عمومی

معرفی قهرمانان مسابقات کاراته جام رمضان در گلستان

دکترنامه/گلستان رئیس هیئت کاراته گلستان از پایان مسابقات چندجانبه کاراته جام رمضان استان در گنبدکاووس خبر داد و گفت: در این رقابت‌ها ۱۰ تیم از اقصی نقاط استان گلستان شرکت کردند.

اسماعیل جبله شامگاه امروز دوشنبه ۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در گفت‌وگو با دکترنامه با بیان اینکه مسابقات چندجانبه کاراته جام رمضان استان گلستان با معرفی تیم‌های برتر به کار خود پایان داد، اظهار کرد: این رقابت‌ها با شرکت کاراته کاهایی از اقصی نقاط استان در قالب ۱۰ تیم به میزبانی شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

وی با تأکید بر اینکه این دوره از رقابت‌های جام رمضان با هدف گرامیداشت یاد و خاطره “استاد مرحوم قنبرعلی کریمی” برگزار شد، ادامه داد: در دوره مذکور تیم‌هایی از شهرستان‌های گنبدکاووس، آزادشهر، مینودشت و فاضل آباد حضور داشتند.

رئیس هیئت کاراته گلستان مکان برگزاری این رقابت‌ها را سالن تختی گنبدکاووس عنوان کرد و افزود: در رده سنی متولدین ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۰ تیم دخانیات گلستان اول شد و تیم‌های شهید چمران آزادشهر و تختی گنبدکاووس به ترتیب مکان‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

وی با اشاره به اینکه کاراته کاهای متولد ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۷ دیگر رده سنی برگزار شده در این دوره بودند، خاطرنشان کرد: در این رده تیم کمالان به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های گنبدکاووس و آزادشهر مقام‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.

جبله برگزاری اینگونه رقابت‌ها جهت بالا رفتن سطح کیفی کاراته کاها و کشف استعدادهای بالقوه این رشته در سطح استان قهرمان پرور گلستان را بسیار مفید و تأثیرگذار دانست و تصریح کرد: نوع برگزاری رقابت‌ها و حضور تماشاگران و مسئولان در آیین‌های افتتاحیه، اختتامیه و حتی در طول برگزاری رقابت‌ها می‌تواند برای ورزشکاران روحیه بخش باشد.

وی تدوین برنامه جامع برای ارتقای سطح کیفی ورزش کاراته در اقصی نقاط استان گلستان به خصوص در رده‌های پایه را از راهکارهای مهم کسب سکوهای ملی، آسیایی و جهانی برشمرد و اضافه کرد: کسب موفقیت‌های بانوان و آقایان کاراته کای استان گلستان بر کسی پوشیده نیست و همه تلاش مجموعه هدایت این رشته در مسیر توسعه و پیشرفت است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا