عمومی

سردار علی شادمانی: استکبار دنبال آن است که ابزار موفقیت را از ما سلب کند

به گزارش خبرگزاری دکترنامه استان همدان، سردار علی شادمانی در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته همدان، ضمن اعلام مطلب فوق افزود: استکبار دنبال آن است که ابزار موفقیت را از ما سلب کرده و فرزندان ما را با خود همراه سازد.

وی گفت: مقام معظم رهبری در اهمیت جهاد تبیین بارها تاکید کرده‌اند و در این زمینه فرمودند «همگان از طریق جهاد تبیین دستاوردهای ارزشی انقلاب اسلامی را تبیین کنند و شیطنت، فتنه و فساد آدم‌کشان و ظالمان قرن را بیان کنند تا مردم به آگاهی و بصیرت لازم برسند که این انقلاب شدیداً قبل‌ از هر چیز نیازمند انسان‌های با بصیرت، به‌روز و آگاه است».

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء، انقلاب اسلامی را حاصل اندیشه و بلوغ فکری مردم دانست و گفت: اگر جز ۴۴ سال در برابر انواع توطئه‌های دشمن مقاومت نمی‌کردند و تسلیم خواسته‌های دشمن می‌شدند.

وی ضمن اینکه از اندیشمندان، اساتید و مردم خواست تریبونی برای معرفی دستاوردهای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس باشند گفت: همه وظیفه داریم برای بصیرت‌افزایی در خانواده و جامعه بسیج شویم تا نهضت جهاد تبیین در ایران جاری و ساری شود.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای نابودی اسلام عنوان کرد: امام(ره) با دوراندیشی و ایجاد زمینه شکل‌گیری جبهه مقاومت و دعوت مسلمانان جهان و مستضعفین به وحدت آنها را خطاب قرار دادند که از کیان اسلامی و ملی خود دفاع کنند و علیه اسرائیل و آمریکا بجنگند.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء اظهار کرد: امام راحل به فرماندهان سپاه در همان مقطع فرمودند “باید بسیجیان جهان اسلام در فکر ایجاد حکومت بزرگ اسلامی باشند و این شدنی است چراکه بسیج تنها منحصر به ایران اسلامی نیست، باید هسته‌های مقاومت را در جهان به وجود آورد و مقابل شرق و غرب ایستاد. شما در جنگ تحمیلی نشان دادید با مدیریت صحیح می‌توان اسلام را فاتح جهان کرد”.

وی گفت: امام(ره) با هوشیاری خطر صهیونیسم، آمریکای جنایتکار، انگلیس خبیث و دشمنان را بیش‌ از هر کس دیگری تشخیص دادند که همین باعث‌ شد هسته‌های مقاومت در ایران، لبنان، عراق، سوریه، یمن و فلسطین توسعه یابد.

شادمانی با بیان اینکه ما امروز شاهد هسته‌های مقاومتی هستیم که برای دفاع از اسلام در برابر کفر مردانه ایستاده‌اند افزود: ۷۰ سال پیش رژیم غاصب اسرائیل با هدف حذف فلسطین و سیادت بر جهان وارد منطقه غرب آسیا شد اما بعد از انقلاب اسلامی و تبیین حقایق فلسطین توسط امام(ره)، واقعیت‌ها مشخص و مقاومت شکل گرفت.

وی تأکید کرد: ۲۰ سال پیش نیز دشمن درصدد آمد یک اسلام قلابی، فاسد، آدم‌کش و جنایت‌کار به‌ نام القاعده و داعش را در منطقه ایجاد کند تا اسلام عزیز را تضعیف کند و مسلمانان را از اندیشه‌های تحرک‌آفرین و عزت‌بخش خلع سلاح و کشورهای منطقه را تجزیه کند اما باز هم با ورود جریان مقاومت راه به جایی نبرد.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء گفت: برخی از ملت‌ها با دیدن خباثت داعش به خاطر تبلیغات غرب آن را به نام اسلام تلقی می‌کردند اما خداوند متعال معجزه دیگری را به نام عملیات طوفان مسجدالاقصی رقم زد و تمام دنیا متوجه حقانیت فلسطین و اسلام شدند و بی‌آبرویی تمام از آن افراد و جریاناتی شد که شعار دموکراسی و حقوق بشر سر می‌دادند، اما در مقابل جنایات اسرائیل سکوت کردند.

وی اضافه کرد: شاید اگر میلیاردها دلار هزینه می‌کردیم نمی‌توانستیم حقانیت اسلام را این‌ طور در دنیا بشناسانیم، آنها که غرب را مظهر دموکراسی معرفی می‌کردند امروز به نام جنایت‌کار جنگی، کودک‌کش و فاسدترین حکومت در دادگاه‌ها به خباثت و جنایت آن رسیدگی می‌کنند و نزد افکار عمومی جهان متهم و محکوم هستند که این‌هم معجزه بزرگ عملیات طوفان‌الاقصی بود که توسط مجاهدین و جبهه مقاومت رقم خورد.

شادمانی با بیان اینکه عملیات طوفان‌الاقصی دستاوردهای عجیبی دارد و باعث بیداری ملت‌ها شده که این بیداری زمینه‌ساز ظهور امام زمان(عج) خواهد شد گفت: حماس و جهاد اسلامی طی دو سال چنان اندیشه‌ نو و طرح‌های کارساز طراحی کردند که ظرف ۶ ساعت اسرائیلی که از نظر نظامی، اطلاعاتی و اقتصادی بهترین‌ها را در اختیار داشت با شکست مواجه شد و این از قدرت ایمان به خداست‌.

وی تأکید کرد: جنگ تونل‌ها حقیقتاً طراحی نو و پویایی است که ماشین جنگی رژیم صهیونیستی و آمریکا را چنان زمین‌گیر کرده که هزار دستگاه تانک، نفربر و ماشین‌آلات زرهی منهدم، ۳ هزار نظامی را کشته و ۲ هزار نفر را قطع عضو کرده است‌.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء گفت: این جنگ باعث شد اسرائیل چهار بار در عملیات زمینی‌ خود تجدید نظر و از مناطق دیگر به غزه حمله کند ولی همچنان این منطقه در دست حماس و جهاد اسلامی باقی مانده است.

‌وی با بیان اینکه بزرگ‌تر از صحنه مبارزه، مقاومت ملت فلسطین بود که برای جهان اسلام افتخار آفرید گفت: مقاومت این عزیزان از جنس مقاومت مردم ایران اسلامی در برابر مشکلات و توطئه‌های دشمن است.

شادمانی اظهار کرد: البته در حال حاضر این اسرائیل نیست که با فلسطین‌ در جنگ است زیرا اسرائیل فرو پاشیده و آمریکا و انگلیس مدیریت جنگ را بر عهده گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه از اقتصاد اسرائیل چیزی باقی نمانده و قریب به ۵۰۰ هزار شهرک‌نشین از فلسطین اشغالی خارج شده‌اند گفت: تجربه کرده‌ایم هر گاه فتنه‌ای علیه انقلاب اسلامی و جهان اسلام رخ داده، دست هدایت‌گری معجزه‌آسا اوضاع را به نفع جهان اسلام متحول می‌کند.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء افزود: فلسطین در برابر همه‌ فتنه‌ها و مشکلات پیروز است و امروز بی‌تحرکی آمریکا در برابر کمینگاه‌های جبهه مقاومت یعنی لبنان، فلسطین و عراق محسوس بوده و می‌بینید که در برابر این کمینگاه‌ها عاجز شده است.

دکمه بازگشت به بالا