عمومی

حزب الله لبنان: مقاومت روش مناسب را در مبارزه با دشمن انتخاب می کند

رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان اعلام کرد، مقاومت به فکر مردم و کشور خود است و روش مناسب را در مبارزه با دشمن انتخاب می کند.

به گزارش دکترنامه، محمد رعد، رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان خاطرنشان کرد: کاری که ما در لبنان انجام دادیم حمایت از کار مقاومت در غزه بود تا اهداف دشمن صهیونیستی را ناکام بگذاریم.

وی در ادامه افزود، ارتش رژیم صهیونیستی سُست شده است و تعداد زیادی از اعضای آن یا کشته یا زخمی یا دچار بحران های روانی شده اند.

محمد رعد همچنین تصریح کرد: مقاومت در غزه باقی مانده و آمریکایی ها که ناوهای جنگی خود را برای حمایت از دشمن صهیونیستی و تجاوزات آن به غزه آورده بودند، اکنون مجبور هستند پیش نویس قطعنامه ای را در شورای امنیت ارائه کنند تا بر ضرورت توقف تجاوز در غزه تاکید کند؛ این به این دلیل است که آنها نگران دشمن هستند که اگر جنگ ادامه پیدا کند، مقاومت آن را ببلعد.

براساس گزارش النشره، وی ادامه داد: دشمن اسرائیلی از درون تقریبا در حال فروپاشی است، کابینه فروپاشیده، استعفاهایی در جریان است، احزاب با یکدیگر اختلاف دارند و شهرک نشینان از کابینه خشمگین هستند و ارتش و دستگاه های امنیتی هر کدام به روش خودشان فعالیت می کنند.

این مقام لبنانی اظهار کرد، هیچ نظمی وجود ندارد بلکه ضعفی است که در تمام شریان های این رژیم موقت رخنه کرده و این نتیجه صبر، استقامت، جهاد و شهادت است.

محمد رعد همچنین گفت: هر که لبنان را تهدید به جنگ کند، باید اول از غزه که قادر به ترک آن نیست، خارج شود؛ به هر حال مقاومت به فکر مردم و کشور خود است و با ارائه حمایت های لازم از مظلومان و مقاومت غزه، روش مناسب را در مبارزه با دشمن محافظت از حاکمیت، امنیت، قدرت و اعتبار لبنان در مقابل دشمن صهیونیستی و جاه طلبی های آن انتخاب می کند.

رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان عنوان کرد: ما به دشمن پیام هایی ارسال کردیم که وارد این ماجراجویی نشود و اکنون یا با تهدیدهایش التماس حمایت دارد یا تلاش می کند خود را قدرتمند جلوه دهد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا