عمومی

دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان با خانواده شهید زاهدلویی

دکترنامه/قم مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در ادامه سفر به قم با خانواده طلبه شهید زاهدلویی از شهدای مدافع امنیت دیدار کرد.

به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، بیت‌الله برقراری در این دیدار اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های شهدا این است که اسیر دنیا نیستند.

وی افزود: شهادت یک توفیق الهی است و هر کسی این سعادت را کسب نمی‌کند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با بیان اینکه جوانی به سن شهید زاهدلویی حاصل تربیت خانواده مذهبی و انقلابی است، اظهار کرد: هر شهید می‌تواند در روز قیامت ۷۰ نفر را شفاعت کند و قطعا این شفاعت را از خانواده خود آغاز می‌کند.

وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم در مسیر شهدا قرار بگیریم، گفت: شهدا انسان‌های آسمانی هستند و خداوند زمانی که می‌بیند یک بنده عاشق او می‌شود و در مسیر او گام برمی‌دارد، خداوند نیز عاشق این بنده می‌شود.

برقراری افزود: حضور در منزل شهدا موجب روحیه بخشیدن به ما می‌شود و حرکت در مسیر شهدا و انقلاب انگیزه خدمت‌رسانی را افزایش می‌دهد.

وی تصریح کرد: راه شهدا پررونق خواهد بود و این انقلاب با رهبری مقام معظم رهبری قطعا به دست صاحب اصلی خود حضرت حجت(عج) خواهد رسید.
برقراری در پایان از صبر و استقامت خانواده شهید مهدی زاهدلویی قدردانی کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا