عمومیکسب و کار ویژه

بهتری کلیدی سازی در سال 2023

بهترین کلیدسازی در تهران کدامند ؟

در این مطلب از سایت کلید سازی 24 به معرفی 5 تا از بهترین کلید سازی در تهران می پردازیم. کلید سازی Key making از جمله مشاغل خدماتی به شمار می رود که بسیار مورد نیاز جامعه می باشد. در شهر کلیدسازی 24سازی سیار و ثابت زیادی وجود دارند که آماده ارائه خدمت به همشهریان خود هستند. اما در این بخش شما را با بهترین کلید سازی در تهران شامل کلیدسازی سیار پونک، کلیدسازی مرزداران، کلیدسازی استاد معین، کلیدسازی سیار شهرک اکباتان و کلیدسازی سیار عباس آباد آشنا می کنیم.

کلیدسازی سیار پونک

کلیدسازی سیار پونک از جمله بهترین کلید سازی در تهران محسوب می شود. زیرا خود را محدود به خدمات معمولی مانند ساخت قفل و کلید نکرده است. بلکه از توانسته از پیشرفت تکنولوژی بهترین بهره برداری را بکند و خدماتی بی نظیر را به مشتریان خود ارائه دهد. یکی از این خدمات شامل نصب قفل های کد دار و دیجیتالی است که کمک شایان توجهی به امنیت منازل مسکونی، شرکت ها، هتل ها و …. می کند.

قفل های دیجیتالی به عنوان جدید ترین نسل از قفل ها محسوب می شوند که عدم نیاز آن ها به کلید توانسته جایگاه ویژه ای را نصیب آن ها کند. کلید سازی سیار پونک که از بهترین کلید سازی غرب تهران است دارای تیمی مجرب و نیروهایی کارآزموده می باشد که با اولین تماس از جانب شما در محل حاضر می شوند و اقدام به رفع مشکل و ساخت Key making machine می کنند. یکی از مهم ترین مزایای استفاده از کلید سازی سیار این است که شما نیازی به مراجعه حضوری به کلید سازی های ثابت ندارید و تنها راه برای دسترسی به کلید سازهای سیار تنها یک تماس و بیان مشکل است.

کلید سازی مرزداران ​

کلیدسازی مرزداران علاوه بر خدماتی که در خصوص قفل و کلید و تعمیرات آن ها انجام می دهد یک وظیفه دیگر نیز به عهده گرفته و آن هم باز کردن درب گاو صندوق است. از سال های بسیار دور تا به امروز انسان ها دارای اشیا و فلزات گران قیمت بودند و همیشه سعی در نگهداری از آن ها و محافظت از سرقت داشتند. در حال حاضر گاو صندوق ها ابزاری مناسب برای نگهداری این گونه از اشیای گران قیمت است. اما ممکن است به هر دلیلی شما کلید گاو صندوق را گم کنید و نتوانید آن را باز کنید. کلیدسازی مرزداران با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارد می تواند درب گاوصندوق را بدون هیچ گونه آسیبی به قفل آن باز کند.

استفاده از دریل های دو وضعیت اولین ابزاری است که کلید سازان مرزداران برای باز کردن قفل گاو صندوق از آن استفاده می کنند. بکارگیری از دریل های دو وضعیت قفل گاو صندوق را باز می کند اما ایراد عمده ای که دارند تخریب قفل بعد از باز کردن آن است. اما نگران نباشید زیرا ابزار دیگری نیز برای باز کردن قفل گاو صندوق وجود دارد که صدمه ای به قفل نمی زند و آن هم استفاده از کلید های چند محور می باشد.

کلید های چند محور به محض اینکه وارد مغزی قفل می شوند تغییر وضعیت می دهند و شیارهای که در آن وجود دارد موجب می شود تا فضای خالی توسط این کلید پر شود و بعد از چرخاندن کلید در آن قفل باز شود. بکارگیری از کلیدهای چند محور علاوه بر مزایایی که دارد در دسترس همگان قرار ندارد و این مساله به دلیل اختصاصی بودن این ابزار است.

کلید سازی 24

از ویژگی ها و مزایای کلیدسازی 24 بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا در خصوص استفاده از سیستم های امنیتی است. همان طور که می دانید قفل های سنتی به دلیل ساختار ساده ای که داشتند به راحتی توسط سارقین باز می شدند و این مساله نمی توانست امنیت محیط را تامین کند. اما سیستم های امنیتی پیشرفته باعث به وجود آوردن نوعی از قفل ها شد که برای باز کردن آن ها نه تنها نیازی به کلید نداریم بلکه با استفاده از اثر انگشت می توانیم آن را باز کنیم.

قفل های دیجیتالی که با اثر انگشت باز می شوند از مهم ترین خدمات کلیدسازی 24 است که با دارا بودن تیم سیار و حرفه ای آماده خدمت رسانی به همشهریان خود است. وجود اپلیکیشن و نرم افزارهای هوشمند که بر روی انواع تلفن های همراه نصب می شود این امکان را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا نزدیک ترین کلید سازی شبانه روزی و سیار به محل زندگی خود را پیدا کنند و از آن ها بخواهند تا به محل مراجعه کنند.

کلیدسازی سیار شهرک اکباتان

کلیدسازی سیار شهرک اکباتان در دسته بهترین کلید سازی در تهران قرار دارد که علاوه بر ساخت ، تعمیر و نصب انواع قفل و کلید به باز کردن درب اتومبیل نیز تسلط دارد. گم کردن سوئیچ و یا سرقت آن می تواند برای هر شخصی پیش آید. این وضعیت می تواند برای افراد بحران آفرین باشد. معمولا هنگامی که سوئیچ خودرو را گم کرده اید دچار سردرگمی می شوید و می خواهید که سریعا مشکل تان حل شود. در این هنگام تمایل دارید تا یک کلید سازی سیار پیدا کنید و از او بخواهید که سریعا اقدام به باز کردن درب خودرو کند. کلیدسازی سیار شهرک اکباتان در 24 ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما خواهد بود.

در مطالب گذشته به نحوه باز کردن درب خودرو بدون سوئیچ اشاره کردیم. اگر تمایل دارید که خودتان دست بکار شوید به شما پیشنهاد می کنیم که مقاله مربوطه را مطالعه فرمائید. راهکارهایی که در آن مقاله عنوان کردیم می تواند بسیار کارساز باشد.

کلیدسازی سیار عباس آباد

ساخت انواع ریموت کنترل و تنظیم آن ها در حوزه خدمات کلیدسازی سیار عباس آباد دسته بندی می شود. این کلید سازی قابلیت تنظیم انواع ریموت کنترل برای خودرو ، درب های پارکینگی و کرکره های برقی را دارد. امروزه استفاده از درب های اتوماتیک کاربرد زیادی دارند زیرا علاوه زیبایی می توانند امنیت را نیز به میزان قابل ملاحظه ای افزایش دهند. ریموت کنترل ها از پیامدهای مثبت پیشرفت و گسترش تکنولوژی محسوب می شوند. در صورتی که ریموت را گم کرده اید و یا به هر دلیلی کد های آن پاک شده اند می توانید با کمک گرفتن از کلید سازی سیار عباس آباد اقدام به کد دهی مجدد آن کنید. کد دهی مجدد از طریق ریموت مادر انجام می شود. این ریموت می تواند به سایر ریموت ها کد مجدد ارسال کند و آن ها را تنظیم کند.

روش‌های باز کردن قفل درب ضد سرقت

احتمالاً تابه‌حال برای شما هم پیش‌آمده باشد که هنگام خارج شدن از خانه عجله داشته باشید، کلید را فراموش کنید و پشت در بمانید. بعد از آن هم مجبور شوید با چالش‌هایی مثل شکسته شدن دستگیره، هدر رفتن زمان و… دست‌وپنجه نرم کنید. در چنین شرایطی بهتر است با حفظ آرامش، راهکارهای آسانی که از قبل یاد گرفته‌اید را عملی کنید، ما در این مقاله با چند روش کاربردی برای باز کردن قفل درب ضد سرقت این چالش طاقت‌فرسا را به پایان می‌رسانیم؛ همراه ما باشید.

ترفندهای باز کردن قفل درب ضد سرقت

⦁ راه حل اول: باز کردن درب با کلیدBump

زمانی که کلید سازی شبانه روزی در دسترس نیست مجبورید از راه حل های دیگر برای ورود به منزل یا مکان خود استفاده نمایید. بامپ به کلیدهای مخصوصی می گویند که جهت بازگشایی قفل های پین دار مصرف می گردد. این نوع کلید فقط برای درب های معمولی استفاده خواهد شد. به دلیل اینکه قفل های منازل بیشتر نیاز به کلید یک طرفه دارند پس می توان از کلید بامپ استفاده نمود ولی از این روش در خودروها که نیاز به کلیدی دوطرفه است، استفاده نمی شود.

⦁ راه حل دوم : باز کردن درب با گیره کاغذی

شاید شنیده باشید که درب خانه ای با گیره کاغذی باز شده است ولی آن را باور نکرده باشید؟ ولی این هم یک راه حل است که ممکن است در مواقع ضروری و زمانی که پشت درب خانه گیر افتاده اید به کمک شما بیاید. راه حل ساده است و شما تنها با کمک یک گیره کاغذی و صاف کردن آن می توانید قفل موردنظرتان را باز نمایید.

⦁ راه حل سوم : باز کردن درب با کارد کره خوری

این راه حل شاید یکم عجیب ولی ساده باشد و بتواند راهکاری برای رفع مشکل شما ایجاد نماید. شما می توانید با کارد کره خوری درب بسته شده منزل خود را باز نمایید. البته شاید بگویید که این نوع کارد همراهتان نیست ولی می توانید با ابزاری که سری پهن دارد این مورد را امتحان نمایید.

⦁ راه حل چهارم : باز کردن درب با سنجاق

اگر همچنان نتوانستید یک کلید سازی شبانه روزی پیدا کنید می توانید از دو گیره سنجاقی استفاده کنید که یکی را داخل قفل کرده و دیگری را اینقدر داخل قفل تکان می دهید که بتوانید با اولین سنجاق آن را باز نمایید. البته این کار هم درعین سادگی نیاز به تمرین دارد و روی هر نوع قفلی مانند قفل های کامپیوتری قابل اجرا نمی باشد.

⦁ راه حل پنجم : باز کردن درب با کارت بانکی

شاید فکر کنید که راهی دیگری برای باز کردن درب منزل یا محل کارتان نیست ولی ما به شما پیشنهاد باز کردن درب منزل یا محل کارتان را با کمک یک کارت بانکی یا اعتباری، می دهیم. این راه حل یک راه ساده است که می توانید امتحان کنید و با قرار دادن کارت بانکی یا کارت های اعتباری در بین درب و دستگیره این کار را انجام نماید.

راه حل اصلی در باز کردن درب منزل چیست؟

تا اینجا از روش هایی که می توانستید در باز کردن درب منزل یا محل کارتان در زمانی که به کلید سازی شبانه روزی دسترسی ندارید، گفتیم و این راه حل ها شاید بتواند باعث شود که شما پشت درب نمانید و با کمک ابزاری ساده به مکان خود وارد گردید. اما اگر نتوانستید چه باید بکنید؟

این راه ها ممکن است موقت باشد و نتوانند به دلایلی مانند قفل های پیچیده تر، قفل های کامپیوتری و یا قفل های جدید همچنین عملی گردند. در این مواقع باید به یک متخصص کلید سازی که دارای مجوزات لازم باشد تماس بگیرید و یا آن را در منطقه خود جستجو کرده و به صورت حضوری از آن ها درخواست نمایید تا به مکان شما بیایند که مسلماً متحمل هزینه و اتلاف وقت زیادی خواهید شد.

حالا اگر فردی نتواند کلید سازی را در منطقه خود پیدا کند و یا در زمان بدی در شبانه روز دچار مشکل شود و پشت درب منزل خود بماند، چه کاری باید انجام دهد و راه حل مناسب جهت این افراد برای رها شدن از گرفتاری و حل آن چیست؟

کلیدسازی 24 شبانه روزی و آنلاین

اگر ما این فکر را کنیم که در زمان گیر افتادن در شرایط بد دستمان به جایی بند نباشد و نتوانیم کاری از پیش ببریم معنی تکنولوژی و استفاده از آن بی معنی خواهد شد. چطور؟

در زندگی امروزه استفاده از اینترنت برای بیشتر افراد جامعه جزو لاینفک زندگی شان شده است و موضوع اصلی ما در مورد پیدا کردن کلید سازی شبانه روزی تهران می باشد که در تمام مناطق تهران مانند کلید سازی شبانه روزی شمال تهران، کلید سازی شبانه روزی غرب تهران و… برای ارائه خدمات به همشهریان خود فعالیت نماید.

کلیدسازی 24 توانسته است بدون کوچکترین نارضایتی از همشهریان تهرانی خود سال ها در این زمینه فعالیت نماید و دارای مجوزات لازم برای انجام کار بوده و نیروهای مجرب و دوره دیده دارد که با تجربه خود می توانند هر قفلی را باز نمایند و مشکل شما را فوری حل کنند.

دکمه بازگشت به بالا