث آسیب جسمی و روانی به فرد می شوند. همچنین در حفره های دندان رخ می دهد و آنها را پر نمی کند. از جمله مشکلاتی که برای بیماران بوجود می آید ترس یا شرم از حضور در جامعه است. نداشتن دندان یا وجود پروتزهای متحرک اعتماد به نفس آنها را پایین می آورد زیرا آنها نگران دیدن این مشکل در هنگام غذا خوردن ، صحبت کردن یا خندیدن هستند ، بنابراین سعی می کنند از حضور در جمع خودداری کنند که باعث ناراحتی عاطفی فرد می شود.

خصوصیات متخصص ایمپلنت تهران

اگر تصمیم شما برای کاشت ایمپلنت در تهران و دیگر شهرها جدی است ، باید متخصصی را انتخاب کنید که مهارت و تجربه کافی داشته باشد. متخصص ایمپلنت تهران ، با دانش و تجربه خود ، ابتدا وضعیت جسمانی و سلامت دهان و دندان بیمار را بررسی می کند تا مطمئن شود که بیماری خاصی ندارد و استخوان فک توانایی لازم برای نگه داشتن ایمپلنت را دارد و اگر متقاضی کاندیدای مناسبی برای این کار است. نوع درمان را بدانید ، نحوه عمل به بیمار ، هزینه درمان و سایر توضیحات مورد نیاز برای آماده سازی روانی او را به بیمار بدهید. دکتر. عباس گشدهرو و تیم متخصصانش با دانش و تجربه خود در این زمینه سعی می کنند زندگی سالم تری را برای بیماران فراهم کرده و از لبخندی زیبا لذت ببرند. از آنجا که مضرات از دست دادن دندان نازک شدن لب ها ، ضعیف شدن استخوان فک ، افتادگی صورت و پیری زودرس است ، حتی پروتزهای متحرک نمی توانند از تحلیل استخوان جلوگیری کنند. بنابراین انتخاب محل کاشت ایمپلنت در تهران به بیماران توصیه می شود تا در روابط عاطفی و اجتماعی آنها دچار مشکل نشوند.

علاوه بر این ، بهترین پزشک ایمپلنت ایمپلنت در تهران فردی است که تجربه و دانش کافی در زمینه درمان و جراحی ایمپلنت داشته باشد و علاوه بر استفاده از مواد ایمپلنت با کیفیت و استاندارد برای بیماران خود ، همچنین با استفاده از تکنولوژی روز و توجه به بهداشت اصل در کلینیک یا مطب برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود. پزشکان ایمپلنت با تحصیل چندین سال در دانشگاه و گذراندن آموزش های لازم و همچنین انجام جراحی های موفق تخصص خود را کسب می کنند. علاوه بر این ، هزینه کاشت در تهران تا حدودی بیشتر از سایر روش های درمانی است و بسیاری از افراد ممکن است نگران پرداخت این هزینه باشند و بخواهند کلینیکی را پیدا کنند که خدمات ارزان کاشت را ارائه دهد. اما مهمتر از این هزینه ، کیفیت ایمپلنت و تجربه پزشک ایمپلنت در تهران است ، اما به این دلیل که این امر برای خانواده مهم است. در کلینیک دکتر عباس گشادرو ، شرایطی فراهم شده است تا متقاضیان جراحی ایمپلنت بتوانند به صورت اقساطی و با قیمت مناسب از درمان ویژه ایمپلنت برخوردار شوند.

همانطور که می دانید ، نتیجه از دست دادن و عدم تعویض دندانها تأثیر بسیار منفی بر کیفیت زندگی افراد دارد ، یکی دیگر از آثار منفی ، اختلال در چینش دندان ها است. به دلیل فضای خالی ایجاد شده توسط کشیدن یا انداختن یک یا چند دندان ، دندان های کناری به یکدیگر فشار می آورند و باعث کج شدن آنها می شود که این امر بر روی رشته های عصبی داخل فک فشار وارد کرده و باعث سردردهای شدید می شود. این سردردها او را از انجام بسیاری از فعالیت های روزانه باز می دارد یا کیفیت کار را کاهش می دهد و این یکی از مشکلات جسمی برای فرد خواهد بود ؛ اما تأثیر روانی که او تجربه می کند این است که وقتی با افراد دیگر به ویژه در اماکن عمومی صحبت می کند ، این اختلال زیبایی چهره او را کاهش می دهد و فرد ترجیح می دهد برای اجتناب از چنین موقعیت هایی تنها باشد. اما به جای داشتن چنین تجربه ای ، بهتر است برای کاشت ایمپلنت در تهران ، قبل از ناخوشایند شدن به دلیل آثار سوء این تجربه ، داوطلب شوید.

اگر در تهران یا استان دیگری زندگی می کنید و امکانات می خواهید کلینیک ایمپلنت تهران دکتر عباس گشادرو می توانید از وب سایت https://tehranimplantteam.com برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز در مورد آنها و دیدن نمونه های درمان استفاده کنید یا برای مشاوره یا قرار ملاقات با ما تماس بگیرید. در این کلینیک برای کسانی که برای خدمات دندانپزشکی از جمله کاشت ایمپلنت به تهران مراجعه می کنند ، زمان مشاوره در نظر گرفته شده است تا متخصص ایمپلنت بتواند از سوابق و روحیات بیمار مطلع شود و با بررسی و انجام آزمایشات ، تشخیص صحیح را از نظر درمان انجام دهد. به نکته مهم دیگر فضای کلینیک است که محیطی آرام ، شیک و پرسنل پرستاری دوستانه را فراهم کرده است که اصول عقیم سازی تجهیزات دندانپزشکی را برای بیماران کاملاً رعایت می کنند. به حداقل رساندن زمان انتظار بیمار یکی دیگر از نکات مهم در این مرکز کاشت در تهران است.

* گزارش آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا