اقتصادی

مجوز برداشت از معدن شن و ماسه برای منطقه ویژه اقتصادی لامرد صادر شد

اخذ مجوز برداشت از معدن شن و ماسه کوهی صنایع انرژی‌بر لامرد ، به نام شرکت صنعتی معدنی لامرد و پارسیان صادر شد.

به گزارش دکترنامه، طبق اعلام روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، طی برنامه‌ریزی فشرده و زمان‌بندی شده، مجوز تمدید برداشت معدن منطقه ویژه اقتصادی لامرد بعنوان بهره‌بردار واقع در پلاک چاهشور علیا به مساحت ۱۲/۴ هکتار با شماره مجوز ۴۰۶۲۱۶ تاریخ ۲۳ خرداد ۱۴۰۲، صورت پذیرفت.

گفتنی است اخذ مجوز برداشت معدن مذکور طی دپ سال گذشته صورت نپذیرفته بود؛ اما با تلاش‌های صورت گرفته، امکان برداشت بیش از ۶۰ هزار تن ماده معدنی فراهم شد. 

اخذ مجوز با پیگیری‌های لازم از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، امکان برداشت مواد معدنی سنگ لاشه و مخلوط کوهی توسط پیمانکاران مستقر در معدن مذکور جهت تامین مصالح زیربنایی و زیرساختی شرکت ها و سرمایه‌گذار مستقر در سایت منطقه ویژه اقتصادی لامرد را فراهم آورده است.

اخذ مجوز موصوف باعث پیش برد اهداف از پیش طراحی شده‌ی منطقه ویژه اقتصادی لامرد شده است؛ این معدن جهت تامین بخشی از مصالح مورد نیاز عملیات زیر ساختی و زیربنایی سایت مذکور، کمک شایانی به توسعه زیر ساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی لامرد خواهد کرد.

مجوز برداشت از معدن شن و ماسه برای منطقه ویژه اقتصادی لامرد صادر شد

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا