عمومیکسب و کار ویژه

کارگاه شارژ کپسول های اطفا حریق در تهران

امروزه با توجه به پیشرفت علم و فناوری و افزایش امید به زندگی، سلامت جسمانی افراد به امری مهم تبدیل شده و توجه افراد را به خود جلب می کند. کپسول آتش نشانی یکی از وسایل پرکاربرد در منازل و ادارات تجاری می باشد و این مهمترین است آمارها نشان می دهد که استفاده کنندگان از این نوع کپسول محیط امن تری را برای ساکنان ایجاد می کنند و پایانی خوشایند برای آتش سوزی هایی است که سلامت انسان را تهدید می کند. کپسول های آتش نشانی در انواع مختلفی تولید می شوند و بسته به مواد اولیه موجود در مخزن، کاربردهای متفاوتی دارند.

مطابق با آخرین استانداردهای صنعت و ایمنی، هر کپسول آتش نشانی دارای برچسبی است که نشان دهنده نوع مواد اولیه و غیره است. تاریخ انقضا. هر کپسول آتش نشانی مانند سایر تجهیزات مورد استفاده در حفاظت از محیط زیست، پس از مدتی نیاز به شارژ یا تعمیر دارد. برای این منظور کارگاهی به نام کارگاه شارژ وجود دارد. در این نوع کارگاه ها با مجوز ویژه در این بخش، خدمات استانداری که با بهره گیری از نیروهای مجرب و آموزش دیده به موسسات و مردمی ارائه می کنند.

توجه داشته باشید که هنگام شارژ کپسول آتش نشانی باید آن را به شرکت های معتبر در این زمینه بسپارید، زیرا افراد فاقد صلاحیت و شرکت های غیرمجاز می توانند حوادث ناگواری ایجاد کنند که در آن کپسول آتش نشانی شارژ نمی شود. دلیل آن را می توان اینگونه توضیح داد: کپسول دارای انواع مختلفی از اجزای مقاوم در برابر شعله است و نسبت به شارژ سایر کپسول ها و نیاز تجهیزات، میزان شارژ با توجه به نوع کپسول متفاوت است. و حرکات متفاوت و پلکانی است.

شارژ مجدد کپسول آتش نشانی در تهران و مناطق مختلف

شارژ کپسول آتش نشانی تهران فرآیندی است که هر از چند گاهی انجام می شود و در صورتی که کپسول آتش نشانی شما مشکلی با بدنه و قسمت های مختلف کپسول آتش نشانی نداشته باشد، معمولا بر اساس تاریخ انقضا درج شده بر روی کپسول ها می توانید به مراکز خاصی مراجعه کنید. شارژ مجدد را انجام دهید. اما بیشتر کپسول های آتش نشانی قبل از رسیدن به تاریخ انقضا و شارژ سالیانه باید قبل از تاریخ تعیین شده شارژ شوند.

نقص مانومتر

آسیب مانومتر کپسول آتش نشانی در اثر ضربه یا دلایل دیگر یکی از مواردی است که کاربر کپسول آتش نشانی را وادار می کند در اسرع وقت به معتبرترین نمایندگی شارژ کپسول آتش نشانی مراجعه کند. فشارسنج ها عقربه هایی هستند که فشار داخلی کپسول آتش نشانی را نشان می دهند. این نوع فشار را داخل کپسول ها می دهند، بسته به نوع کپسول، معمولاً در محدوده خاصی هستند که معمولاً در دفترچه ای که همراه آن کپسول ها آمده است. در اسرع وقت باید به کارگاه شارژ کپسول مراجعه کنید تا کپسول خود را بررسی کنید.

خرابی اجزای کپسول

اگر قسمتی از کپسول از جمله مخزن شیلینگ متصل و سایر قسمت های کپسول به دلایل مختلف مورد اصابت و آسیب قرار گرفته باشد، این یکی از مواردی است که برای بارگیری کپسول آتش نشانی باید به کارگاه مراجعه کرد. زمانی که به نمایندگی های کارگاه شارژ کپسول آتش نشانی مراجعه می کنید، کارشناسان مربوطه در این زمینه نقص کپسول آتش نشانی شما را پیدا کرده و بسته به نوع کپسول آتش نشانی، اقدام به تعمیر و انجام مراحلی می کنند که در زیر به اختصار توضیح داده شده است.

در گام اول مجری این موقعیت ها ابتدا نوع کپسول را شناسایی و به افراد ماهر در زمینه آن کپسول اختصاص می دهد.

اپراتور با تخصص و مهارت لازم در این زمینه پس از بررسی کناره ها شروع به پرکردن کپسول می کند. اپراتور این ایستگاه ابتدا با استفاده از گارانتی از خالی بودن کپسول ها در صورت وجود مقدار کمی ماده فعال در ظرف اطمینان حاصل می کند. در صورت وجود کپسول، متصدی کارگاه کپسول را از آن ماده موثره خالی می کند. مطمئن شوید که خالی است

دومین نکته ای که آنها می دانند باید بررسی کنند قطعات و ساختار کپسول است ، که بررسی می شود و در صورت مشاهده آسیب در قطعات، قبل از اقدام به رفع این موارد می پردازند. نکته بعدی که این کارگران به آن توجه می کنند بررسی قدرت فیزیکی کپسول است.

علل مختلفی برای ضربه به کپسول وجود دارد، مانند زمانی که کپسول در مکانی ناامن نصب می شود یا زمانی که با جسم سنگین برخورد می کند. محصولاتی که نیاز به تعویض یا تعمیر دارند. به همین دلیل لازم است کپسول ها را مرتب چک کنید. پس از بررسی و شارژ خاموش کننده، اپراتور کپسول را با تاریخ شارژ و تاریخ انقضا برچسب گذاری می کند. در مرحله آخر کارگاه پرکن کپسول فاکتوری را چاپ می کند که شامل قیمت و شرح اقدامات انجام شده است. به قیمت ارائه می شود و کپسول ها به دست گیرنده می رسد. مشتری گرامی در صورت داشتن هرگونه سوال و یا عدم اطمینان در مورد هزینه های پرداخت می توانید به فاکتور ارسال خود را با مرکز تماس بگیرید.

این نوع کارگاه های شارژ کپسول آتش نشانی در همه جای ایران با مجوزهای لازم وجود دارد و شما می توانید با مراجعه به این مراکز بدون اتلاف وقت و زحمت این خدمات را دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا